Stelaż KOŁO Technic GT Miska wisząca Rekord (6541468723)

zakończona
769,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 40,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 50,00 zł
 • lokalizacja: Gliwice
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • uszkodzony: nie

KOŁO zestaw 6w1 TECHNIC GT Rekord

ZESTAW 6w1 "Rekord"

NOWOŚĆ
Zestaw składa się z:

1. Stelaż KOŁO Technic GT

2. Wsporniki

3. Miska wisząca Rekord

4. Deska WOLNOOPADAJĄCA WYPINANA

5. Podkładka akustyczna

6. Przycisk Elegant – BIAŁY

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ KOMPLETOWANIA ZESTAWU Z INNYMI PRZYCISKAMI:

Przycisk Elegant biały- w cenie zestawu

Przycisk Elegant chrom - dopłata: 56zł

Przycisk Elegant chrom mat - dopłata: 69zł

Przycisk Eclipse2 biały - bez dopłaty

Przycisk Eclipse2 chrom - dopłata: 56zł

Przycisk Eclipse2 chrom mat - dopłata: 69 zł

Przycisk Eclipse2 junior - dopłata: 69 zł

Przycisk Play biały- bez dopłaty

Przycisk Play chrom - dopłata: 56 zł

Przycisk Play chrom mat - dopłata: 69 zł

Przycisk cameleon szkło czarne, białe, taupe, lusto - dopłata: 277zł

Przycisk cameleon varicor biały, szary - dopłata: 288zł

Przycisk cameleon wenge, dąb jasny, dąb ciemny, wenge pangar - dopłata: 310zł

MASZ PYTANIA? CHCESZ POZNAĆ CENĘ ZESTAWU W INNEJ KONFIGURACJI - ZADZWOŃ!!!

Zamawiając zestaw 6 w 1, możesz być spokojny że kupiłeś wszystko to co jest niezbędne do zainstalowania ubikacji. Zakupiony towar zostanie niezwłocznie wysłany dokładnie w to miejsce jakie nam wskażesz.

Stelaż Koło Technic GT to NOWOŚĆ w ofercie firmy Koło. Stelaż ten został wyposażony w rewolucyjny wspornik do montażu, dzięki niemu instalacja stelaża jest szybka, prosta i intuicyjna! Stelaż można również zamontować narożnie!

Stelaż GT to nowe przyciski, Eclipse2, Elegant, Play, Cameleon (przyciski pneumatyczne) (jeżeli chcesz zamówić inny przycisk, zadzwoń, spytaj NAS o cenę i dostępność)

FHU Merkury

ul. Architektów 38
44-151 Gliwice

+32 445 71 06 od 08:00 do godz : 17 :00
fhumerkury@op.pl

Zakupy wysyłamy do Państwa Pocztą Polską maksymalnie po upływie dwóch dni od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.

Osobom, którym szczególnie zależy na czasie proponujemy skorzystać z formy płatności PayU.

Dla nas najważniejszy jest klient! Dlatego fachową i rzetelną obsługę stawiamy na pierwszym miejscu. Co to oznacza? W sprzedaży posiadamy wyłącznie towar wysokiej jakości, oryginalny, z metkami. Przesyłki realizujemy bez zbędnej zwłoki, najczęściej w dniu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Odpowiadamy na wszystkie pytania, skierowane do nas drogą emailową i telefoniczną.

szczegółowy regulamin naszych aukcji znajdziesz na stronie o mnie

Płacąc przelewem proszę pamiętać o podaniu nazwy użytkownika.

