Stara tablica PALENIE WZBRONIONE 40X24,5 metalowa (6908391625)

zakończona
39,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • oryginał / Replika: oryginał
Stara metalowa tablica, wypukła.
PALENIE WZBRONIONE
Stan jak na zdjęciach.
Wymiary ok 40 cm X 24,5 cm.

Osoby z zerowym kontem lub małą ilością komentarzy tzw. Listki oraz allegrowicze o nicku Client przed zalicytowaniem proszę o kontakt w celu potwierdzenia chęci zakupu.

W innym przypadku ofertę odwołam!

Nie sprzedaję za pobraniem!

Nie sprzedaję za granicę!

Nie wystawiam rachunków!

Kontakt tylko przez email.

Zakupione przedmioty wysyłam nie później niż po 7 dniach od dnia otrzymania należności na moje konto bankowe.

Jeżeli komuś nie pasują takie terminy niech nie licytuje!!!

Na wpłatę czekam 7 dni od dnia zakończenia aukcji! W razie chwilowych problemów z płatnością należy napisać do mnie w tej sprawie. Po terminie 7 dni od kupna należy się liczyć z komentarzem negatywnym.

W koszt dostawy oprócz opłaty pocztowej wchodzi cena opakowania, dodatkowego zabezpieczenia itd.

Przedmiot zakupiony za kwotę powyżej 300 zł wysyłam tylko, jako przesyłkę z zadeklarowaną wartością.

W tytule przelewu proszę podać nick, nazwę zakupionego przedmiotu lub nr aukcji.

Licytując moje aukcje zgadzasz się na moje warunki sprzedaży i zapoznałeś się ze stroną O mnie. W innym przypadku proszę nie licytować i oszczędzić obu stronom nieporozumień.

Pozdrawiam i życzę udanych zakupów!

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • 66 1020 1912 0000 9902 0114 1019
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka48 14,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje

pozostałe informacje

Wszystkie sprzedawane przeze mnie przedmioty pochodzą z mojej ponad 20-to letniej kolekcji. Sprzedaż jest następstwem zmiany profilu kolekcji, a pozyskane w ten sposób fundusze przeznaczam na zakup interesujących mnie eksponatów. Zakupione przedmioty wysyłam najszybciej od dnia otrzymania należności na konto, jednak nie później niż po 7 dniach od daty zaksięgowania wpłaty. Przesyłki nadaję najczęściej we wtorki i czwartki. Na wpłatę czekam 7 dni od dnia zakończenia aukcji! W razie chwilowych problemów z płatnością należy napisać do mnie w tej sprawie. Po terminie 7 dni od kupna należy się liczyć z komentarzem negatywnym. W niektórych przypadkach koszt dostawy może być nieco wyższy niż opłata pocztowa. Doliczam cenę koperty bąbelkowej. Przedmiot zakupiony za kwotę powyżej 300 zł wysyłam tylko, jako przesyłkę z zadeklarowaną wartością. Nie sprzedaję za pobraniem! Nie sprzedaję za granicę! Nie wystawiam rachunków! Kontakt tylko przez email! Osoby bez komentarzy, tzw. ,,listki" oraz osoby o nicku Client mogą brać udział w moich aukcjach po mailowym potwierdzeniu chęci zakupu przedmiotu. W przeciwnym razie oferta zostanie wycofana. W tytule przelewu proszę podać nick, nazwę zakupionego przedmiotu lub nr aukcji. Licytując moje aukcje zgadzasz się na moje warunki sprzedaży. W innym przypadku proszę nie licytować i oszczędzić obu stronom nieporozumień. Pozdrawiam i życzę udanych zakupów!