STOJAK NA CZYŚCIWO W ROLKACH MOCNY METALOWY!! (7209487790)

12 dni do końca
cena kup teraz
131,70 zł
z 3 sztuk
Dostawa
  • Przesyłka kurierska 15,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
Zakupy od 800 zł darmowa dostawa
  • lokalizacja: WYSYŁKA CAŁY KRAJ, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT

Opis


CENTRUM ZAOPATRZENIA I ZBYTU ELDE DOBOSZ sp.j.
42-200 Częstochowa, ul. Wilsona 30/32 e tel. 34 36-14-093, kom, 502-343-195

Paczki wysyłamy w ciągu 24 h od zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie. Jeśli kupujesz na kilku moich aukcjach - wysyłam wszystko w jednej paczce - chyba że w opisie aukcji napisano inaczej.

WPŁAT NALEŻY DOKONYWAĆ NA KONTO:

mBank

15 1140 2004 0000 3802 7660 8102

Kontakt ze mną:

marketing@elde.com.­pl34-36-14-093
502-343-195

telefony czynne w godzinach 8-15

W MOJEJ OFERCIE ZNAJDZIESZ RÓWNIEŻ:* apteczki samochodowe z kompletnym wyposażeniem obowiązującym w całej UE

* apteczki przemysłowe z wyposażeniem

* apteczki warsztatowe z wyposażeniem

* płaszcze przeciwdeszczowe

* obuwie robocze

* obuwie robocze z podnoskiem

* obuwie antyprzebiciowe

* sprzęt wspinaczkowy i do prac na wysokości

* rękawice ochronne

* okulary ochronne

* pojemniki na papier toaletowy oraz ręczniki ZZ

* kaski

* fartuchy laboratoryjne

* nakolanniki skórzane

* taśma ostrzegawcza biało-czerwona

* ochronniki słuchu

* pas antyprzeciążeniowy do dźwigania

* kamizelki ostrzegawcze

* ubrania robocze

* spodnie robocze

* koszule flanelowe

* t-shirty z nadrukiem

* dozowniki mydła w płynie

SERDECZNIE ZAPRASZAM !!!

MOCNY METALOWY
STOJAK NA CZYŚCIWO W ROLKACH

PRODUKT W 100 % POLSKI
WYKONANY SOLIDNIE

Z NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁÓW

PASUJE DO KAŻDEGO RODZAJU CZYŚCIWA DO SZEROKOŚCI MAX 45 CM
MOCOWANIE ROLKI ZA POMOCĄ "TULEJKI"
stojak o wymiarach:
szerokość­: 50 cm
wysokość: 85 cm

dostępny w kolorze niebieskim lub białym.

NA POZOSTAŁYCH MOICH AUKCJACH ZNAJDZIESZ CZYŚCIWO W ROLACH PASUJĄCE DO TEGO STOJAKA
UWAGA!!!! ZE WZGLĘDU NA GABARYT, KUPUJĄC STOJAK, NIE MA MOŻLIWOŚCI SPAKOWANIA W JEDNĄ PACZKĘ PRZEDMIOTÓW Z KILKU AUKCJI - JEDYNIE WIELOKROTNOŚĆ STOJAKA DO 30 KG!!!
Dostawa i płatność
od 15,00 zł

Lokalizacja: WYSYŁKA CAŁY KRAJ, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u ELDE-ARTBHP za co najmniej 800.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
15,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
15,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
2-3 dni robocze
Dodatkowe informacje

KOSZTY WYSYŁKI POKRYWA KUPUJĄCY. Waga jednego stojaka to 4,8 kg. UWAGA!!!! ZE WZGLĘDU NA GABARYT, KUPUJĄC STOJAK, NIE MA MOŻLIWOŚCI SPAKOWANIA W JEDNĄ PACZKĘ PRZEDMIOTÓW Z KILKU AUKCJI - JEDYNIE WIELOKROTNOŚĆ STOJAKA DO 30 KG!!! Waga jednej paczki to max 30 kg.

