STAR TREK: KLINGON HONOR GUARD PC BIG BOX 1998 ENG (6542206927)

zakończona
79,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Pocztex Kurier48 8,99 zł
 • Przesyłka kurierska 13,99 zł
 • Pocztex Kurier48 pobraniowy 13,99 zł
 • lokalizacja: Opalenica
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: używany
 • wersja językowa gry: angielska
 • dodatkowe informacje: edycja kolekcjonerska
 • wersja: pudełkowa
 • granice wiekowe: dla młodzieży, dla dorosłych

Przedmiotem aukcji jest

STAR TREK: THE NEXT GENERATION: KLINGON HONOR GUARD

Zestaw zawiera:
- kartonowy box
- tekturowy wypełniacz
- pudełko DOUBLE JEWEL CASE
- 2 płyty CD
- 72str. instrukcja
- 8str. katalog reklamowy MICROPROSE
- ulotka
- karta rejestracyjna
Ręczna adnotacja z tyłu kartonowego boxu.
Płyty CD w stanie bdb-

Gatunek: FPS
Producent: MicroProse
Wydawca: MicroProse
Data wydania: 1998
Język: angielski
Opakowanie­: BIG BOX
EAN: 5015352534337
Przed wystawieniem aukcji płyta/płyty zostały dodatkowo sprawdzone programem.

Kupujący kupując ten produkt jednocześnie upoważnia sprzedającego do zawarcia umowy na usługi pocztowe w imieniu i na rzecz kupującego.
Towar pakujemy bardzo solidnie tak, aby dotarł do celu w nienaruszonym stanie!
WSZYSTKIE ZAKUPIONE PRZEDMIOTY WYSYŁAMY W JEDNEJ PACZCE. ZA PRZESYŁKĘ PŁACISZ TYLKO JEDEN RAZ!

#1135

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • mBank 53 1140 2004 0000 3402 5837 1129
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 13,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Pocztex Kurier48 8,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 18,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Pocztex Kurier48 pobraniowy 13,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 3 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
1. Prawo odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży. W ciągu 14 dni od otrzymania zakupionego przedmiotu Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podania przyczyny. FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) CDking.pl Nowa 37 64-330 Opalenica Ja ......................... niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy .......................................... Data zawarcia umowy ............................. Imię i nazwisko ..................................... Adres ................................. Data ................................... Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. 2. Brak możliwości odstąpienia od umowy. Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów: 1) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji klienta lub służąca zaspokojeniu zindywidualizowanych potrzeb klienta, 2) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu, 3) zawartej w drodze aukcji publicznej, 4) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

reklamacje

1. Reklamacje należy kierować na adres e-mail: CDking@CDking.pl lub pocztą tradycyjną na adres CDking.pl, ul. Nowa 37, 64-330 Opalenica. 2. W powyższej wiadomości należy podać jak najwięcej informacji dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaj i datę wystąpienia nieprawidłowości oraz dane kontaktowe. Podane informacje znacznie ułatwią i przyspieszą rozpatrzenie reklamacji przez Sprzedawcę. 3. Gdy jest to niezbędne dla oceny niezgodności produktu z umową, należy go dostarczyć na adres: CDking.pl, ul. Nowa 37, 64-330 Opalenica. 4. Sprzedawca ustosunkuje się do żądania Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Odpowiedź w sprawie reklamacji jest wysyłana na podany przez Klienta adres e-mail lub w inny podany przez Klienta sposób. 5. Nierozpatrzenie reklamacji w terminie 14 dni jest jednoznaczne z jej uwzględnieniem. 6. W związku z uzasadnioną reklamacją Klienta, Sprzedawca pokrywa koszty odbioru, dostawy i wymiany produktu na wolny od wad.

pozostałe informacje

Czas na zrealizowanie płatności tradycyjnej lub przez PayU to 10 dni. Po tym terminie zamówienie zostanie anulowane.