Sterownik, driver LED, do latarki, 2,8A Standard (6482697446)

zakończona
20,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 4,50 zł
  • List polecony priorytetowy 5,80 zł
  • Paczka24 15,00 zł
  • lokalizacja: lubelskie
  • czas wysyłki: do 3 dni
  • stan: nowy
  • rodzaj: pozostałe


Sterownik, driver LED do latarki, wersja standard.

*zdjęcie poglądowe, wysyłane sterowniki mogą różnić się wyglądem i rozmieszczeniem elementów na płytce.

Specyfikacja:

· Napięcie zasilania: 2,8 – 4,5 [V].

· Prąd maksymalny : 2,8 [A] (zależny od kondycji ogniwa i napięcia przewodzenia diody).

· Idealne do zasilania diod typu CREE XM-L, XM-L2.

· Średnica 17mm (standard w większości latarek zasilanych ogniwem Li-ion 18650).

· Ostrzeganie o niskim poziomie naładowania akumulatora (kiedy napięcie na akumulatorze spadnie poniżej 2,8V sterownik informuje o tym zmianą jasności świecenia latarki, a także ciemnymi błyskami co 5s.

· Pamięć ostatnio używanego trybu (po 2 sekundach świecenia w danym trybie, jest on zapamiętywany i następne uruchomienie latarki odbywa się z tego trybu).

· Zmiana trybów wykonywana przez włącznik główny latarki (chwilowymi zanikami napięcia zasilania).

Dostępne tryby:

· Niski – 5% maksymalnego prądu

· Średni – 50% maksymalnego prądu

· Wysoki – 100% maksymalnego prądu

· STROBO 100%

· SOS 100%

W celu ukrycia/aktywacji trybów STROBO i SOS, ustawiamy latarkę w trybie niskim, po 5 sekundach latarka na chwilę gaśnie, wtedy należy wyłączyć latarkę. Przy kolejnym uruchomieniu latarki tryby SOS i STROBO będą ukryte (włączenie tych trybów odbywa się w sposób analogiczny).

Sterownik wymaga przylutowania (montażu na stałe) do obudowy/piguły latarki w celu zapewnienia odpowiedniego styku elektrycznego.

kontakt: info@solarforce.eu

Inne akcesoria latarkowe dostępne na naszych pozostałych aukcjach .

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 5,80 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 4 dni
List polecony ekonomiczny 4,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 6 dni
Paczka24 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 4-5 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

Reklamację prosimy zgłaszać pisemnie na adres: EMM Marcin Mazur ul. Kijańska 3 20-229 Lublin, lub na adres poczty elektronicznej: info@solarforce.eu W zgłoszeniu reklamacyjnym prosimy określić, czy reklamacja opiera się na podstawie Ustawy konsumenckiej, na podstawie rękojmi, czy korzystając z gwarancji, a ponadto prosimy o opisanie: zgłoszenie wady (usterki),roszczenie,dane, na które ma zostać wysłana odpowiedź a także przedmiot reklamacji. Do każdej reklamacji ustosunkujemy się niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni. Gwarancją są objęte te oferty, w których treści sprzedawca wyraźnie zaznaczył iż dana oferta jest objętą gwarancją, co nie ma wpływu (nie ogranicza) na pozostałe prawa każdego klienta.

pozostałe informacje

Firma EMM jest wiodącym na polskim rynku dystrybutorem produktów marki SOLARFORCE, a także Convoy. Budujemy latarki w oparciu o podzespoły Solarforce i Convoy, zwracając szczególną uwagę na poprawne wykonanie odprowadzania ciepła i zmniejszenia spadków napięcia co sprawia że nasze produkty znacznie przewyższają produkty liderów tej branży. Dzięki własnemu oprogramowaniu sterowników stosowanych w naszych latarkach i detalach wpływających na funkcjonalność latarek, znacznie podnosimy ich walory użytkowe a także trwałość.