STÓŁ OKRĄGŁY BIAŁY DREWNIANY STOŁY AZORINHOME (6851684126)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
289,00 zł
z 11 sztuk
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 28,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 32,00 zł
Zakupy od 5 000 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Lubartów, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • liczba krzeseł w zestawie: 1
 • rodzaj nóg: krzyżak
 • głębokość mebla (cm): 80 [cm]
 • szerokość mebla (cm): 80 [cm]
 • wysokość mebla (cm): 75 [cm]
 • waga (z opakowaniem): 10 [kg]

opis

ZAPRASZAMY DO ZAKUPU

OKRĄGŁEGO STOŁU W KOLORZE BIAŁYM

Stół wykonany jest z płyty mdf
nogi z drewna jasnego bukowego.

Stół do samodzielnego montażu – nogi złożone,

trzeba tylko przykręcić 4 śruby do blatu.

WYMIARY:
80 x 80 x 74

Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u AzorinHome za co najmniej 5 000 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka:
28,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
1
przybliżony czas realizacji:
2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-
przybliżony czas realizacji:
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka:
32,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
1
przybliżony czas realizacji:
2 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT

Reklamacja

1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji

AZORINHOME A&M Sp. z o.o.
WÓLKA ROKICKA KOLONIA 41A
21-100 Lubartów
Dodatkowe informacje

Przy odbiorze paczek należy sprawdzić stan przesyłki, mimo iż paczka nie zawiera śladów uszkodzenia. W przypadku uszkodzenia konieczne jest spisanie protokołu szkody z kurierem w dniu odbioru przesyłki, na podstawie którego są rozpatrywane reklamacje. W przypadku braku protokołu z dnia odbioru reklamacje będą przyjmowane aczkolwiek nie będą rozpatrzone pozytywnie. Protokoły spisane dzień po odbiorze sa nie uwzględniane przez firmy kurierskie, na odbiorcy spoczywa udowodnienie że szkoda powstawała z winy doręczyciela: punkt z regulaminu firmy kurierskiej: pkt XII ust. 1 Roszczenia z tytułu nienależytego wykonania umowy oświadczenie Usługi wygasają wskutek przyjęcia Paczki bez zastrzeżeń. Nie dotyczy to roszczeń z tytułu niewidocznych w chwili wydania ubytków lub uszkodzeń Paczki, zgłoszonych DPD Poland przez Odbiorcę (lub Nadawcę w przypadku zwrotu Paczki), na piśmie, nie później niż w ciągu 7 (siedmiu) dni od dnia przyjęcia Paczki, pod warunkiem jednak, że Klient udowodni, że do szkody doszło w czasie od przyjęcia Paczki do przemieszczania do chwili jej wydania. ZGODNIE Z TYM POSTANOWIENIEM NASZA FIRMA RÓWNIEŻ NIE UZNAJE REKLAMACJI SPISANYCH PO DNIU ODBIORU CHYBA, ŻE KLIENT UDOWODNI IŻ SZKODA BYŁA WYRZĄDZONA Z NASZEJ WINY. Zgłoszenia wad towaru trzeba zgłosić nie później niż 7 dni od dostarczenia przesyłki ( po upływie tego czasu reklamacje nie będą uwzględniane) W przypadku uznania reklamacji, sprzedający ponosi koszty wysyłki nowego towaru. Reklamacja, uznana za bezzasadną, nie stanowi podstawy do zwrotu kosztów poniesionych przez Klienta. Zdjęcia produktów i kolory, przedstawione na stronie sklepu, mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych. Nie jest to uznawane za wadę fabryczną. Do odsyłanego towaru należy dołączyć opis wady, rachunek bądź dowód zakupu. Odsyłany towar powinien być zapakowany jak w momencie jego odebrania, w przeciwnym wypadku kosztami wynikającymi z jego uszkodzenia w czasie transportu, obciążony zostaje Klient.

 1.Okres gwarancji 

Gwarancji na prawidłowe funkcjonowanie konstrukcji metalowej produktu udziela się na okres 1 roku od daty zakupu, pod warunkiem użytkownika produktu zgodnie z przeznaczeniem. 

 2. Gwarancja nie obejmuję produktów:

  - uszkodzeń powstałych podczas użytkowania,  - uszkodzonych mechanicznie po dokonaniu zakupu,  - zamontowanych w obszarach o dużej wilgotności, dużej zawartości chlorków oraz w pobliżu morza,  - mających styczność z materiałami agresywnymi (np. kwasy, sole, woda, ogień, zaprawy cementowe, wapno, alkohole) lub podlegających anormalnym warunkom pogodowym, klęskom żywiołowym itp. - montowanych lub naprawianych przez osoby niekompetentne   - uszkodzeń powstałych w wyniku dużych mrozów    

Zwroty

14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

AZORINHOME A&M SP Z OO
WÓLKA ROKICKA KOL 41A
21-100 LUBARTÓW

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 1.  Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Odstąpienie od umowy dotyczy tylko zakupu konsumenckiego. 
 2. Koszt zwrotu towaru przy odstąpieniu od umowy ponosi kupujący. W przypadku gdy do klienta dotrze towar uszkodzony podstawą odstąpienia od umowy jest protokół szkody spisany z kurierem przesłany do firmy mailem lub w formie papierowej. 
 3. Nie przyjmujemy paczek za pobraniem. 
 4. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. 
 5. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.