STARE ZABAWKI SYMULATOR MOTOR na BATERIE 1989 ROK (6922204136)

zakończona
39,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
  • Paczka48 12,50 zł
  • Paczka pocztowa ekonomiczna 13,00 zł
Zakupy od 600 zł wysyłka gratis
  • lokalizacja: Żary, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny
ZANIM ZALICYTUJESZ - PRZECZYTAJ ZAKŁADKĘ "INFORMACJE od SPRZEDAJĄCEGO"!
WITAM!
Przedmiotem aukcji jest:
STARA ZABAWKA z 1989 roku - ZAKUPIONA w PEVEX-ie
MOTOR SYMULATOR
SON AI TOYS
Zasilana elektrycznie - 4 x R14 (brak w zestawie)
Pomimo swojego sporego wieku (28 lat) - sprawna, zachowana w niezłym stanie.
LICYTUJESZ TO CO NA FOTO - ZDJĘCIA SĄ CZĘŚCIĄ OPISU!
Oryginalne opakowanie: NIE
ZAPRASZAM:)
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u kama999 za co najmniej 600 zł.
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • 49 1090 2561 0000 0001 2117 7969
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni robocze
Paczka pocztowa ekonomiczna 13,00 zł
kolejna sztuka: 2,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
Paczka pocztowa priorytetowa 14,00 zł
kolejna sztuka: 2,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Paczka48 12,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę bez VAT

dane sprzedawcy

Kama
Żagańska 5/2
68-200 Żary
NIP: 928-102-68-22
REGON: 081134269

Numer konta: BZ WBK 49 1090 2561 0000 0001 2117 7969

Kama

Katarzyna Blicharz

Żagańska 5/2 

68-200 Żary

pozostałe informacje

WITAM!!!

Oto kilka zasad panujących na moich aukcjach:

1. Sprzedając używany sprzęt RTV, AGD lub GSM oraz ZABAWKI nie udzielam gwarancji.

2. Jeśli masz jakieś wątpliwości lub za mało danych o przedmiocie skontaktuj się ze mną zanim zalicytujesz. Nr telefonu: 604 716 255, e-mail: kasiablicharz@poczta.fm

3. Wysyłam towar jedynie po otrzymaniu zapłaty na konto bankowe lub poprzez "PayU".

   Nie wysyłam za pobraniem.

4. Po zakończonej aukcji oczekuję wpłaty w ciągu 5 dni. W przypadku braku wpłaty po tym terminie transakcję uznaję za nieważną i wystawiam przedmiot ponownie do sprzedaży. W wyjątkowych sytuacjach jeśli termin ma być dłuższy proszę ustal to ze mną wcześniej.

5. Po zakończeniu aukcji otrzymasz maile'a z numerem konta i danymi potrzebnymi do przelewu.

6. Koniecznie w tytule przelewu podaj swój nick i numer aukcji. Wpłaty przez " PayU " mile widziane.

7. Proszę pamiętaj o doliczeniu kosztów za wysyłkę.Jeśli wylicytujesz więcej aukcji wszystko wyślę w jednej paczce po uprzednim ustaleniu kosztów przesyłki (zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej).

Kupując towar nabywca udziela sprzedającemu pełnomocnictwa do zawarcia w Jego imieniu umowy z Pocztą Polską lub InPost na dostarczenie przesyłki. Przekazane przez Kupującego środki na pokrycie kosztów przesyłki nie stanowią dodatkowego przychodu.

8. Wysyłki realizuję na adres podany w Allegro, codziennie od poniedziałku do piątku. Jeśli przesyłka ma być nadana na inny adres to proszę wypełnij formularz dostawy lub zaznacz to w tytule przelewu.

9. Przesyłki nadaję w dni robocze w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania przelewu na moje konto bankowe (nie mylić z PayU). Wpłaty z PayU dochodzą do mnie w następnym dniu roboczym, jeśli wpłacisz w piątek paczkę nadam dopiero w poniedziałek - przez weekend pieniądze "wiszą" w Allegro. 

