STEFANIAK"BARWY LETNIEJ ŁĄKI"50x60 DUŻY (6541228194)

zakończona
150,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 16,00 zł
 • Paczka pocztowa priorytetowa 17,00 zł
Zakupy powyżej 250 zł
 • lokalizacja: Drezdenko
 • czas wysyłki: natychmiast
 • temat: pejzaż
 • rodzaj podobrazia: podobrazie płócienne
 • waga (z opakowaniem): 1.20 [kg]
 • czas powstania: po 2000
 • wysokość (cm): 60.00 [см]
 • szerokość (cm): 50.00 [см]


"MONIKA ART"
Małgorzata Stefaniak

Przedmiotem aukcji jest obraz olejny autorstwa Małgorzaty Stefaniak

TYTUŁ : " KOLORY LETNIEJ ŁĄKI "

WYMIAR : 50 x 60 cm
Obraz został namalowany w całości ręcznie, farbami olejnymi wysokiej jakości na lnianym płótnie naciągniętym na drewniany blejtram. Farba została położona za pomocą szpachelki, dzięki czemu obraz cechuje wyrazista faktura farby. Obraz jest sygnowany. Obraz został zawerniksowany. Boki obrazu nie zamalowane. Obraz posiada na stronie wewnętrznej certyfikat autentyczności i został skatalogowany.


Proszę pamiętać, iż kolory na zdjęciu mogą nieznacznie różnić się od oryginału- zależy to od ustawień Państwa monitora!


Chętnie odpowiem na wszelkie pytania (preferowany kontakt mailowy - przez allegro).
Numer telefonu: 95 762 1142 (po godzinie 18.00).


Zapraszam do obejrzenia innych moich aukcji oraz strony "O mnie"!Zapraszam do licytacji!

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u szczygielek51 za co najmniej 250 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Bank Polska Kasa Opieki S.A. 05 1240 3611 1111 0010 4347 6809
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Paczka pocztowa priorytetowa 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

MAŁGORZATA STEFANIAK - malarstwo tej artystki jest łatwo rozpoznawalne, jej prace cechuje grubo kładziona farba za pomocą szpachli. Obrazy wyróżnia tajemnica tematu, pogodny nastrój i charakterystyczny sposób kładzenia farby.

kontakt

 • 957621142
  Proszę o kontakt w godzinach 18,00-22,00
 • gosiaziemkowska@o2.pl
  Chętnie odpowiem na wszelkie pytania (preferowany kontakt mailowy - przez allegro).

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Towar wysyłam w terminie określonym /Dostawa i Płatność/ na stronie zakupionego obrazu po zaksięgowania wpłaty na moim koncie, przesyłką priorytetową Poczty Polskiej. Jeżeli nie dojdzie w ciągu 3-4dni, proszę o kontakt. Podam numer nadania, do sprawdzenia na stronie Poczty Polskiej. Reklamację na poczcie mogę złożyć po 14 dniach. Jeżeli przesyłka zaginie,odzyskasz całą wpłaconą kwotę. Jeżeli opakowanie będzie uszkodzone, proszę przesyłkę otworzyć w obecności pracownika poczty i ewentualnie, w razie uszkodzenia także towaru,spisać protokół. Ponieważ towary oferowane przeze mnie kupujesz w drodze licytacji, nie mam obowiązku przyjmowania zwrotów, zgodnie z ustawą: Ustawa z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. z dnia 31 marca 2000 r. art.16.) Zawsze masz jednak prawo do reklamacji towaru niezgodnego z umową lub wadliwego.

reklamacje

Zasady reklamacji: Obraz odsyłasz na własny koszt z pisemną reklamacją. Po rozpatrzeniu i uznaniu reklamacji, naprawiam usterkę, zwracam Ci koszt przesyłki, a obraz odsyłam na koszt własny. Jeżeli nie da się naprawić, w ciągu 3 dni zwracam Ci wszystkie poniesione koszty. Jeżeli jednak reklamacji nie uznam, bo będzie bezzasadna, poproszę Cię o wpłatę na powtórną wysyłkę.

pozostałe informacje

1.Nie wysyłam za granicę. Osoby mieszkające poza krajem proszę o adres do wysyłki na terenie Polski. 2.Na wpłatę oczekuję 7 dni od zakończenia aukcji 3.Jeżeli nie wyślę Ci towaru lub nie oddam pieniędzy, masz prawo: -Zgłosić oszustwo na policję. Nie ma zastosowania pojęcie „niska szkodliwość społeczna”. (Oszustwa są ścigane z urzędu, bez względu na kwotę.) -Zgłosić ten fakt do Allegro. -Wystawić negatywny komentarz. 4.Jeżeli Ty wygrasz aukcję, a nie sfinalizujesz transakcji otrzymasz: -Ostrzeżenie od serwisu ( za trzy ostrzeżenia Twoje konto zostanie zawieszone). -Komentarz negatywny ode mnie (W takim wypadku nie wpadnij na pomysł, wystawienia mi negatywnego odwetu. Ponieważ wytrwale pracuję na nienaganną reputację, nie pozwolę sobie na bezkarne psucie opinii i oddam sprawę do sądu.) 5.Kodeks Karny Art. 212. §1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. 6.Zapraszam do zakupu i licytacji w przypadku wątpliwości zadzwoń .............nie zawsze obraz wystawiony na licytację odpowiada wymiarowi twojej ramy lub twoim wyobrażeniom zadzwoń a na pewno się porozumiemy....... Małgorzata