Stół nierdzewny z Półką 80x60x85 cm (6999600784)

zakończona
629,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • Przesyłka kurierska 15,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
  • lokalizacja: Cała Polska, Polska

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis

Kontakt
tel. 575 060 560

tel. 74 661 47 95

email: promo@interhoreca.pl
Wysyłka
Paczkomaty z przedpłatą na konto i płatnością przy odbiorze towaru
Przesyłka kurierska z przedpłatą
Przesyłka kurierska z płatnością przy odbiorze towaru
Płatności
Płatności za towar ING Bank Śląski:
14 1050 1908 1000 0092 4662 7716
MEBLE 24h ! Stół nierdzewny z Półką 80x60x85 cm

Opis produktu:

Szerokość - W: 800 mm
Głębokość - D: 600 mm
Wysokość - H: 850 mm
Materiał wykonania: stal nierdzewna
Konstrukcja: skręcana
Nogi oraz półki łączone za pomocą śrub
Możliwość zamontowania podwieszanej szufladyS 611286

Skontaktuj się z Nami !
-
Jeśli szukasz innego towaru lub masz dodatkowe pytania skontaktuj się z nami
Kontakt telefoniczny: 575 060 560 lub 74 661 47 95 kontakt mailowy: promo@interhoreca.pl

kompleksowa oferta wyposażenia dla gastronomii
kompleksowa oferta wyposażenia dla gastronomii
tel. 575 060 560 lub 74 661 47 95 mail: promo@interhoreca.pl
Dostawa i płatność
od 15,00 zł

Lokalizacja: Cała Polska, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
25,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

productenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

InterHoReCa Łukasz Buczko
Rynek 8
58-160 Świebodzice
Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

InterHoReCA Łukasz Buczko
Rynek 8
58-160 Świebodzice

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
O sprzedającym
GASTRO_Promocje
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

21

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,8

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

  • 575 060 560
  • 74 661 47 95
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

DOKONUJĄC ZAKUPU NA NASZYCH AUKCJACH AKCEPTUJESZ BEZ ZASTRZEŻEŃ PONIŻSZY REGULAMIN   


POSTANOWIENIA OGÓLNE 

1.Wszystkie towary wystawione na naszych aukcjach są fabrycznie nowe i objęte gwarancją producentów.  

2.Wszystkie informacje o produktach i ich dane techniczne pochodzą z materiałów publikowanych przez producentów. Zdjęcia majĄ wyłącznie charakter poglądowy i mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu produktów. Różnice koloru, proporcji i innych cech wyglądu produktu nie są podstawą reklamacji.  

3. Wszystkie towary są fabrycznie nowe, posiadają wymagane atesty oraz są objęte 12-miesięczną gwarancją producenta (w przypadku innego okresu gwarancyjnego zostało to ujęte w opisie produktu). Karty gwarancyjne towarów polskiej produkcji oraz instrukcje obsługi są dostarczane wraz z produktem - w przypadku braku lub utraty prosimy o kontakt, a doślemy najszybciej jak to możliwe. 

4. Na wszystkie towary wystawiamy faktury VAT. Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 20 grudnia 2012r. w sprawie przesyłania faktur w formie elektronicznej, zasad ich przechowywania oraz trybu udostępniania organowi podatkowemu lub organowi kontroli skarbowej przesyłamy faktury w formie elektronicznej przez InterHoReCa. Na życzenie wysyłamy je również pocztą. Faktur nie dołączamy do  przesyłek.  

5. Po informacji z Allegro o sprzedaży produktu niezwłocznie kontaktujemy się mailowo i telefonicznie z Kupującym w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 8-16. 

6. Sprzedający odpowiada za wady produktu na podstawie obowiązujących przepisów prawa. W przypadku sprzedaży niebędącej sprzedażą konsumencką, wyłącza się przepisy o rękojmi zawarte w kodeksie cywilnym.   

WYSYŁKA  

1. Termin wysyłki produktów zależy od wystawionego towaru, na ogół jest to termin 2-3 dni roboczych od momentu odnotowania wpłaty na naszym koncie lub informacji od Kupującego o wyborze płatności przy odbiorze. W przypadku problemów z dostępnością towaru w naszym magazynie lub magazynach naszych dostawców - ze względu dużego zainteresowania lub zdarzeń losowych, zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia terminu realizacji zamówienia - każdorazowo klient zostanie poinformowany o takiej sytuacji na adres e-mail lub telefon podany w allegro lub dodatkowo zostanie poinformowany o alternatywie odstąpienia od transakcji lub zaproponowany zostanie inny przedmiot równoważny do decyzji ewentualnej zamiany. W związku z tymi rozwiązaniami, i akceptacją przedmiotowych zapisów przed zakupem, nie będziemy akceptować niepozytywnych komentarzy za te transakcje nimi objęte. 

