Statyw na korbę FS10 ECOLINE 67-188 cm (6541601431)

zakończona
271,70 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 22,00 zł
  • lokalizacja: Kraków
Lekki statyw na korbkę EFS10 ECOLINE Geo-Fennel wys. od 67-do 188 cm


> wysokiej jakości i odporności aluminium

> wysokość rozstawienia 67 do 188 cm.

> połączenie gwintowe 5/8"

> waga - 2,3 kg.

> torba ochronna

DS-Messwerkzeuge to prężnie działająca od 20 lat niemiecka firma prezentująca bogaty program „Technika pomiarowa z jednej ręki”! Dzięki możliwością internetu firma DS-Messwerkzeuge ze swoim programem dociera także poza granice — przez co wciąż poszerza grono swoich klientów z branży budowlano – metalowo – drzewnej.

Informacje odnośnie płatności, faktury i wysyłki:

Urządzenia wysyłane są z Niemiec w ciągu 2-3 dni roboczych.
Faktura również wystawiana jest przez firmę DS-Messwerkzeuge (w walucie EUR) a więc z niemieckim 19% VAT.

Ważne! Przy zakupie z fakturą konieczny jest zgłoszony NIP PL (EU) - tzw. numer podatnika Vat dla potrzeb handlu wewnątrzwspólnotowego, potrzebny do stosowania stawki 0% przy dostawie bądź nabyciu wewnątrzwspólnotowym.
Faktura wystawiana jest z "0" VAT, czyli w cenie netto (od ceny brutto należy odliczyć 19%VAT).

Przy kupnie z fakturą uprzejmie proszę firmy o podanie informacji odnośnie NIP-EU.

Kontakt

Marta Olszowska
E-mail: info@technika-pomiar­owa.pl

Telefon:+48 603 547 850
Pon.-Pt. 17.00 - 21.00
Sob.10.00 - 15.00

Kontakt w Niemczech:
DS.-Messwerkzeuge
E-mail:
vertrieb@ds-meswerkz­euge.de
Telefon: +49(0) 6431 9779 0

Płatności

• PayU
• Bank Millenium
96 1160 2202 0000 0001 7916 1568 (konto PLN)
• Dla płatności w EUR
Frankfurter Volksbank
Doris Schmithals
DE70 5019 0000 0000 740047
BIC: FFVBDEFF (SWIFT Code)

Wysyłka

• Wysyłka towaru z Niemiec
• Firma kurierska DPD
• Wysyłka 5 dni w tygodniu
• Czas dostawy 2-3 dni

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • Bank Millennium S.A. 96 1160 2202 0000 0001 7916 1568
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 22,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje
Urządzenia wysyłane są z Niemiec w ciągu 2-3 dni roboczych.
Faktura również wystawiana jest przez firmę niemiecką DS-Messwerkzeuge a więc z niemieckim 19% VAT.

Ważne! Przy zakupie z fakturą konieczny jest zgłoszony NIP PL (EU) - tzw. numer podatnika Vat dla potrzeb handlu wewnątrzwspólnotowego, potrzebny do stosowania stawki 0% przy dostawie bądź nabyciu wewnątrzwspólnotowym.
Faktura wystawiana jest z "0" VAT, czyli w cenie netto (od ceny brutto należy odliczyć 19%VAT).
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

Sprzedający: Firma DS-Messwerkzeuge, reprezentowana przez Doris Schmithals.Internetowa sprzedaż detaliczna urządzeń pomiarowych (narzędzia pomiarowe dla budownictwa, geodezji, przemysłu, warsztatów oraz stolarzy, cieśli itp. W ofercie m.in. kątowniki ciesielskie Alpha, pochyłomierze, miary taśmowe, pomiary teleskopowe, poziomnice, lasery... i dużo więcej) niemieckiej firmy DS-Maswerkowe /DS-Messwerkzeuge, Goethestrasse 5, D-65604, Elz b/Limburg. UST-IdNR./V.A.T. Registrations Number: DE 112 189 347/www.ds-messwerkzeuge.deOsoba do kontaktu oraz do realizacji zamówień w serwisie Allegro - kontakt E-mail, telefon, kontrola płatności: Marta Olszowska, stanowi to przedmiot jej działalności gospodarczej zarejestrowanej pod firmą Marta Olszowska ul. Wieniawskiego 60/1, 31-436 NIP: 945 176 63 12, REGON:121 520 585 na podstawie wpisu do Ewidencji Działalności Gospodarczej.

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Marta Olszowska
ul. M. Dąbrowskiej 17A/30
31-851 Kraków
Polska
 
W przypadku odstąpienia od umowy Konsument zobowiązany jest zwrócić Towar Sprzedającemu, nie później niż w terminie 14 dni, od dnia w którym odstąpił od umowy.Zwracany Towar Konsument zobowiązany jest odesłać na adres PL, który zostanie podany Państwu w odpowiedzi na przesłane wcześniej oświadczenie.Sprzedający może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Konsumenta do chwili otrzymania Towaru z powrotem lub dostarczenia przez konsumenta dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.Zwracany Towar musi być całkowicie sprawy i nie może nosić oznak użytkowania oraz musi zawierać całe wyposażenie oraz opakowanie, o ile elementy te wchodziły w skład Towaru.Koszt zwrotu Towaru, w przypadku odstąpienia od umowy na podstawie przepisów Ustawy, z przyczyn nie leżących po stronie Sprzedającego, obciąża Kupującego.

reklamacje

Reklamacje należy zgłosić sprzedającemu - w tym przypadku przedstawicielowi firmy DS-Messwerkzeue - drogą mailową: info@technika-pomiarowa.pl. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie 30 dni od dnia otrzymania przez sprzedającego reklamowanego urządzenia. W szczególnych wypadkach termin ten może zostać wydłużony, o czym klient zostanie poinformowany drogą mailową.

pozostałe informacje

Wszystkie ceny podane na stronach aukcji są cenami brutto (zawierają 19%podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.Na każdy sprzedany towar/usługę firma DS-Messwerkzeuge wystawia fakturę VAT-EU. Ważne: Urządzenia wysyłane są z Niemiec, faktura również wystawiana jest przez firmę DS-Messwerkzeuge a więc z niemieckim 19%VAT i w walucie euro (EUR). Firmy posiadające Europejski - NIP /tzw. numer podatnika Vat dla potrzeb handlu wewnątrzwspólnotowego, potrzebny do stosowania stawki 0% przy dostawie bądź nabyciu wewnątrzwspólnotowej (od ceny brutto podanej na allegro należy odliczyć 19%Vat i dokonać wpłaty netto). Przy kupnie z fakturą uprzejmie proszę firmy o podanie informacji odnośnie NIP PL-EU. Faktura wystawiona jest w EURO.Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Firmy Kurierskiej DPD. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku dostawy.Produkty objęte są 12 miesięczną lub 2 letnią gwarancją. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w umowie wystawionej przez gwaranta. Ważne: Wszystkie produkty posiadają instrukcję w j. niemieckim, niektóre z nich dodatkowo inst. w j. angielskim. O instrukcje w innych niż wymienione języki, proszę pytać. Na poszczególnych aukcjach w opisach widnieje informacja odnośnie instrukcji w j. polskim.