STEREOPHONICS - LANGUAGE. SEX. VIOLENCE.OTHER? (6483258983)

zakończona
19,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 6,00 zł
  • lokalizacja: Gdańsk
  • stan: używany
  • liczba płyt w wydaniu: dwie

STEREOPHONICS - LANGUAGE. SEX. VIOLENCE.OTHER?

SPECIAL EDITION - CD + DVD

ORYGINALNE WYDANE SYGNOWANE BY V2 RECORDS 2005 R.

STAN - BDB

Stereophonics – walijski zespół rockowy założony w 1992 roku. Zespół rozpoczął swoją działalność w 1992 roku jako Tragic Love Company . W tamtym okresie zespół występował w klubach i grał głównie covery innych wykonawców. Później członkowie zespołu zmienili nazwę na Stereophonics. Przełom w historii zespołu nastąpił w 1996 roku, kiedy to zespół podpisał kontrakt z nowo powstałą wytwórnią płytową, V2 Records . Stereophonics wydali siedem albumów studyjnych, z których pięć było na szczycie UK Albums Chart.

W 2003 roku perkusista Stuart Cable został wyrzucony z zespołu przez Kelly’ego Jonesa z powodu „braku zaangażowania”. Nowym perkusistą Stereophonics został Javier Weyler.

Aktualny skład:
Kelly Jones - wokal, gitara, instrumenty klawiszowe
Richard Jones - gitara basowa, instrumenty klawiszowe
Javier Wayler - perkusja
Adam Zindani - gitara, wokal

Albumy Studyjne:
- Word Gets Around (1997)
- Performance and Cocktails (1999)
- Just Enough Education to Perform (2001)
- You Gotta Go There to Come Back (2003)
- Language. Sex. Violence. Other? (2005)
- Pull the Pin (2007)
- Keep Calm and Carry On (2009)

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny 6,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
dodatkowe informacje
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

pozostałe informacje

Witając serdecznie / prosząc o przeczytanie tego co poniżej zawarto : * Nie zamykam aukcji - wystawiam jedynie w formie licytacji i każdy zainteresowany ma równe szanse zakupić licytowany przedmiot * Nie umawiam się na odbiór osobisty ( brak czasu ) * Dane wraz z info związane z zakupem / sprzedażą otrzymujesz każdorazowo mailem bezpośrednio od Allegro * Na przelewie prosiłbym podać swój nick i numer aukcji. * Wysyłka w ciągu - 3 dni od daty zaksięgowania kwoty na moim koncie. * Zdjęcia zamieszczone na aukcji, zawsze są autentyczne i zgodne z wystawionym przedmiotem. * Na wpłatę czekam max - 10 dni . Po tym czasie rozpoczynam procedurę zwrotu prowizji i wystawiam odpowiedni komentarz. Przeczytaj również i to : * wpłata dokonana przelewem bezpośrednio na KONTO MEGO BANKU księgowana jest najpóźniej następnego dnia roboczego. * wpłata dokonana za pośrednictwem PayU księgowana jest do - 3 dni roboczych , w tym przypadku nadanie przesyłki - MOŻE , ale NIE MUSI się opóźnić. Jest to spowodowane możliwością zaksięgowania pieniędzy dopiero po 3 dniach od momentu zapłaty przez PayU . * wpłata dokonana za pośrednictwem Poczty Polskiej - księgowana jest do 7 dni na mym koncie Dokonaj sam wyboru w kwestii zapłaty - mając na uwadze to co napisałem powyżej...... Bez obaw .... jeśli coś Ci wypadnie - proszę skorzystać z maila i powiadomić - to lepsze niż niepewność Sprzedającego i Kupującego ..... należę do wyrozumiałych ... więc proszę o to także drugą stronę :):)