 2. W przypadku, kiedy Kupujący nie zaakceptuje nowego terminu dostarczenia towaru, wykonanie umowy przez Sprzedającego okaże się niemożliwe, lub Sprzedający od umowy odstąpi, zwróci on Kupującemu całość środków wpłaconych przez Kupującego w związku z zamówieniem.  3. Koszty transportu każdorazowo określamy w treści aukcji, są zróżnicowane w zależności od wystawionego towaru.   

4.Przesyłki dostarczamy wyłącznie za pośrednictwem firm kurierskich - szczegóły dotyczące wysyłki znajdują się zawsze w uwagach do aukcji.  

5. Kupujący ma obowiązek sprawdzić jakość przesyłki w obecności kuriera. W przypadku uszkodzenia należy koniecznie sporządzić protokół szkody na druku firmowym spedytora i skontaktować się ze Sprzedającym. Odebranie przesyłki bez sprawdzenia powoduje utratę roszczeń z tytułu odszkodowania za ewentualne szkody transportowe. Oznacza tym samym, że wszelkie reklamacje dotyczące uszkodzeń przesyłki bez sporządzonego protokołu szkody nie będą uznawane. W przypadku, gdy Zamawiający jest Konsumentem w rozumieniu kodeksu cywilnego, zastosowanie znajduje art. 5562 kodeksu cywilnego.   

6.Wniesienie dostarczonego towaru należy do obowiązków Zamawiającego.  


REKLAMACJE/ZWROTY  

1. Reklamacje z tytułu rękojmi można złożyć w formie elektronicznej na adres reklamacje@interhoreca.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedającego.   

2. Zamawiający ma prawo żądać zwortu środków za zakup albo odstąpienia od umowy, chyba, że Sprzedający niezwłocznie wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo wadę usunie. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez Sprzedającego albo Sprzedający nie wymienił produktu na wolny od wad, ani tej wady nie usunął.   

3. Sprzedający rozpoznaje reklamację z tytułu rękojmi w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Jeżeli w tym terminie Sprzedający nie ustosunkuje się do żądań Zamawiającego, oznacza to, iż uznaje je za uzasadnione. Koszty dostawy naprawionego lub wymienionego sprzętu ponosi Sprzedający.   

4. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa Zamawiający będący konsumentem w terminie 14 dni od otrzymania zamówionego towaru ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyny, z zastrzeżeniem, że nie podlegają zwrotowi świadczenia i produkty, od nabycia których, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, nie można odstąpić. Wzór formularza o odstąpieniu od umowy jest dostępny na stronie internetowej Sprzedającego.  

5. Odstąpienie od umowy może nastąpić w formie elektronicznej lub pisemnej.   

6. Dokumentem uprawniającym do reklamowania wadliwego produktu jest faktura VAT lub oryginalna karta gwarancyjna dostarczana wraz z produktem w przypadku towarów polskiej produkcji. W przypadku sprzedaży konsumenckiej dokumentem uprawniającym do skorzystania z rękojmi z tytułu sprzedaży jest jakikolwiek dowód zakupu określonego przedmiotu przez Zamawiającego.   

7. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe zainstalowanie towaru oraz za jego niezgodne z instrukcją użytkowanie, z zastrzeżeniem art. 5561 §3 kodeksu cywilnego.   

8. Zwrot towaru odbywa się na koszt Zamawiającego. W przypadku skutecznego zwrotu, Sprzedający zwraca Zamawiającemu cenę za towar.  

9. Jeżeli Zamawiający wybrał sposób dostawy droższy od oferowanego przez Sprzedającego, w przypadku zwrotu towaru na skutek odstąpienia od umowy Sprzedający zwolniony jest z obowiązku zwrotu Zamawiającemu poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.   

10. Towar zwracany przez Kupującego powinien być w stanie niepogorszonym od stanu w chwili jego otrzymania. Jeżeli uszkodzenia towaru lub ślady jego użytkowania wynikać będą z ponad przeciętnej miary jego używania, Sprzedającemu przysługuje roszczenie o zapłatę względem Zamawiającego kwoty stanowiącej różnicę wartości towaru.   

11. Wystawienie faktury korygującej i zwrot pieniędzy następuje niezwłocznie po otrzymaniu przez Sprzedającego towaru oraz potwierdzenie mailowe zwrotu prowizji za zakupy z allegro.  


POSTANOWIENIA KOŃCOWE 

 1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy regulaminu Allegro, kodeksu cywilnego oraz ustawy o prawach konsumenta.   

2. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.   

3. Zakup naszych towarów poprzez Allegro jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.