Statyw do niwelatorów FS 20-Geo-fennel 105do165 cm (6910848542)

7 dni do końca
cena kup teraz
271,70 zł
z 5 sztuk
Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 22,00 zł
  • lokalizacja: Kraków, Polska
Lekki statyw geodezyjny FS 20, wykonany w całości z aluminium, wysokość 105 do 165 cm


Statyw aluminiowy lekki przeznaczony głównie do niwelatorów budowlanych a także do laserów obrotowych i liniowych.

1. materiał > aluminium

2. typ głowicy > płaski

3. połączenie gwintowe > 5/8"

4. blokada nóg statywu > dźwigienki mimośrodowe

5. zakończenie nóg statywu > metal

6. wymiar transportowy > 3,5 kg./102 cm

DS-Messwerkzeuge to prężnie działająca od 20 lat niemiecka firma prezentująca bogaty program „Technika pomiarowa z jednej ręki”! Dzięki możliwością internetu firma DS-Messwerkzeuge ze swoim programem dociera także poza granice — przez co wciąż poszerza grono swoich klientów z branży budowlano – metalowo – drzewnej.

Informacje odnośnie płatności, faktury i wysyłki:

Urządzenia wysyłane są z Niemiec w ciągu 2-3 dni roboczych.
Faktura również wystawiana jest przez firmę DS-Messwerkzeuge (w walucie EUR) a więc z niemieckim 19% VAT.

Ważne! Przy zakupie z fakturą konieczny jest zgłoszony NIP PL (EU) - tzw. numer podatnika Vat dla potrzeb handlu wewnątrzwspólnotowego, potrzebny do stosowania stawki 0% przy dostawie bądź nabyciu wewnątrzwspólnotowym.
Faktura wystawiana jest z "0" VAT, czyli w cenie netto (od ceny brutto należy odliczyć 19%VAT).

Przy kupnie z fakturą uprzejmie proszę firmy o podanie informacji odnośnie NIP-EU.

Kontakt

Marta Olszowska
E-mail: info@technika-pomiar­owa.pl

Telefon:+48 603 547 850
Pon.-Pt. 17.00 - 21.00
Sob.10.00 - 15.00

Kontakt w Niemczech:
DS.-Messwerkzeuge
E-mail:
vertrieb@ds-meswerkz­euge.de
Telefon: +49(0) 6431 9779 0

Płatności

• PayU
• Bank Millenium
96 1160 2202 0000 0001 7916 1568 (konto PLN)
• Dla płatności w EUR
Frankfurter Volksbank
Doris Schmithals
DE70 5019 0000 0000 740047
BIC: FFVBDEFF (SWIFT Code)

Wysyłka

• Wysyłka towaru z Niemiec
• Firma kurierska DPD
• Wysyłka 5 dni w tygodniu
• Czas dostawy 2-3 dni

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • 96 1160 2202 0000 0001 7916 1568
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 22,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje
Urządzenia wysyłane są z Niemiec w ciągu 2-3 dni roboczych.
Faktura również wystawiana jest przez firmę niemiecką DS-Messwerkzeuge a więc z niemieckim 19% VAT.

Ważne! Przy zakupie z fakturą konieczny jest zgłoszony NIP PL (EU) - tzw. numer podatnika Vat dla potrzeb handlu wewnątrzwspólnotowego, potrzebny do stosowania stawki 0% przy dostawie bądź nabyciu wewnątrzwspólnotowym.
Faktura wystawiana jest z "0" VAT, czyli w cenie netto (od ceny brutto należy odliczyć 19%VAT).
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Sprzedający: Firma DS-Messwerkzeuge, reprezentowana przez Doris Schmithals.Internetowa sprzedaż detaliczna urządzeń pomiarowych (narzędzia pomiarowe dla budownictwa, geodezji, przemysłu, warsztatów oraz stolarzy, cieśli itp. W ofercie m.in. kątowniki ciesielskie Alpha, pochyłomierze, miary taśmowe, pomiary teleskopowe, poziomnice, lasery... i dużo więcej) niemieckiej firmy DS-Maswerkowe /DS-Messwerkzeuge, Goethestrasse 5, D-65604, Elz b/Limburg. UST-IdNR./V.A.T. Registrations Number: DE 112 189 347/www.ds-messwerkzeuge.deOsoba do kontaktu oraz do realizacji zamówień w serwisie Allegro - kontakt E-mail, telefon, kontrola płatności: Marta Olszowska, stanowi to przedmiot jej działalności gospodarczej zarejestrowanej pod firmą Marta Olszowska ul. Wieniawskiego 60/1, 31-436 NIP: 945 176 63 12, REGON:121 520 585 na podstawie wpisu do Ewidencji Działalności Gospodarczej.

