stojak z kółkami do butli tlen 10l i prop-but 1kg (6482932972)

zakończona
170,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 19,50 zł
 • Paczka pocztowa priorytetowa 26,00 zł
 • lokalizacja: Józefów
 • waga (z opakowaniem): 5.00 [kg]

Istniejemy na polskim rynku od ponad dwudziestu lat. Posiadamy wiedzę i doświadczenie i dlatego potrafimy sprostać Państwa oczekiwaniom . Naszym klientom oferujemy całą gamę podstawowych art. Spawalniczych, realizujemy również nietypowe zamówienia.

Realizacja zamówień w ciągu 2 dni roboczych

Wózek z kółkami do butli tlen 8/10l i butli propan butan 1kg lub acetylen 1kg


Wózek może mieć zastosowanie w tworzeniu zestawów do lutowania miękkiego lub twardego.
Wymiary: (75x46x25cm)
Waga ok. 2kg

Kliknij w mapę i sprawdź dojazd
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. 98 1020 1127 0000 1102 0009 0050
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 19,50 zł
kolejna sztuka: 19,50 zł
maksymalnie w paczce: 1
Paczka pocztowa priorytetowa 26,00 zł
kolejna sztuka: 26,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Istniejemy na polskim rynku od ponad dwudziestu lat. Posiadamy wiedzę ,doświadczenie i dlatego potrafimy sprostać Państwa oczekiwaniom. Naszym klientom oferujemy całą gamę podstawowych artykułów spawalniczych jak również realizujemy nietypowe zamówienia. Cechuje nas doświadczenie, profesjonalizm, zaangażowanie, wiedza oraz indywidualne podejście do każdego tematu.

kontakt

 • 510 175150
  jesteśmy czynni od poniedziałku do piątku 8.00-17.00 w sobotę 8.00-13.00

zwroty

czas na zwrot: 7 dni

adres do zwrotu:
PHU Grzegorz Lodowski
Graniczna 81b
05-410 Józefów
 
Wszystkie produkty wystawione na aukcji Allegro są nowe , wolne od wad fizycznych i prawnych oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Produkty posiadają gwarancję producenta oraz importera obowiązującą na terenie Polski. Każdorazowo warunki realizacji gwarancji są określane w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta, najczęściej jest to okres 12 miesięcy. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest zakupienie drugiego /podobnego towaru w cenie nie niższej niż pierwszy produkt. Zwracany produkt musi być zapakowany w oryginalne opakowanie, nie może nosić śladów użytkowania. Na konto sprzedawcy należy wpłacić wartość kwoty na ponowną wysyłkę

reklamacje

Sprzedawca odpowiada za niezgodność Towaru z umową w przypadku jej stwierdzenia przez Klienta będącego Konsumentem przed upływem 7dni od dnia Dostawy. Klient będący Konsumentem obowiązany jest do zawiadomienia Sprzedawcy o stwierdzonej niezgodności Towaru z umową w ciągu 2 dni roboczych od dnia stwierdzenia takiej niezgodności. Sprzedawca w ciągu 14 (czternaście) dni ustosunkuje się do reklamacji Towaru zgłoszonej przez Klienta i powiadomi Go o sposobie dalszego postępowania. Towary sprzedawane przez Sprzedawcę mogą być objęte gwarancją udzieloną przez odpowiedniego producenta bądź dystrybutora. Sprzedawca nie udziela żadnej gwarancji na jakiekolwiek sprzedawane produkty. W przypadku Towaru, objętego gwarancją dystrybutora lub producenta, Klient może reklamować produkt posiadający wady: a) korzystając z uprawnień wynikających z udzielonej gwarancji. W takich okolicznościach Klient obowiązany jest dokonać reklamacji bezpośrednio do gwaranta, Sprzedawca jest tylko pośrednikiem przekazującym złożoną reklamację. Klient według swego wyboru może zgłosić się bezpośrednio do serwisu gwarancyjnego albo do Sprzedawcy; b) korzystając z uprawnień przysługujących Klientowi wobec Sprzedawcy w związku z niezgodnością Towaru z umową. Celem rozpatrzenia reklamacji Towaru, Klient powinien przesłać lub dostarczyć reklamowany Towar wraz z dowodem zakupu. Reklamowany Towar należy dostarczyć lub przesłać na adres Sprzedawcy po wcześniejszym ustaleniu tego faktu. Sprzedawca zwraca Klientowi najtańszy koszt przesyłki Pocztą Polską. Jeśli klient wybrał droższą formę dostawy - nie otrzyma zwrotu różnicy. Adres do wysyłki 05-410 Józefów Graniczna 81b. W przypadku rozpatrzenia reklamacji na korzyść Klienta, Sprzedawca naprawi albo wymieni Klientowi reklamowany produkt na pełnowartościowy. Jeśli wymiana albo naprawa narażałaby Klienta na znaczne niedogodności Sprzedawca, zgodnie z żądaniem Klienta, obniży cenę albo zwróci – na skutek odstąpienia przez Klienta od umowy – pełną należność za reklamowany produkt w ciągu 14 (czternaście) dni. W przypadku odstąpienia od umowy strony zwracają sobie to, co wzajemnie sobie świadczyły.

pozostałe informacje

Wystawiam f-vat