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
6 miesięcy

Rodzaj gwarancji

productenta/dystrybutora

Okres gwarancji

6 miesięcy
Dodatkowe informacje


WARUNKI GWARANCJI:   


Na każdy towar udzielamy 6 miesięcy gwarancji od daty jego otrzymania przez Klienta (chyba, że określono inaczej). W tym czasie będziemy bezpłatnie usuwać wszystkie uszkodzenia zakupionych u nas towarów, powstałe na skutek wady materiałów lub wadliwego wykonania. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych na skutek niezgodnego z instrukcją użytkowania zakupionych towarów. Towary uszyte, wykonane pod konkretne zamówienie, odzież z nadrukiem nie podlegają zamówieniu.    
ZASADY REKLAMACJI BUTÓW:   


Gwarancja nie obejmuje wady wynikających z naturalnego zużycia, użytkowania niezgodnie z przeznaczeniem lub nieprzestrzegania zasad konserwacji,  Reklamacji nie podlegają otarcia i przetarcia szwów; zabrudzenia, zacieki i plamy; uszkodzenia powstałe w wyniku nieprawidłowej konserwacji; usterki powstałe na skutek uszkodzeń mechanicznych; uszkodzenia wynikłe ze złego dopasowania obuwia do stopy; wygoda obuwia; fałdowania skór w powłoką.  Zasady konserwacji obuwia:  


Zanieczyszczenia czyścić wilgotną szmatką lub gąbką, wysuszyć i dopiero wówczas konserwować, wyrób przemoczony wymaga suszenia w temp. pokojowej (z dala od pieców i grzejników) w czasie ok. 18 godzin. Na wysuszone wierzchy skór należy nanieść niewielką ilość środka konserwującego właściwego dla zastosowanego rodzaju skóry. Ze względu na naturalne wykończenie skór, do codziennej konserwacji nie zaleca się past samo-połyskowych (na bazie rozpuszczalników mogących uszkodzić powłokę), które powinny być stosowane sporadycznie, przed nałożeniem następnej warstwy pasty należy wypolerować lub zmyć poprzednią warstwę, po wyschnięciu pasty, skórę należy wypolerować, wyroby ze skór welurowych i nabukowych należy czyścić wyłącznie specjalnie przeznaczoną do tego szmatką lub mocno wyciśniętą zmoczoną tkaniną, oraz środkami konserwującymi w areozolu, przeznaczonymi do odpowiedniego rodzaju skór wierzchnich. Po każdorazowym zakończeniu pracy obuwie należy poddać procesowi konserwacji, co zapewni długotrwałe użytkowanie. Obuwie niekonserwowane nie podlega reklamacji. Przed ponownym przystąpieniem do pracy sprawdź czy obuwie nie jest uszkodzone.   
ZASADY REKLAMCJI SPRZĘTU WYPOSAŻENIA ŁAZIENKI  


Urządzenia wyposażenia łazienki w tym dozowniki mydła, pojemniki na papier, pojemniki na ręczniki podlegają gwarancji na 12 miesięcy od daty zakupu.  gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, wynikających z niewłaściwego montażu, użytkowania oraz konserwacji.  Nie udzielamy gwarancji na materiały eksploatacyjne (mydła, płyny, papiery itp.)  Zasady konserwacji sprzęty wyposażenia łazienki:   


Pojemniki, dozowniki regularnie przemywać miękką szmatką  do czyszczenia pojemników używać delikatnych płynów do mycia powierzchni z przeznaczeniem do tworzyw sztucznych.   

