Star Wars Nowa Nadzieja (6542135377)

zakończona
25,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 8,00 zł
  • Paczka pocztowa priorytetowa 35,00 zł
  • lokalizacja: Płock
  • stan: używany
  • okładka: miękka
  • wydanie: standardowe

Witam na aukcji

Stan moich książek Star Wars oceniam na bd+ / bdb- oczywiście biorąc pod uwagę ich wiek. Wiadomo na jakim papierze były drukowane. Boki w niektórych egzemplarzach mogą być lekko żółte, okładka może być minimalnie zagięta w rogu. Żadnych zagiętych czy podartych kartek.

Książki nowe były czytane max 2 razy. Te kupione na allegro podobnie ale jeśli trafi się w mojej opinii gorsza to wyraźnie to zaznaczę w opisie (zawsze na allegro kupowałem w najlepszym stanie bez względu na cenę).

Foto oryginalne.

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • Bank Pocztowy SA 75 1320 1537 2202 1900 3000 0001
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny 8,00 zł
kolejna sztuka: 8,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
Paczka pocztowa priorytetowa 35,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 8
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Krzysztof Chojnacki Płock

reklamacje

Jeśli Twoja przesyłka zaginie zgłaszamy reklamację na Pocztę Polską godnie z aktualnym regulaminem poczty. Czas oczekiwania na rozwiązanie sprawy nie jest zależny ode mnie.

pozostałe informacje

Kilka krótkich zasad obowiązujących na moich aukcjach : Z zasady nie odwołuję, zanim kupisz dokładnie to przemyśl. Niekiedy wyskoczą nieprzewidziane zdarzenia ze strony kupującego - proszę o kontakt.Jeśli nie chcesz kupić - nie licytuj. Tylko przedpłata na konto. Unikniemy nieporozumień.Dane do przelewu, telefon kontaktowy i mój e-mail dostaniesz po zakończeniu aukcji na swój adres poczty elektronicznej podany podczas rejestracji w Allegro.pl. Na dowodzie wpłaty podaj swój nick z allegro i numer aukcji. Towar wysyłam na adres podany przez Allegro.pl. Jeśli ma być inny wcześniej ustal to ze mną.Towar wysyłam w dni robocze w ciągu 24 godzin od otrzymania wpłaty. Jeśli kupiłeś towar na kilku aukcjach to jest on wysyłany jedną przesyłką zbiorczą. W razie nieprzewidzianych problemów powiadomię o tym kupującego. Na wpłatę czekam 7 dni od daty zakupu. Po tym terminie zwracam się do Allegro.pl o zwrot prowizji i po jej otrzymaniu negatyw. Wiadomo,że może wystąpić "czynnik losowy". W takim przypadku proszę kupującego o bezzwłoczny kontakt - nie ma problemu z przedłużeniem terminu płatności. Wszystkie opisy i zdjęcia na moich aukcjach są pracami autorskimi. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie bez uprzedniego kontaktu ze mną jest zabronione.