kontakt

reklamacje

Reklamacje należy zgłosić sprzedającemu - w tym przypadku przedstawicielowi firmy DS-Messwerkzeue - drogą mailową: info@technika-pomiarowa.pl. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie 30 dni od dnia otrzymania przez sprzedającego reklamowanego urządzenia. W szczególnych wypadkach termin ten może zostać wydłużony, o czym klient zostanie poinformowany drogą mailową. Nie odbieramy przesyłek za pobraniem. W przypadku uznanej reklamacji (przedmiot jest wadliwy) koszt przesyłek ponosi sprzedający. W przypadku uzasadnionej reklamacji zwracamy koszt najtańszej ekonomicznej paczki pocztowej wg. obowiązującego cennika Poczty Polskiej lub koszt faktycznie poniesiony uzasadniony okolicznościami. Uznane reklamacje odsyłane są bezpłatnie.

pozostałe informacje

Wszystkie ceny podane na stronach aukcji są cenami brutto (zawierają 19%podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.Na każdy sprzedany towar/usługę firma DS-Messwerkzeuge wystawia fakturę VAT-EU. Ważne: Urządzenia wysyłane są z Niemiec, faktura również wystawiana jest przez firmę DS-Messwerkzeuge a więc z niemieckim 19%VAT i w walucie euro (EUR). Firmy posiadające Europejski - NIP /tzw. numer podatnika Vat dla potrzeb handlu wewnątrzwspólnotowego, potrzebny do stosowania stawki 0% przy dostawie bądź nabyciu wewnątrzwspólnotowej (od ceny brutto podanej na allegro należy odliczyć 19%Vat i dokonać wpłaty netto). Przy kupnie z fakturą uprzejmie proszę firmy o podanie informacji odnośnie NIP PL-EU. Faktura wystawiona jest w EURO.Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Firmy Kurierskiej DPD. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku dostawy.Produkty objęte są 12 miesięczną lub 2 letnią gwarancją. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w umowie wystawionej przez gwaranta. Ważne: Wszystkie produkty posiadają instrukcję w j. niemieckim, niektóre z nich dodatkowo inst. w j. angielskim. O instrukcje w innych niż wymienione języki, proszę pytać. Na poszczególnych aukcjach w opisach widnieje informacja odnośnie instrukcji w j. polskim.

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
Marta Olszowska
M.Dąbrowskiej 17A/30
31-851 Kraków
PL
Dodatkowe informacje

 W przypadku odstąpienia od umowy Konsument zobowiązany jest zwrócić Towar Sprzedającemu, nie później niż w terminie 14 dni, od dnia w którym odstąpił od umowy.Zwracany Towar Konsument zobowiązany jest odesłać na adres PL, który zostanie podany Państwu w odpowiedzi na przesłane wcześniej oświadczenie.Sprzedający może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Konsumenta do chwili otrzymania Towaru z powrotem lub dostarczenia przez konsumenta dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.Zwracany Towar musi być całkowicie sprawy i nie może nosić oznak użytkowania oraz musi zawierać całe wyposażenie oraz opakowanie, o ile elementy te wchodziły w skład Towaru.Koszt zwrotu Towaru, w przypadku odstąpienia od umowy na podstawie przepisów Ustawy, z przyczyn nie leżących po stronie Sprzedającego, obciąża Kupującego.