10. Reklamacje i zwrot towaru uznaję jeśli przedmiot był niezgodny z opisem aukcji, jeśli są inne wątpliwości to skontaktuj się ze mną zanim wystawisz komentarz.

Zwroty przyjmowane są jedynie z paragonem fiskalnym oraz wypełnionym "Formularzem zwrotu". Sprzedawca nie przyjmuje zwrotów nadanych przesyłką pobraniową - takie paczki wrócą do Nadawcy.  W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztów odesłania  Towaru.  Termin do odstąpienia od umowy, wygasa po upływie 14 dni od dnia, w  którym kupujący-konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba  trzecia, inna niż przewoźnik i wskazana przez kupującego-konsumenta,  weszła w posiadanie rzeczy.  Konsument ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14  dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy, zwrócić Produkt  Sprzedawcy.  Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Produktu  będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny  do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Produktu.  Na konsumencie spoczywa obowiązek sprawowania pieczy nad towarem do  czasu jego zwrócenia. Po otrzymaniu produktu może zatem sprawdzić jego  charakter, kompletność, cechy czy funkcjonowanie – ale tylko tak, jak  robiłby to w sklepie stacjonarnym. Kupujący ponosi odpowiedzialność  odszkodowawczą za zmniejszenie wartości towaru będące następstwem  zachowań, które wykraczają poza niezbędne działania pozwalające na  zapoznanie się z rzeczą.Sprzedawca ma prawo domagać się odszkodowania od  konsumenta.   Sprzedawca ma obowiązek  w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia  otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić  konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania  rzeczy .  

11. Wystawiając KOMENTARZ oceniasz przebieg transakcji w czterech obszarach. OCENA ta jest dla mnie widoczna. Jeśli jest zaniżona, wysyłam e-mail z prośbą o wyjaśnienie. Liczę na odpowiedź z Twojej strony - pozwoli mi uniknąć błędów w przyszłości.

ZE WZGLĘDU NA ZŁE TRAKTOWANIE PRZESYŁEK LISTOWYCH PRZEZ POCZTĘ PREFERUJĘ WYSYŁKĘ PACZKĄ POCZTOWĄ.JEŻELI WYBIERZESZ TAŃSZĄ PRZESYŁKĘ W KOPERCIE BĄBELKOWEJ NIE ODPOWIADAM ZA EWENTUALNE ZNISZCZENIA W TRAKCIE TRANSPORTU - TWOJE RYZYKO!!!

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
Kama Katarzyna Blicharz
Żagańska 5/2
68-200 Żary
PL
Dodatkowe informacje

Zwroty przyjmowane są jedynie z paragonem fiskalnym.

Sprzedawca nie przyjmuje zwrotów nadanych przesyłką pobraniową.

 W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztów odesłania  Towaru.  Termin do odstąpienia od umowy, wygasa po upływie 14 dni od dnia, w  którym kupujący-konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba  trzecia, inna niż przewoźnik i wskazana przez kupującego-konsumenta,  weszła w posiadanie rzeczy, lub – w przypadku usług - zawarcia umowy  Konsument ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14  dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy, zwrócić Produkt  Sprzedawcy.  Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Produktu  będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny  do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Produktu.  Na konsumencie spoczywa obowiązek sprawowania pieczy nad towarem do  czasu jego zwrócenia. Po otrzymaniu produktu może zatem sprawdzić jego  charakter, kompletność, cechy czy funkcjonowanie – ale tylko tak, jak  robiłby to w sklepie stacjonarnym. Kupujący ponosi odpowiedzialność  odszkodowawczą za zmniejszenie wartości towaru będące następstwem  zachowań, które wykraczają po za niezbędne działania pozwalające na  zapoznanie się z rzeczą.Sprzedawca ma prawo domagać się odszkodowania od  konsumenta. 

 Sprzedawca ma obowiązek  w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia  otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić  konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania  rzeczy .