ZASADY REKLAMACJI WÓZKÓW DO SPRZĄTANIA, WIADER, MOPÓW:  


Wózki do sprzątania, wiadra, mopy podlegają gwarancji na okres 6 miesięcy od daty zakupu  Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, wynikających z niewłaściwego montażu, użytkowania oraz konserwacji   Zasady konserwacji wózków do sprzątania, wiader, mopów:  


Sprzęt sprzątający należy utrzymać w czystości, po każdym użyciu należy go umyć,  nie należy stosować środków myjących silnie żrących, drażniących, niebezpiecznych w tym rozpuszczalników,  zgodnie z zaleceniami producenta w celu zwiększenia chłonności i miękkości szmaty mopa oraz dłuższego zachowania właściwości myjących przed pierwszym użyciem zaleca się wyprać szmatę zgodnie z opisem na metce,  korzystając z wiadra z wyciskaczem należy wycisnąć samą szmatę bez pada (elementu plastikowego),  nie należy dociskać szczęk wyciskarki za mocno.   

ZASADY REKLAMACJI ODZIEŻY, RĘCZNIKÓW:   


Reklamacji podlegają jedynie wady fabryczne (np. złe przeszycie, niedoszycie),  okres trwałości odzieży można określić jedynie na podstawie zużycia produktu.   Zasady konserwacji odzieży:  


Zalecenia dotyczące czyszczenia oraz objaśnienia oznakowań z tym związanych podane są na wszywce do danego produktu,  produkt powinien być czyszczony regularnie zgodnie z zaleceniami.   


 

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

Elde Sp. jawna
Wilsona 30/32
42-200 Częstochowa
Dodatkowe informacje

 

ZASADY REKLAMACJI BUTÓW:   Gwarancja nie obejmuje wady wynikających z naturalnego zużycia, użytkowania niezgodnie z przeznaczeniem lub nieprzestrzegania zasad konserwacji,  Reklamacji nie podlegają otarcia i przetarcia szwów; zabrudzenia, zacieki i plamy; uszkodzenia powstałe w wyniku nieprawidłowej konserwacji; usterki powstałe na skutek uszkodzeń mechanicznych; uszkodzenia wynikłe ze złego dopasowania obuwia do stopy; wygoda obuwia; fałdowania skór w powłoką.   ZASADY REKLAMCJI SPRZĘTU WYPOSAŻENIA ŁAZIENKI   urządzenia wyposażenia łazienki w tym dozowniki mydła, pojemniki na papier, pojemniki na ręczniki podlegają gwarancji na 12 miesięcy od daty zakupu.  gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, wynikających z niewłaściwego montażu, użytkowania oraz konserwacji.  Nie udzielamy gwarancji na materiały eksploatacyjne (mydła, płyny, papiery itp.)  


  ZASADY REKLAMACJI WÓZKÓW DO SPRZĄTANIA, WIADER, MOPÓW:   wózki do sprzątania, wiadra, mopy podlegają gwarancji na okres 6 miesięcy od daty zakupu  Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, wynikających z niewłaściwego montażu, użytkowania oraz konserwacji    ZASADY REKLAMACJI ODZIEŻY, RĘCZNIKÓW:   reklamacji podlegają jedynie wady fabryczne (np. złe przeszycie, niedoszycie),  okres trwałości odzieży można określić jedynie na podstawie zużycia produktu.  

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Elde
WILSONA 30/32 E
42-200 CZĘSTOCHOWA

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zwrot możliwy w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Wymiana towaru na inny rozmiar / kolor na koszt kupującego

O sprzedającym
ELDE-ARTBHP
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

138

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

  • 502****** (pokaż)
  • 343****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 15:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Centrum Zaopatrzenia i Zbytu „ELDE” Lech Dobosz rozpoczęła działalność w 1994 roku. Od stycznia 2017 r. firma kontynuuje działalność jako Centrum Zaopatrzenia i Zbytu ELDE Dobosz sp.j. 

ELDE to dystrybutor, importer, producent i partner dla firm z sektora budowlanego, produkcyjnego, szkolnego, gastronomicznego, medycznego, urzędów, firm sprzątających, gospodarstw domowych i ciągle poszerzamy działalność na nowe rynki krajowe i zagraniczne.

