Stiga PODKASZARKA Elektr SGT600 Najwyższa JAKOŚĆ (6482236994)

zakończona
311,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska
  • Przesyłka kurierska pobraniowa
  • lokalizacja: Legnica
  • czas wysyłki: do 2 dni
  • zasilanie: elektryczne
  • stan: nowy
Podcinarka elektryczna
SGT 600

Wybierz najlepszy sprzęt i 80 lat doświadczenia.


Zadaniem firmy STIGA jest zadbać, by Twój ogród był najpiękniejszy w całej okolicy, ale także dać Ci czas, byś mógł się nim cieszyć!
Dla konstruktorów firmy Stiga najważniejsza jest satysfakcja użytkownika. Produkty STIGA to połączenie innowacyjnych technologii, doskonałej inżynierii oraz nowoczesnego designu, przyjaznego użytkownikom. STIGA nie zapomina przy tym o środowisku naturalnym i ludzkim zdrowiu. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom udaje się jej realizować przyjęte założenia – dba o otoczenie zmyślą o następnych pokoleniach.

Uprzejmie informujemy, że każdy klient który zakupi towar na naszej aukcji, przy odbiorze osobistym będzie mógł skorzystać z fachowej obsługi, a także skorzystać z nieodpłatnego przeszkolenia w zakresie jej eksploatacji

Gwarancja konsumencka: 3 lata

Jesteśmy Autoryzowanym dystrybutorem sprzętu dlatego zapewniamy Państwu najlepszy i najdogodniejszy system gwarancyjny i pogwarancyjny.

Do dyspozycji mają Państwo ogromną sieć autoryzowanych serwisów w całej Polsce.

Sprzęt jest nowy objęty 2 letnią gwarancją konsumenta.

Gratis: Uprzejmie informujemy, że każdy klient który zakupi kosiarkę, przy odbiorze osobistym będzie mógł skorzystać z fachowej obsługi w zakresie zalania i odpalenia sprzętu a także skorzystać z nieodpłatnego przeszkolenia w zakresie jej eksploatacji.

Jesteśmy Autoryzowanym dystrybutorem sprzętu dlatego zapewniamy Państwu najlepszy i najdogodniejszy system gwarancyjny i pogwarancyjny.Do dyspozycji mają Państwo ogromną sieć autoryzowanych serwisów w całej Polsce.

Zapraszamy na pozostałe nasze aukcje
Pokaż wszystkie aukcje
Dokonanie zakupu jest równoznaczne z akceptacją zasad podanych w regulaminie aukcji oraz na stronie "o mnie".
E-mail Wyślij wiadomość
Tel. stac. 76 862 90 71
Tel.kom. 507 106 535
Tel.kom. dział reklamacji: serwis_13@o2
Gadu-Gadu 5478688

Moje komentarze
Inne aukcje
Dodaj do ulubionych
Strona "O mnie"

Numer 56 1140 2004 0000 3102 3942 1787
Bank mBank

Marek Chabecki

P.H.U. Marek Chabecki

Świętokrzyska 2/1

59-220 Legnica

REGON: 390315773

NIP: 691-118-84-25


1.Właścicielem konta na allegro o nicku: varius13 jest firma PHU Marek Chabecki z siedzibą w Legnicy przy ul. Świętokrzyskiej 2/1 wpisana do Ewidencji działalności Gospodarczej przez Prezydenta Miasta Legnica pod numerem 12479 . NIP: 691-118-84-25 REGON: 390315773

2. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz. 827) Kupujący będący konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu cywilnego ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży bez podania przyczyn, w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia towaru. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed upływem terminu. Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru (koszty przesyłki) mając na uwadze, aby wybrać taki sposób, by towar dotarł do Sprzedającego w stanie nie zniszczonym. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

3. Reklamacje należy zgłaszać w autoryzowanym serwisie naprawy na terenie całego kraju.

4. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają przepisy prawa cywilnego oraz ustaw konsumenckich i regulaminu Allegro.


wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua