STĄD DO WIECZNOŚCI-JAMES JONES-BESTSELLER - TOM 2 (6483453630)

zakończona
9,90 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List ekonomiczny 4,90 zł
 • List priorytetowy 7,10 zł
 • List polecony ekonomiczny 8,30 zł
 • lokalizacja: skarbimierz osiedle
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: używany
 • waga (z opakowaniem): 0.40 [kg]
 • okładka: miękka
 • rok wydania (xxxx): 1974
 • wydanie: standardowe© PanelReklamowySPRZEDAM DZIEŁO
JAMESA JONESA
"STĄD DO WIECZNOŚCI - TOM 2"
NAJWYBITNIEJSZĄ KSIĄŻKĘ TEGO AUTORA. ZOSTAŁA NAPISANA W 1951 ROKU I OD RAZU STAŁA SIĘ BESTSELLEREM, UZYSKUJĄC OBOK OGROMNEGO POWODZENIA WŚRÓD CZYTELNIKÓW WYSOKĄ OCENĘ I UZNANIE KRYTYKI, A SUKCES KSIĄŻKI PRZYPIECZĘTOWAŁ FILM, NAKRĘCONY W NASTĘPNYM ROKU.
"STĄD DO WIECZNOŚCI"PRZE­Z KRYTYKĘ AMERYKAŃSKĄ ZOSTAŁO UZNANE ZA POWIEŚĆ UKAZUJĄCĄ W NAJDOSKONALSZY SPOSÓB OBRAZ ŻYCIA W WOJSKU W CZASIE POKOJU..."
"Dwukrotnie sfilmowana, wielokrotnie nagradzana, ciągle wydawana na całym świecie powieść oparta na kanwie rzeczywistych wydarzeń, których uczestnikiem bądź świadkiem był jej autor, kiedy służył w Armii Stanów Zjednoczonych.
Amerykańska baza wojskowa na Hawajach kilka miesięcy przed niespodziewanym atakiem lotnictwa japońskiego na Pearl Harbor. Do koszar przybywa szeregowiec Prewitt znany jako jeden z najlepszych trębaczy i doskonały bokser. Dowódca kompanii liczy, że nowy zawodnik przyczyni się do zwycięstwa drużyny w rozgrywkach bokserskich, on zaś dostanie wymarzony awans. Ale Prewitt nie chce walczyć - kiedyś nieumyślnie okaleczył przeciwnika i wtedy poprzysiągł sobie, że nigdy więcej nie wystąpi na ringu. Zaczyna się rozgrywka między podwładnym a przełożonym, który za wszelką cenę postanawia złamać opór Prewitta."

"STĄD DO WIECZNOŚCI" - TOM 2

AUTOR - JAMES JONES
PRZEKŁAD - BRONISŁAW ZIELIŃSKI
WYDAWNICTWO - PIW
WARSZAWA - 1974
FORMAT - 105 x 175
ILOŚĆ STRON - 546
OKŁADKI MIĘKKIE
KSIĄŻKA W STANIE DOBRYM !
KARTKI BEZ PIECZĄTEK, ZAPLAMIEŃ ,LEKKO POŻÓŁKŁE ,BLOK ZWARTY,
OKŁADKI- ŚLADY ZAGIĘĆ I ZAPLAMIEŃ GRZBIETU
James Ramon Jones
– amerykański powieściopisarz i autor opowiadań, specjalizujący się w tematyce wojennej.
Do armii wstąpił w 1939 roku. Przed przystąpieniem USA do wojny stacjonował wraz z 25-tą dywizją piechoty w Hickam Field na Hawajach. Później brał udział w kampaniach amerykańskich na wyspach Oceanu Spokojnego łącznie z operacją na Guadalcanal, w której został ranny. Za poniesione rany został odznaczony Purpurowym Sercem.

