Stary Żyrandol art deco (6911281765)

zakończona
240,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Przedmiotem aukcji jest  stary żyrandol art  deco,  wykonany z litego drewna. Sztyca ( rurka ) jest stalowa w starym, oryginalnym oplocie,  była skracana do obecnego wymiaru. Klosze również stare,  to tzw. berety, są ze szkła warstwowego, wewnątrz białe, na zewnątrz wyblakły żółty. Klosze są luźno leżące na podstawkach, są bez pęknięć czy klejenia, mają kilka drobnych odprysków na krawędziach otworów montażowych. Oprawki na żarówki z dużym, normalnym gwintem E27, są na wysięgnikach, poziome. Stan ogólny lampy jest lepiej niż dobry, żyrandol jest sprawny, gotowy do użytku. Poprzedni właściciel niedawno odnowił  politurę i  wymienił instalację, zapalają się wszystkie 3 żarówki równocześnie. Do wysyłki sztyca (rurka) będzie odkręcona ale przykręcić ją to żaden problem, wystarczy ręką. Nie wysyłam żarówek. Wysyłka z opcją „ostrożnie”.

Wymiary:

- całkowita długość zwisu – 67 cm

- średnica - rozpiętość z kloszami - 66 cm – długość ramienia z kloszem od środka lampy to 33 cm

- średnica klosza  – 22 cm

- średnica podsufitki – 10,2 cm

Nie wysyłam z granicę! Zapraszam do licytacji/ zakupu. Po zakupie proszę wypełnić formularz wyboru opcji płatności i dostawy. Zapraszam też na inne moje aukcje z lampami i nie tylko.

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • 45 1560 0013 2545 3052 8866 0001
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka48 26,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

"Stare Cuda"
Sienkiewicza 18/3
59-900 Zgorzelec
NIP: 615-149-61-66
REGON: 021931417
Firma – „Stare Cuda” Andrzej Nowacki Siedziba firmy: ul. Sienkiewicza 18/3, 59-900 Zgorzelec Organ, który zarejestrował działalność gospodarczą – CEIDIG, szczegóły w zakładce „dane firmy” Telefon kontaktowy: 692882008 Adres do reklamacji: siedziba firmy

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
"Stare Cuda"
Sienkiewicza 18/3
59-900 Zgorzelec
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem starecuda@wp.pl lub w formie pisemnej na adres firmy Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: Imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.