STÓŁ PRZYŚCIENNY Z DRZWIAMI SUWANYMI 1200X600X850 (6910846772)

zakończona
2 243,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska gratis
 • lokalizacja: Warszawa Łomianki, Polska
 • czas wysyłki: do 21 dni
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT

Profesjonalny stół przyścienny z drzwiami suwanymi

 • wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej PN OH18N9 (304)
 • spawany
 • wymiary 1200 x 600 x 850 mm
 • atest PZH
 • produkt krajowy
 • funkcjonalny, ergonomiczny i trwały
 • ich konstrukcja zapewnia łatwe utrzymanie czystości
 • wystawiamy faktury Vat
 • gwarancja producenta

Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje z nietypowymi meblami wg indywidualnych projektów i życzeń klientów. Masz pytania zadzwoń, chętnie na nie odpowiemy
tel. 694 - 278 - 555 lub 606 316 607

artgastro@artgastro.­pl

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 22 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Art Gastro istnieje od 2008 roku. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt oraz urządzenia gastronomiczne. Stale rozszerzamy swoją ofertę, dzięki temu zapweniamy swoim klientom realizację każdej inwestycji. Wyposażamy placówki gastronomiczne i sklepy. Odbiorcami naszych urządzeń są bary, restauracje, kawiarnie, sale weselne, pizzerie, stołówki, sklepy mięsne i spożywcze oraz różnego typu punkty gastronomiczne. 

kontakt

 • poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00
 • sobota - niedziela zamknięte

pozostałe informacje

REGULAMIN:

 Staramy się odbierać wszystkie telefony. W przypadku niedodzwonienia sie prosimy o kontakt e-mailem : artgastro@artastro.pl na który staramy się odpowiadać na bierząco, najpóźniej w 24 h.

Wszystkie towary wystawione na naszych aukcjach są fabrycznie nowe i objęte 12 m-czną gwarancją producenta. Na aukcjach mogą pojawić się także produkty ekspozycyjne lub używane - jest to zawsze dokładnie opisane w terści tej aukcjii. 

Na wszystkie towary wystawiamy fakturę Vat i przesyłamy ją w formie elektronicznej na adres e-mailem podany w formularzu zakupowym. Na życzenie klienta dokładamy faktury do przesyłki, czasami faktura wysyłana jest po dostawie towaru ze względu na wysyłki towarów z różnych punktów magazynowych. 

W przypadku braku jakiegokolwiek kontaktu z Kupującym w ciągu 7 dni od dokonania zakupu występujemy o zwrot prowizji do Allegro. 

W przypadku problemów z dostępnością towarów w naszym magazynie lub magazynie naszych dostwców - ze względu na duże zainteresowanie tym produktem lub zdarzeń losowych zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia terminu realizacji zamówienia - za każdym razem klient zostanie poinformowany o takiej sytuacji e-mailem lub telefonicznie, lub zostanie poinformowany o alternatywie odstąpienia od transakcji, lub zostanie mu zaproponowany inny przedmiot równoważny do decyzji ewentualnej zamiany. 

 Koszty transportu każdorazowo podawane są na aukcjach, są zróżnicowane w zależności od wystawionego towaru. Kupujący zobowiązany jest do podania telefonu kontaktowego i adresu e-mail dla kuriera w przypadku ewentualnej potrzeby kontaktu. Wniesienie dostarczonego towaru należy do obowiązków Zamawiającego. Kurier nie podaje dokładnych godzin dostaw. 

Nie wysyłamy towarów z aukcji za granicę bez wcześniejszego ustalenia kosztów i warunków takiej dostawy. 

Kupujący ma obowiązek sprawdzić towar w chwili jego odbioru w obecności kuriera. Odebranie przesyłki bez sprawdzenia powoduje utratę roszczeń z tytułu odszkodowania za ewentualne szkody transportowe. Jeśli towar nosi ślady uszkodzenia Kupujący może odmówić jego odbioru. Jeśli natomiast odbierze przesyłkę przechodzi na niego ryzyko związane z ewentualnymi uszkodzeniami których nie można było stwierdzić wcześniej. Jeśli uszkodzenie nie zostało wykryte natychmiast a dopiero po otworzeniu przesyłki - Kupujący musi najpóźniej w ciągu 7 dni od jej otrzymania spisać protokół szkody z kurierem lub osobą wyznaczoną do tego przez firmę kurierską i zgłosić szkodę. W sytuacji uszkodzeń to Kupujący dochodzi roszczeń od przewoźnika jeśli nie sprawdził przesyłki w chwili jej dostawy. 

Kupujący (czyli osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej) w ciągu 14 dni od zakupu - zawarcia umowy na odlełość może odstąpić od umowy bez podawania jakiegokolwiek powodu. W takim przypadku Sprzedający zwróci Zamawiającemu otrzymane od niego płatności pomniejszone o koszt wysyłek w obie strony (w przypadku zwrotu Kupujący ponosi koszty dostawy w obie strony do i od niego). Aby odstapić od umowy zawartej na Allegro należy wypełnić formularz odstąpienia od umowy i odesłać go e-mailem Sprzedającemu.

Towar zwracany przez Kupującego powinien być w stanie niepogorszonym od stanu w chwili jeo otrzymania. Powinien być nowy posiadać oryginalne opakowanie i nie mieć śladów używania.

Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe zainstalowanie towaru oraz za jego używanie niezgodne z instrukcją.