STARA CEGŁA z fugą - 60 x 60 cm - panel - BIAŁA (6950711426)

zakończona
19,90 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Paczka24 99,00 zł
 • Paczka48 109,00 zł
 • Pocztex Kurier24 pobraniowy 119,00 zł
 • lokalizacja: Białystok, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • uszkodzony: nie

opis

Sztukat
producent
wyrobów gipsowych.
Panel gipsowy 3D ,,stara cegła"
Przedmiotem aukcji jest

panel ścienny gipsowy 3D ,,stara cegła"

Wymiary to 60 cm/60 cm (0,36 m2)
Jeden panel waży ok 6 kg, grubość ok 2 cm.

- panele można mocować na klej gipsowy lub inny klej według zaleceń producenta, a w razie konieczności za pomocą kołków montażowych lub wkrętów

- panele można dowolnie docinać, a łączenia i ewentualne otwory lub ubytki retuszować szpachlą lub gipsem

- kolejne Panele są powtarzalne i dzięki kontynuacji wzoru łączą się ze sobą, tworząc spójną całość

Nasze panele wykonane są z wysokiej jakości gipsu wzmacnianego włóknem szklanym. Gips jest materiałem ekologicznym, niepalnym, odpornym na wilgoć i paroprzepuszczalnym. Jest to materiał naturalny, który w znacznym stopniu poprawia mikroklimat pomieszczenia, dodatkowo można go malować dowolnym rodzajem farby. Zamontowane panele pełną funkcje dźwiękoszczelną i termiczną.

Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje, znajdą tam Państwo inne wzory paneli ściennych oraz próbki paneli z naszej kolekcji o wymiarach 30x30 cm (1/4 panela).

Czas realizacji zamówienia od 1 do 14 dni, w zależności od ilości zamówień i stanów magazynowych. Wcelu uzyskania dokładnych informacji zachęcamy do kontaktu.

Zdjęcie jednej z realizacji:

Dane firmy

 • 535-790-555
 • 796-078-862
 • sprzedaz@sztukat.pl
------- SZTUKAT ------- Sztukateria gipsowa
Ul. Michała Kajki 11
15-507 Białystok

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

Sztukat Karol Bałakier
Kajki 11
15-507 Białystok
Dodatkowe informacje

  

 1. Masz prawo do reklamacji towaru na podstawie przepisów o rękojmi lub gwarancji, jeżeli gwarancja została udzielona
   
 2. Reklamacje możesz zgłaszać: na piśmie - na adres: Sztukat Karol Bałakier z dopiskiem „reklamacja-Allegro” Białystok 15-507, ul. Kajki 11,
   
 3. Zgłoszenie reklamacyjne powinno zawierać: imię, nazwisko, adres Kupującego, numer telefonu kontaktowego, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest pocztą, bądź na podany przez Kupującego adres e-mail. Reklamacji podlegają wszelkie wady ukryte oraz fabryczne wyrobu. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia mechaniczne.
   

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Sztukat Karol Bałakier
Kajki 11
15-507 Białystok

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Kupujący ma prawo odstąpić od umowy zakupu towaru w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Musi poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia przesłanego na adres Sztukat Karol Bałakier, Białystok 15-507 , ul. Kajki 11. Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia towaru (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybrania przez Kupującego sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sztukat), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym otrzymano odstąpienie od umowy.  Sprzedający może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania towaru. Towar powinien być w należyty sposób zapakowany i zabezpieczony przed uszkodzeniem.
Kupujący ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru oraz odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonalności towaru.
 

O sprzedającym
panele3D

Dane firmy

Kontakt

 • 535790555
 • 790621689
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

SZTUKAT

Producent wyrobów gipsowych

ul. Michała Kajki 11

Białystok 15-507

Pozostałe informacje

email: sprzedaz@sztukat.pl
telefon: 535790555
telefon: 790621689