Pisarz z armii odszedł w 1944 roku, by od razu realizować marzenia o pisarstwie. Pierwsza jego książka była niepowodzeniem, zaś już kolejna: "Stąd do wieczności" zyskała ogromną popularność zarówno wśród krytyków, jak i czytelników. Kolejne dzieła Jonesa również zostały dobrze przyjęte i ugruntowały jego pozycję pisarza doskonale oddającego klimat walki oraz uczucia i przeżycia osób w nich uczestniczących.
********************­********************­********************­********************­*****
ZAPRASZAM NA MOJE AUKCJE DZIEŁ LITERATURY POLSKIEJ I ŚWIATOWEJ,ALBUMÓW ,POWIEŚCI I LEKTUR DLA
DZIECI I MŁODZIEŻY.
SPRZEDAJĘ RÓWNIEŻ PODRĘCZNIKI DO PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH I OGÓLNYCH
DO WSZYSTKICH TYPÓW SZKÓŁ.
********************­********************­********************­********************­******************
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Credit Agricole Bank Polska S.A. 55 1940 1076 5476 5201 0000 0000
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny 8,30 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4 dni
List ekonomiczny 4,90 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4 dni
List priorytetowy 7,10 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 19,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

pozostałe informacje

Formą zapłaty jest przelew na konto lub opcja "PayU" , możliwa forma "paczek za pobraniem " dla Allegrowiczów mających pełną rejestrację. UWAGA:KOSZTY PRZESŁANIA KUPIONYCH PRZEDMIOTÓW ZALEŻĄ OD ICH WAGI ,WIELKOŚCI ,SPOSOBU PRZESŁANIA ( CZYLI KOSZTY POCZTY POLSKIEJ ) 3 . Po 4 dniach od dnia zakupu i braku sfinalizowania transakcji wysyłam "wiadomość" mającą na celu wyłącznie informację ,że nie wpłynęły pieniądze . Po dalszych 3 dniach występuję do Allegro o "zwrot prowizji"..Oczywiście są wyjątki ,ale tylko po otrzymaniu wiadomości o fakcie konieczności przedłużenia terminu wpłaty przez kupującego .W przypadku braku wpływu zapłaty na moje konto bankowe w określonym terminie , zastrzegam sobie prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży ,bez konieczności zawiadomienia kupującego ( po zwrocie prowizji)W takim przypadku mogę swobodnie dysponować przedmiotem wystawionym na aukcji.[ TERMINY ZGODNIE Z REGULAMINEM]4. Wszelkie koszty związane z wysyłką i zapłatą ponosi Kupujący (np. koszty przelewu). Koszty wysyłki są podane na stronie przedmiotu.5 . W razie zakupu kilku książek proszę o kontakt. Koszty wspólnej przesyłki kilku zakupionych książek zostaną ustalone indywidualnie, o czym poinformuję w przesłanej wiadomości.Nie warto przepłacać , sumując koszty przesyłki pojedynczych książek, proszę poczekać na maila dot. kosztów wspólnej lub wysłać wiadomość z zapytaniem!!SZCZEGÓLNIE WAŻNE ,PO PODWYŻCE CEN PRZESYŁEK ,ZALEŻNYCH OD ŁĄCZNEJ WAGI !!!!! 6 . Jeżeli pojawią się niejasności związane z zakupionym przedmiotem -proszę o kontakt - zwrotów nie przyjmuję ( Nie prowadzę działalności gospodarczej ) ale mogą wystąpić sporne sytuacje , które można rozwiązać po wspólnych uzgodnieniach .LIST EKONOMICZNY I PRIORYTETOWY (ZWYKŁY) są przesyłkami nierejestrowanymi! W przypadku zaginięcia takiej przesyłki nie ma możliwości jej reklamacji. Takie przesyłki wysyłam wyłącznie na odpowiedzialność Kupującego. UWAGA :KUPUJĄCY NA MOJEJ AUKCJI !!!!!!!!!!!!!!1JEŻELI W CIĄGU 6 MIESIĘCY UŻYTKOWNIK KUPIŁ 11 I WIĘCEJ KSIĄŻEK , TO KOSZTY PRZESYŁKI NASTĘPNYCH BĘDĄ DLA NIEGO DARMOWE , BEZ WZGLĘDU NA ILOŚĆ KUPIONYCH JEDNORAZOWO KSIĄŻEK.! ZAPRASZAM !