.
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 40,00 zł
kolejna sztuka: 40,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 50,00 zł
kolejna sztuka: 50,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

kontakt

 • 32 4457106
  infolinia czynna pn-pt 8-17 sobota 8-13
 • fhumerkury@op.pl
  Towar można odebrać osobiście w naszym sklepie w Gliwicach ul. Architektów 38

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
FHU MERKURY
Architektów 38
44-151 Gliwice
darmowy zwrot
 
Zgodnie z przepisami ustawy o prawach konsumenta Kupujący będący Konsumentem może odstąpić, bez podania przyczyny, od umowy zawartej na odległość ze Sprzedawcą w ciągu 14 (czternastu) dni od dnia otrzymania towaru. W razie tego odstąpienia od umowy umowę uważa się za niezawartą.Oświadczenie o odstąpieniu Konsument może złożyć Sprzedawcy w formie dowolnej.Przy składaniu oświadczenia o odstąpieniu Konsument może posłużyć się ustawowym formularzem, którego wzór stanowi załącznik nr 2 do ustawy o prawach konsumenta. Sprzedawca udostępnia wzór formularza tutaj. Formularz ten można przesłać zarówno pocztą elektroniczną (na adres fhumerkury@op.pl jako plik będący załącznikiem do e-maila) jak i pocztą tradycyjną (czyli na nośniku papierowym) na wskazany w §1 adres siedziby Sprzedawcy.Konsument zobowiązany jest w ciągu 14 dni od dnia odstąpienia od umowy odesłać towar Sprzedawcy na wskazany w §1 adres jego siedziby.

reklamacje

Sprzedawca odpowiada wobec Kupującego będącego Konsumentem za wadliwość towaru w zakresie określonym przez przepisy Kodeksu cywilnego, a w szczególności przepisy o rękojmi (art. 556 – 576 (4) Kodeksu cywilnego).Zgłoszenie reklamacji przez Konsumenta może nastąpić w formie dowolnej (np. telefonicznie pod numerem 801 00 33 05, w tradycyjnej formie pisemnej na wskazany w §1 adres siedziby Sprzedawcy, pocztą elektroniczną na adres: fhumerkury@op.pl).Sprzedawca ustosunkuje się do żądań reklamacyjnych Konsumenta niezwłocznie, najpóźniej jednak w terminie 14 dni od dnia zgłoszenia reklamacji przez Konsumenta.Reklamowany produkt odsyłać należy na wskazany w §1 adres siedziby Sprzedawcy.Konsument może składać reklamacje z tytułu rękojmi przez okres 2 lat od dnia otrzymania towaru.Sprzedawca uprzejmie prosi Konsumenta, o ile nie stanowi to dla niego uciążliwości, o dołączenie do zareklamowanego produktu kopii paragonu albo faktury VAT bądź innego dowodu zawarcia transakcji, gdyż może się to przyczynić do szybszego rozpatrzenia przez Sprzedawcę reklamacji. W przypadku zagubienia paragonu bądź faktury VAT oraz nieposiadania innego dowodu zawarcia transakcji, Konsument proszony jest o dołączenie do zareklamowanego produktu oświadczenia w tradycyjnej formie pisemnej o zagubieniu paragonu bądź faktury VAT. Istnieje możliwość skorzystania z wzoru oświadczenia o zagubieniu paragonu dostępnego tutaj.Sprzedawca zaleca Konsumentowi, o ile nie stanowi to dla niego uciążliwości, skorzystanie przy składaniu reklamacji z formularza reklamacyjnego. Skorzystanie z formularza w żadnym wypadku nie jest konieczne do rozpatrzenia reklamacji przez Sprzedawcę, jednak może przyczynić się do przyspieszenia procedury reklamacyjnej.W przypadku umowy sprzedaży zawartej z Kupującym będącym Przedsiębiorcą dokonującym zakupu w ramach swojej działalności gospodarczej, odpowiedzialność Sprzedawcy wobec Kupującego z tytułu rękojmi jest wyłączona.Niektóre z otrzymanych przez Kupujących towarów objęte są gwarancją producenta bądź dystrybutora. Zakres gwarancji udzielonej przez producenta bądź dystrybutora określa dołączona do towaru karta gwarancyjna.Gwarancja, o której mowa w ustępie poprzednim, nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień Kupującego będącego Konsumentem przysługujących mu wobec Sprzedawcy na podstawie przepisów Kodeksu cywilnego o rękojmi.