stolik i krzesełko dla dziecka, dzieci, rosnące (7016212513)

zakończona
220,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • Przesyłka kurierska 30,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 40,00 zł
  • lokalizacja: Piotrków Trybunalski, Polska

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • bohater: brak
  • płeć: chłopcy, dziewczynki

opis

Ergonomiczne meble dla małych dzieci, czyli jak zapobiec wadom wzroku i skrzywieniom kręgosłupa.

Lekarze z Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego alarmują: 90% dzieci ma różnego rodzaju wady rozwojowe i schorzenia, w tym wady postawy (skrzywienia kręgosłupa) i wzroku. Jedną z przyczyn takiego stanu rzeczy, jest powszechna w Polsce praktyka rodziców, kupowania swoim pociechom mebli nie dostosowanych do wzrostu dziecka.

Już dwuletnie maluchy odczuwają potrzebę zabawy „przy stoliku”. Chętnie próbują malować, oglądać książeczki, ustawiać klocki, itp.

Polski rynek pełen jest stolików i krzesełek dla małych dzieci, jednak dominują wśród nich konstrukcje o stałej wysokości blatów w stolikach (czy biurkach), oraz o stałej wysokości siedzisk i oparć w krzesełkach. Takie mebelki odpowiednie dla dziecka w chwili zakupu, po roku są już za niskie, dzieciak garbi się przy nich, siedzi w niewygodnej i niebezpiecznej dla zdrowia pozycji.

Zdaniem lekarzy pediatrów, duża część skrzywień kręgosłupa i wad wzroku u małych dzieci, jest wynikiem zbyt niskich lub zbyt wysokich, nie ergonomicznych mebli, przy których dzieci bawią się i uczą.

Problem ergonomicznych mebli dla dzieci, został przez naukowców zauważony dawno temu. Dzięki ich pracy powstały normy określające jakie powinny być wysokości blatów stolików i biurek, oraz wysokości siedzisk i oparć w krzesełkach, w zależności od wzrostu dziecka. Parametry te określa polska norma PN-ISO 5970.

Praktyka jest niestety taka, że raz zakupione przez rodziców mebelki (często plastikowe buble z Chin, bo tanie), aż do wieku szkolnego nie są wymieniane na wyższe, gdyż po pierwsze rodzice nie są świadomi takiej potrzeby, po drugie szkoda im pieniędzy za zakup nowego stolika i krzesełka które będzie służyć tylko rok czy dwa. Czasami bywa jeszcze gorzej: małe dzieci bawią się i uczą przy stołach dla dorosłych, prawie, że dotykając nosem do blatu. Jeśli sytuacja taka trwa dłuższy okres, to pojawienie się u dziecka wady wzroku, jest tylko kwestą czasu!

Rynek mebli dla małych dzieci w Europie Zachodniej, pełen jest ergonomicznych krzesełek i stolików rosnących z dzieckiem, są to jednak meble z reguły drogie i nie na kieszeń statystycznej polskiej rodziny.

Polscy handlowcy którzy podjęli ryzyko sprowadzenia takich mebelków dla małych dzieci, sprzedają je w symbolicznych ilościach, czemu trudno się dziwić w sytuacji gdy rosnący z dzieckiem stolik i krzesełko, kosztuje ponad 1000 zł.

Poniżej przedstawiamy Państwu nasz produkt: Stolik i krzesełko rosnące z dzieckiem. Doskonałej jakości mebelki z litego drewna sosnowego, w przystępnej cenie. Są to jedyne na rynku polskim mebelki „rosnące z dzieckiem”.

OPIS TECHNICZNY:

Krzesełko i stolik „rosnące” wraz z dzieckiem, są przeznaczone dla dzieci o wzroście od 86cm do 130cm. (w wieku od 2 do 6-7 lat). Konstrukcja krzesełka umożliwia trójstopniową regulację wysokości siedziska oraz oparcia, zaś konstrukcja stolika umożliwia pięciostopniową regulację wysokości blatu. Wysokość siedziska w krzesełku ustawiana jest w trzech pozycjach: 22cm, 26cm, 30cm. W położeniu najniższym krzesełko zamienia się w fotelik (z oparciami na łokcie), w położeniu najwyższym wraca do funkcji krzesełka. Wysokość blatu (o wymiarach; 75cm x 45cm)w stoliku jest ustawiana w pięciu pozycjach: od 40cm do52cm, co 2 centymetry.

Krzesełko i stolik wykonane są z najwyższej jakości litego drewna sosnowego (bezsęcznego) zaimpregnowanego lakierem ekologicznym i spełniają wymagania jakościowe określone polska normą PN-ISO 5970.

Mebelki pakowane są w częściach do pudełka (wykonanego z tektury pięciowarstwowej) o wymiarach 75,5cm x 45,5cm x 8cm i są przeznaczone do samodzielnego, prostego montażu. Pudełko waży ok. 9 kg .

Konstrukcja stolika i krzesełka jest zgłoszona do Urzędu Patentowego jako wzory użytkowe.

Odpowiednio ustawione (w stosunku do wzrostu dziecka) stolik i krzesełko wykluczają możliwość nabawienia się przez dziecko wad wzroku, skrzywienia kręgosłupa oraz wszelkich innych schorzeń spowodowanych niedostosowaniem mebli do wzrostu dziecka.

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 30,00 zł

Lokalizacja: Piotrków Trybunalski, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
30,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
40,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy
Dodatkowe informacje

W przypadku ujawnienia się wady wyrobu w okresie gwarancyjnym, prosimy o kontakt e-mailowy z  opisaniem wady oraz uzasadnieniem, że wada jest zawiniona przez producenta. Pomocne w rozpatrzeniu reklamacji mogą być zdjęcia.

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

Elżbieta Pietraszko
Wiklinowa 7
97-300 Piotrków Trybunalski
Dodatkowe informacje

Reklamację należy złożyć na piśmie, precyzując powód reklamacji, na adres: elengland@interia.pl

Do pisma reklamacyjnego należy dołączyć  zdjęcie (zdjęcia) , oraz dokładny opis powstałej usterki z uzasadnieniem, że powstała usterka nie jest efektem normalnejego zużycia lecz wadą produkcyjną.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Elżbieta Pietraszko
Wiklinowa 7
97-300 Piotrków Trybunalski

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
O sprzedającym
Ellize1
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

27

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

Informacje o sprzedającym

W zakresie handlu mebelkami dla dzieci firma współpracuje ze Studiem Mebli Dla Dzieci "Bartek" z Piotrkowa Trybunalskiego

Pozostałe informacje

email: elengland@interia.pl
telefon: 601293900