Stefanel- Sweter wool/ jedwab (6541623183)

zakończona
160,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Paczka pocztowa ekonomiczna 14,50 zł
 • Paczka pocztowa priorytetowa 15,50 zł
 • lokalizacja: Łódź
 • stan: nowe
 • płeć: produkt damski
 • rozmiar: 36 (S)
 • marka: Stefanel
 • długość rękawa: długi rękaw
 • wzór dominujący: inny wzór
 • dostawa z Polski: tak
 • kolor: odcienie brązu i beżu, odcienie szarości i srebra
 • typ: wkładane przez głowę, bez kaptura

Kolejne rzeczy z mojej szafy, są to przede wszystkim ubrania i czasami akcesoria mojej ulubionej firmy MAX MARA. Pragnę zaznaczyć, iż oferowane rzeczy są moją własnością i zakupione zostały przeze mnie, dlatego też gwarantuję ich oryginalność, jakość i nienaganny stan.

O wszystkich wadach rzetelnie uprzedzam. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania związane z oferowanymi ubraniami i doślę dodatkowe zdjęcia.

Bardzo proszę przed dokonaniem zakupu zapoznać się z zasadami panującymi na moich aukcjach , które zawarte są na stronie ,, O MNIE,,

Stefanel - Sweter - DWUWARSTWOWY wool / jedwab w kolorach beżowym, szarym.

długość całkowita- 64 cm, długość rękawów- 63 cm, szerokość w biuście 48 cm

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa 15,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Paczka pocztowa ekonomiczna 14,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