Naszym celem jest kompleksowe zaopatrywanie klientów w produkty najwyższej jakości. Jesteśmy hurtownią patronacką wiodących polskich firm, dystrybutorem największych importerów, bezpośrednim importerem, producentem odzieży roboczo-ochronnej. Profil naszej działalności jest realizowany poprzez sprzedaż stacjonarną oraz internetową. 

Misją firmy jest troska o klienta, koncentrujemy się przede wszystkim na jego potrzebach dlatego też oferowany asortyment jest wybierany z dużą dbałością o jakość surowców i wykonania. Ciągle szukamy i testujemy nowe produkty. Każdy produkt charakteryzuje się trwałością, funkcjonalnością oraz estetyką wykonania jak również posiada niezbędne atesty i certyfikaty. 

Aktualnie realizujemy inwestycję, która w niedalekiej przyszłości pozwoli na dynamizalizację i poszerzenie działalności firmy oraz poprawi logistykę obsługi klienta. Mamy nadzieję, że oferta naszej firmy zainteresuje Państwa, spełni oczekiwania oraz zacheci do współpracy. 

Z przyjemnością udzielamy wszelkich informacji dotyczących oferowanych przez nas produktów, warunków współpracy. 


Serdecznie zapraszamy na nasze aukcje. 


Pozostałe informacje

Ponieważ pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00. a dokonasz zakupu poza moimi godzinami pracy wszelkie odpowiedzi na zapytania otrzymasz mailowo w najbliższym naszym dniu pracy zaraz po godzinie 8.30 rano!!! 


Koszty wysyłki pokrywa KUPUJĄCY i są zależne są od łącznej wagi zakupionych przedmiotów. Waga każdego przedmiotu podana jest w opisie każdej aukcji - w punkcie : "DODATKOWE INFORMACJE O PŁATNOŚCI I PRZESYŁCE" - maksymalna waga paczki nie może przekroczyć 30kg. Jeśli nie jesteś pewny swoich wyliczeń napisz do mnie lub zadzwoń . 


WYJĄTEK: JEŚLI ZAKUPIŁEŚ STOJAK NA CZYŚCIWO LUB KOSZ-STOJAK Z DEKLEM + INNY TOWAR Z MOICH AUKCJI = WTEDY WYSYŁAMY DO CIEBIE 2 PACZKI (OPŁATA ZA KAŻDĄ Z NICH ZGODNIE Z CENNIKIEM PRZESYŁEK, KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ NA STRONIE "O MNIE"). STOJAKA I KOSZA-STOJAKA Z DEKLEM NIE MA MOŻLIWOŚCI SPAKOWANIA W JEDNA PACZKĘ WRAZ Z INNYM TOWAREM ZE WZGLĘDU NA GABARYT. W PRZYPADKU WĄTPLIWOŚCI ZADZWOŃ - UDZIELMY INFORMACJI. Wysyłka zakupionych przedmiotów realizowana jest przesyłka kuriersk poprzez firmy DHL i Inpost - codziennie od poniedziałku do piątku.


Jeśli chcesz zapłacić przelewem tradycyjnym - płatności dokonaj  na podany poniżej numer konta: MBANK Centrum Zaopatrzenia i Zbytu ELDE Lech Dobosz 15 1140 2004 0000 3802 7660 8102 


Allegrowiczu - w przypadku zakupu obuwia czy odzieży - wysyłamy taki rozmiar, jaki kliknąłeś na aukcji. Ewentualnie, jeśli w opisie aukcji jest kolor lub rodzaj damski/męski to proszę określ te szczegóły w mailu do mnie, w przeciwnym wypadku kolor zostanie wybrany losowo. 


Po dokonaniu zakupu wybierz odpowiednią dla siebie formę transportu oraz merodę płatności. 


Wystawiam faktury VAT - napisz jeśli potrzeba faktura, ponieważ domyślnie wystawiam paragon fiskalny. Jeśli FV jest potrzebna na firmę prześlij dane wraz z numerem NIP.  


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Wyświetlenia:4
Numer oferty:7209487790
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Pozostałe przedmioty od tego sprzedawcy

Do góry