Stolik do manicure BD-3453M BIAŁY (6482105906)

zakończona
850,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 120,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 140,00 zł
  • lokalizacja: Wrocław
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • stan: nowy
  • waga (z opakowaniem): 50.00 [kg]

Beauty System sp. z o.o.
Wrocław, ul. Krakowska 141-155

info@beautysystem.pl

INFOLINIA

880 321 321

TELEFON

791993754, 790765176
717885812


Wpłata na rachunek bankowy


03 1750 1064 0000 0000 1153 4667

Płatności elektroniczne


Za zakupiony towar możesz również zapłacić kurierowi przy odbiorze przesyłki.

Oferujemy możliwość rozłożenia kosztów zakupu na raty. Możliwy okres kredytowania od 10 do 36 miesięcy. Jesteś zainteresowany zakupem na raty, skontaktuj się z naszym konsultantem.


Do każdego zakupionego towaru dołączona jest faktura VAT oraz karta gwarancyjna. Dokumenty te niezbędne są w przypadku reklamacji bądź zwrotu.

Oferowane przez nas produkty są dostępne na magazynie. Wszystkie produkty są nowe i fabrycznie zapakowane przez producenta.


Szybki i bezpieczny transport zapewniamy dzięki realizacji wysyłek za
pośrednictwem
renomowanych firm kurierskich. Wszystkie przesyłki są w czasie transportu ubezpieczone.

Przesyłki gabarytowe wysyłamy na paletach.

Realizujemy dostawy międzynarodowe. Zapytaj o koszty przesyłki.


Zakupiony towar możesz odebrać osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17.


Gwarantujemy Ci możliwość rezygnacji z dokonanego zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Odstępując od umowy kupna, zobowiązany jesteś do zwrotu towaru w stanie niezmienionym wraz z dowodem zakupu lub jego kopią.

Stolik do manicure BD-3453M BIAŁY
Stolik posiada uszkodzenie powstałe podczas transportu
Uszczerbienie widoczne na zdjęciach

Proponujemy bardzo elegancki i funkcjonalny stolik z kamiennym eleganckim białym blatem. Meble do salonów kosmetycznych, aby zapewnić komfortowe warunki pracy muszą być maksymalnie użyteczne. Stolik do manicure BD-3453M jest mobilny, posiada głębokie szafki i praktyczne szuflady. Zestaw uzupełnia wygodna poduszka zabiegowa. Solidna konstrukcja, efektowny design to znak rozpoznawczy Beauty System. Wybierz stolik do manicure BD-3453M z roczną gwarancją!

Oto szczegóły:

Funkcjon­alny i estetyczny.
Łatwy w utrzymaniu w czystości.
Kółka ułatwiające przesuwanie.
Wygodna poduszka zabiegowa.

Dane techniczne:
Materiał: Drewno/kamień,
Wymiary:
-wysokość: 78cm,
-szerokość: 122cm,
-głębokość: 54cm,
-prześwit: 52cm,
Waga: 53kg,
Okres gwarancji: 12 miesięcy

BEAUTYSYSTEM_PL - sprawdź nasze pozostałe aukcje
© sellhelp
wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • Raiffeisen Bank Polska S.A. w Warszawie 03175010640000000011534667
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 120,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 140,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Towar dostępny od ręki, wysyłany ubezpieczoną przesyłką kurierską zaraz po potwierdzeniu zamówienia.
Wystawiam faktury VAT
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Klient ma prawo - zgodnie z art. 7 Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny – odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyn składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie do dziesięciu dni od daty otrzymania produktu. Wzór stosownego oświadczenia należy pobrać, wydrukować i wypełnić. Aby pobrać oświadczenie skopiuj poniższy link i wklej w oknie przeglądarki: http://www.beautysystem.pl/public/assets/zalacznik1.pdf W przypadku odstąpienia od umowy Klient jest zobowiązany do odesłania na własny koszt zakupionych Produktów w oryginalnym opakowaniu wraz z wypełnionym oświadczeniem i dołączonym oryginalnym dowodem zakupu (faktura VAT). Zwracany produkt nie może nosić śladów używania, być uszkodzony, dotyczy także opakowania. Wszelkie zwroty wysyłane na koszt firmy Beauty System. z o.o. nie są przyjmowane, chyba że nastąpiły wcześniej inne ustalenia. Zwrot należy wysłać bez kwoty pobrania. W innym przypadku firma Beauty System sp. z o.o. nie odbierze przesyłki. Pieniądze za zwrócony Produkt Klient otrzyma przelewem na wskazany w oświadczeniu numer rachunku bankowego w przeciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania zwróconego Produktu. Koszty odesłania Produktu nie podlegają zwrotowi.

reklamacje

1) Sprzedawca zaleca sprawdzenie przesyłki w obecności kuriera. Niesprawdzenie przesyłki nie wstrzymuje ewentualnej reklamacji, aczkolwiek w przypadku dokonania takiej weryfikacji procedura reklamacyjna będzie znacznie usprawniona. 2) W przypadku stwierdzenia, iż Produkt jest wadliwy, Kupujący obowiązany jest poinformować o tym Sprzedawcę. 3) Reklamacja powinna zawierać opis wady Produktu, datę jej powstania oraz żądanie Kupującego. W celu ułatwienia procedury reklamacyjnej Sprzedawca udostępnia na stronie Sklepu internetowego Załącznik nr 2. 4) Do reklamowanego Produktu należy dołączyć Dowód zakupu lub jego kopię. 5) Kupujący zobowiązany jest do odesłania reklamowanego Produktu na własny koszt. 6) Reklamacje należy kierować na adres: BEAUTY SYSTEM Sp. z o.o. ul. Krakowska 141–155 50–428 Wrocław 7) Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedawca zwróci się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 8) Sprzedawca zobowiązuje się do ustosunkowania się do złożonej przez Kupującego reklamacji w przeciągu 14 dni. Brak odpowiedzi ze strony Sprzedawcy po upływie wskazanego w poprzednim zdaniu terminu skutkuje uznaniem reklamacji za uzasadnioną. 9) Nieznaczne różnice w wyglądzie wynikające z indywidualnych ustawień komputera Kupującego – a w szczególności monitora – nie mogą być podstawą do reklamacji zakupionego Produktu.

pozostałe informacje

OCHRONA PRAW AUTORSKICH 1) Wszystkie zdjęcia Produktów oraz pozostałe materiały (w tym teksty, grafiki, logotypy) zamieszczone na stronie Sklepu internetowego www.beautysystem.pl są własnością Sprzedawcy lub zostały użyte przez niego za zgodą osób trzecich, posiadających do nich prawa autorskie. 2) Zabronione jest kopiowanie zdjęć i innych materiałów graficznych oraz stosowanie przedruku tekstów zamieszczonych na stronie Sklepu internetowego www.beautysystem.pl w tym ich udostępnianie w Internecie bez pisemnej Sprzedawcy lub innej osoby trzeciej, posiadającej do nich prawa autorskie. 3) Zabrania się również zewnętrznym podmiotom pobierania zdjęć ze strony Sklepu internetowego www.beautysystem.pl oraz wykorzystywania ich do celów marketingowych oraz handlowych. 4) Wykorzystanie wymienionych powyżej materiałów bez pisemnej zgody Sprzedawcy lub innej osoby trzeciej, której przysługują prawa autorskie jest niezgodne z prawem i może stanowić podstawę do wszczęcia postępowania cywilnego oraz karnego przeciwko dopuszczającym się tego procederu.