pozostałe informacje

BARDZO PROSZĘ O WNIKLIWE PRZECZYTANIE PONIŻSZEJ INFORMACJI WITAM NA STRONIE O MNIE. UBRANIA KTÓRE SPRZEDAJĘ SĄ UŻYWANE W NIEWIELKIM STOPNIU, JEDNAK MOŻNA SPOTKAĆ NA MOICH AUKCJACH RÓWNIEŻ RZECZY NOWE. TOWARY WYSTAWIANE NA MOICH STRONACH SĄ MARKOWE I ORYGINALNE, GDYŻ SAMA NIE ZNOSZĘ TANICH I KIEPSKICH PODRÓBEK. CENY KTÓRE PROPONUJĘ, ODZWIERCIEDLAJĄ MARKĘ. ZDJĘCIA ZAMIESZCZANE NA AUKCJACH, TO ORYGINALNE ZDJĘCIA MOICH TOWARÓW, WYKONANE PRZEZE MNIE. OPRÓCZ UBRAŃ CZĘSTO MOŻNA U MNIE NABYĆ RÓŻNEGO RODZAJU DODATKI TAKIE JAK: BUTY, TOREBKI, OKULARY CZY BIŻUTERIĘ. OTO KILKA ZASAD, Z KTÓRYMI PROSZĘ SIĘ ZAPOZNAĆ PRZED PRZYSTĄPIENIEM DO LICYTACJI, JEŚLI ICH NIE AKCEPTUJESZ NIE LICYTUJ 1. NIE WYSYŁAM TOWARU PRZED WPŁYNIĘCIEM PIENIĘDZY NA KONTO. 2. JEŻELI SPRZEDAWANA PRZEZE MNIE RZECZ MA JAKIŚ DEFEKT, BĘDZIE TO ZAMIESZCZONE W OPISIE. NIE WYSYŁAM TOWARU Z UKRYTYMI WADAMI. 3. W OPISACH PODAWANE SĄ INFORMACJE I WYMIARY. JEŻELI MACIE PAŃSTWO W ZWIĄZKU Z TYM DODATKOWE PYTANIA, PROSZĘ SIĘ NIE WAHAĆ I KIEROWAĆ JE DO MNIE DROGĄ MAILOWĄ. 4. NIE PRZYJMUJĘ ZWROTÓW ZAKUPIONYCH TOWARÓW!! ABY UNIKNĄĆ NIEPOROZUMIEŃ BARDZO PROSZĘ DOKŁADNIE PRZEMYŚLEĆ ZAKUPY!! 5. OSOBY BEZ PEŁNEJ AKTYWACJI KONTA NIE MOGĄ BRAĆ UDZIAŁU W MOICH AUKCJACH. 6. OSOBY, KTÓRE MAJĄ MNIEJ NIŻ 5 POZYTYWNYCH KOMENTARZY, PROSZĘ O WCZEŚNIEJSZE POTWIERDZENIE OFERTY MAILEM. W PRZYPADKU JEGO BRAKU, ZASTRZEGAM SOBIE PRAWO DO USUNIĘCIA TAKICH OFERT Z AUKCJI. 7. NA WPŁATĘ CZEKAM DO 5 DNI ROBOCZYCH. PO UPŁYWIE TEGO TERMINU WYSYŁAM FORMULARZ ZWROTU PROWIZJI DO ALLEGRO I UMIESZCZAM TOWAR PONOWNIE DO SPRZEDAŻY. JEŻELI PRZELEW Z JAKICHKOLWIEK POWODÓW , MOŻE SIĘ OPÓŹNIĆ PROSZĘ MNIE O TYM ODPOWIEDNIO WCZEŚNIEJ POWIADOMIĆ. 8. OSOBIE, KTÓRA NIE WYWIĄZAŁA SIĘ DO KOŃCA Z ZAWARTEJ TRANSAKCJI WYSTAWIAM NEGATYWNY KOMENTARZ!!! 9. WSZELKIE INFORMACJE SŁUŻĄCE DO FINALIZACJI TRANSAKCJI, KUPUJĄCY OTRZYMUJE W AUTOMATYCZNYM POWIADOMIENIU OD ALLEGRO. 10. WSZYSTKIE TOWARY WYSYŁAM PRZESYŁKĄ PRIORYTETOWĄ (14 zł) lub EKONOMICZNĄ(13 zł) dodatkowo do podanych cen w nawiasach bardzo proszę doliczyć kwotę za opakowanie 2 ZŁ. ISTNIEJE RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ ODBIORU OSOBISTEGO, KTÓRY POWINIEN BYĆ POPRZEDZONY WPŁATĄ NALEŻNOŚCI NA KONTO. 11. TOWAR WYSYŁAM W CIĄGU 48 GODZIN PO ZAKSIĘGOWANIU NALEŻNOŚCI NA KONCIE ZA ZAKUPIONY TOWAR 12. ZASTRZEGAM SOBIE PRAWA AUTORSKIE DO ZAMIESZCZANYCH PRZEZE MNIE ZDJĘĆ I NIE WYRAŻAM ZGODY NA WYKORZYSTYWANIE ICH BEZ MOJEJ WIEDZY. BARDZO PROSZĘ, WSZYSTKIE KUPUJĄCE OSOBY, O ZASTOSOWANIE SIĘ DO POWYŻSZYCH ZASAD. MAM NADZIEJĘ, ŻE DZIĘKI TEMU UNIKNIEMY NIEPRZYJEMNYCH SYTUACJI I NIEPOTRZEBNYCH NERWÓW, PŁYNĄCYCH Z OBU STRON. ISTOTNĄ DLA MNIE SPRAWĄ, JEST RZECZOWY KONTAKT Z KUPUJĄCYM, DLATEGO JESZCZE RAZ ZACHĘCAM DO WSZELKICH PYTAŃ. PRAGNĘ ABY MOI KLIENCI BYLI ZADOWOLENI I USATYSFAKCJONOWANI Z ZAKUPÓW DOKONANYCH U MNIE. UWAŻAM, ŻE NEGATYWNE KOMENTARZE SĄ NIEPOTRZEBNE I OSTATECZNE. POZDRAWIAM WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH STRONĘ O MNIE. ANNA M.J.