STOISKO HANDLOWE GALERIA Wyspa z Towarem FRANCZYZA (6484021916)

9 dni do końca
cena kup teraz
39 999,00 zł
z 10 sztuk
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska
 • Przesyłka kurierska pobraniowa
Zakupy powyżej 600 zł
 • lokalizacja: Sułów
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • www.topczar.pl
 • tel: +48 512 120 601, +48 502 559 859
 • mail: allegro@postergaleri­a.pl

przedmiot aukcji:

STOISKO Z TOWAREM
do galerii handlowych


Cena: 39 999zł

Nowe stoisko handlowe z towarem, gotowe od zaraz do własnej sprzedaży.

Super oferta franczyzy dla każdego chcącego od zaraz zacząć swój biznes.

Używane stoisko bez towaru, w bardzo dobrym stanie możecie kupić na naszej drugiej aukcji:

ZOBACZ NASZE POZOSTAŁE AUKCJE


Wymiary Stoiska:

Szerokość: 250cm
Długość: 350cm

Co Kupujesz?
Stoisko
Nowe stoisko handlowe, wykonane z płyty HDF melaminowanej, doskonałej jakości. Kolor biały połysk. Stoisko posiada komputer oraz kasę fiskalną. Kupujesz pełne wyposażenie!
Towar
Pełne zatowarowanie stoiska w produkty bezpośrednio od producenta (obrazy, ramki na zdjęcia, antyramy, podkładki korkowe, tablice kredowe, canvasy itp., artykuły dekoracyjne produkowane przez naszą firmę).
Szkolenia
Zapewniamy szkolenia z obsługi programu comarch, z obsługi klienta, znajomości produktów przez nas sprzedawanych.
Marka
Udostępniamy markę oraz logo dla stoiska sprzedającego nasze produkty, sprzedając pod nasza marką uczestniczysz w promocjach oferowanych przez naszą firmę, reklamach naszych produktów dzieki naszej marce twoje stoisko będzie rozpoznawalne.
Montaż
W cenie zapewniamy dostawę stoiska i towaru w wybrane miejsce do (1000 km od naszej firmy) oraz wyłożenie towaru na stoisku.

Współpracujemy również z:
Instytucjami Państwowymi, Szkołami, Przedszkolami, Uczelniami Wyższymi, Domami Opieki, Urzędami.

Potrzebujesz samego towaru? Kliknij i zobacz naszą ofertę:Produkt w całości wykonany w Polsce.
Kupując u nas wspierasz Polską przedsiębiorczość

O FIRMIE

Od 1982 roku jesteśmy producentem wszystkich oferowanych produktów. Możesz zaufać naszemu doświadczeniu.

SZUKASZ CZEGOŚ WYJĄTKOWEGO
I ORYGINALNEGO? jESTEŚ W DOBRYM MIEJSCU!

KONTAKT
Sąsiadka 62
22-448 Sułów
www.topczar.pl
mobile: +48 512 120 601
+48 502 559 859
allegro@postergaleri­a.pl
czynne: 7:00 - 15:00

NIP: 922-000-87-58
REGON: 006054971
ZOBACZ NASZE POZOSTAŁE AUKCJE
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u odsasiadki za co najmniej 600 zł.
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Nr konta: 70 1050 1461 1000 0091 0976 3657

Telefon: +48 512 120 601, +48 502 559 859
E-mail : allegro@postergaleria.pl
Czynne: 7:00 - 15:00

Fakturę wystawiamy automatycznie, po wpisaniu numeru NIP.
Faktury na termin tylko dla INSTYTUCJI PAŃSTWOWYCH.

Większość informacji znajdziesz na naszych aukcjach oraz w zakładce INFORMACJE OD SPRZEDAJĄCEGO.
Wystawiam faktury VAT
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Firma TopCzar jest producentem wszystkich oferowanych produktów. Została założona w 1982r. W branży reprodukcji istniejemy od 1998r. Ponad 25 letnie doświadczenie pozwala nam dostosować naszą ofertę do potrzeb rynku. Od 2008 r. zajmujemy się produkcją obrazów w ramach. Asortyment ram jest stale powiększany. Aktualnie oprócz reprodukcji posiadamy również szeroki wybór fotografii. Wydajemy około 40 nowych wzorów rocznie- każdy wzór w kilku formatach. Katalogi wydawane są cztery razy w roku. Dzięki nowoczesnemu zapleczu technicznemu i wykwalifikowanej kadrze zapewniamy wysoką jakość naszych produktów oraz najniższą cenę. W 2009 do naszej oferty wprowadziliśmy ramki na zdjęcia a nasze zaplecze technologiczne zostało uzupełnione o nowe maszyny do produkcji listew lakierowanych. W najbliższym czasie planujemy kolejne rozszerzenia asortymentu o nowe produkty.

kontakt

 • +48 512 120 601
  Infolinia czynna od poniedziałku do piątku 7:00 - 15:00

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług -zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, np. pisząc na adres e-mail: allegro@postergaleria.pl. Przesyłkę należy nadać na adres: TopCzar Szymon Sikora Sąsiadka 62 22-448 Sułów Oświadczenie o odstąpieniu od umowy: (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: 1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; 2) w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; 3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; 4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 5) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które podostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; 6) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 7) zawartej w drodze aukcji publicznej; 8) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

reklamacje

Opis procedury reklamacyjnej: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem mailowym allegro@postergaleria.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.