STABILIZATOR NAPIĘCIA PRĄDU TTN PC-SVC 15 kVA LCD (7062303126)

zakończona
3 699,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • uszkodzony: nie

opis

PRZEDMIOT AUKCJI:
STABILIZATOR NAPIĘCIA

MARKI TTN

MODEL: PC-SVC 15 KVA
Specyfika

Model

PC-SVC
15 KVA

Moc
znamionowa

15 KVA

Układ
prądowy

3 Fazowy

Napięcie
wejściowe

AC 270V-430V

Częstotliwość

50/60 Hz

Wydajność
zasilania

90 %

Temperatura

pracy ℃

15 - 45

Napięcie
wyjściowe

AC 400 V ±3%

Zamykana
komora
podzespołów

Tak

Rezystancja

izolacji

≥ 2MΩ

· Wysoka żywotność oraz niezawodność,

· Dzięki wysokiej jakości materiałom,

sprzęt posłuży długie lata,

· Prosta i kompaktowa konstrukcja.

SPRAWDZONA KONSTRUKCJA !


Posiada kółka
transportowe.

MAKSYMALNIE MOBILNY I PRAKTYCZNY!

WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA

Czytelna tablica kontrolna z kolorowym wyświetlaczem.

.::WYMIARY::.

GŁĘBOKOŚĆ:

320 mm.

SZEROKOŚĆ:

395 mm.

WYSOKOŚĆ:

845 mm.

WAGA:

78 kg

Dzięki stabilizatorom TTN zwiększysz kompatybilność swojego źródła zasilania (generator prądotwórczy i inne). Urządzenie idealnie sprawdzi się w przypadku odbiorników wymagających bardzo stabilnej sinusoidy prądu z możliwie jak najmniejszymi wahaniami napięcia.
Bez stabilizacji -> z stabilizacją...

Zabudowa osadzona na mocnych, stabilnych kółkach obrotowych.
  • Wysoka jakość wykonania.
  • Sprawdź inne stabilizatory w naszym sklepie !

Polecamy !

.:: GWARANCJA 12 MIESIĘCY ::.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową

Zapraszamy do współpracy

Szczegóły na: "stronie o mnie"

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9:00 - 17:00

Sobota 10:00 - 16: 00

Kupisz u nas na raty!

Wszystkie oferowane przez nas produkty możesz kupić na RATY.

PROWADZIMY SPRZEDAŻ DETALICZNĄ I HURTOWĄ.

Chcesz, aby twój agregat uruchamiał i gasił

się w sposób automatyczny?

(kliknij poniżej)


Dostawa i płatność
od 150,00 zł

Lokalizacja: Ciepłowody, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
150,00 zł
kolejna sztuka
150,00 zł
maksymalnie w paczce
1

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
200,00 zł
kolejna sztuka
200,00 zł
maksymalnie w paczce
1

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

TOURDE KRZYSZTOF RAJCA
Jasna 42
57-200 Ząbkowice Śląskie
Dodatkowe informacje

 

POSTĘPOWANIE W PRZYPADKU REKLAMACJI TOWARU:

Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają 12 miesięczną gwarancję (chyba, że inna informacja odnośnie gwarancji, jest wyraźnie zaznaczona przy opisie towaru).

Szczegółowe warunki gwarancji podane są w karcie gwarancyjnej dołączonej do sprzedawanych przez nas produktów.

W przypadku chęci reklamowania towaru należy zgłosić taki fakt drogą telefoniczną, elektroniczną lub pisemnie.

Do reklamowanego towaru należy dołączyć odpowiedni formularz, dzięki czemu znacznie skróci się czas oczekiwania na zakończenie postępowania reklamacyjnego.


UWAGA!!!

Ujawnione w okresie gwarancji wady wynikające z wad technicznych lub też przez niedopełnienia sprzedawcy będą rozpatrywane w terminie 14 dni od dostarczenia towaru do miejsca zakupu. Termin wykonania naprawy to 28 dni jednak całkowity okres naprawy może się wydłużyć z przyczyn nie zależnych od gwaranta, np. (czas sprowadzenia części z zagranicy) o czym kupujący powinien być poinformowany.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

TOURDE Krzysztof Rajca
Jasna 42
57-200 Ząbkowice Śląskie

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

.::INFORMACJE::.

Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni, liczonym od daty otrzymania towaru. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. W razie odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie czternastu dni. Przedmiot zwrotu winien być jednak:

- nieużywany,

- nieuszkodzony,

- wysłany na koszt Kupującego w oryginalnym opakowaniu za pośrednictwem firmy kurierskiej jako przesyłka ubezpieczona. W przypadku stwierdzenia w trakcie odbioru paczki od kuriera ubytku lub uszkodzenia jej zawartości Kupujący ma obowiązek sporządzenia wraz z kurierem protokołu szkody przez kuriera z oznaczoną datą i godziną, w obecności Kupującego. Kupujący jest zobowiązany poinformować Sprzedającego o uszkodzeniu przesyłki bezzwłocznie w formie elektronicznej, bądź telefonicznie. Podstawą reklamacji uszkodzonej przesyłki jest równoczesne: sporządzenie protokołu szkody w obecności kuriera w trakcie odbioru przesyłki, wysłanie Sprzedającemu protokołu uszkodzenia przesyłki wraz ze zdjęciami uszkodzonego przedmiotu.


* Niniejsze warunki nie wyłączają, nie ograniczają ani nie zawieszają uprawnień kupującego, wynikających z Ustawy z dnia 27.02.2002r. o szczególnych zasadach sprzedaży konsumenckiej oraz zmiana Kodeksu Cywilnego Dz.U. 141 poz. 1176.


* DOTYCZY ZAKUPÓW OD 25 GRUDNIA 2014


.:: PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY ::.

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas: KRAFTWELE POLSKA JAROSŁAW MAJERCZYK, UL. JASNA 42; 57-200 ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jeśli takowy występuje, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.


.:: SKUTKI ODSTĄPIENIA OD UMOWY ::.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.


 *Niniejsze warunki nie wyłączają, nie ograniczają ani nie zawieszają uprawnieo Kupującego, wynikających z Ustawy z dnia

O sprzedającym
IMPORT_EKSPORT_K
96,8%
kupujących poleca tego sprzedającego

211

 

6

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,8

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

4,8

Dane firmy

Kontakt

  • 791 766 290
  • 796 550 029
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota
10:00 - 16:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

! UWAGA ! REGULAMIN NASZYCH AUKCJI ZOSTAŁ ZAWARTY W ZAKŁADCE - POZOSTAŁE INFORMACJE ZAKUP - OZNACZA AKCEPTACJĘ REGULAMINU Pragniemy poinformować naszych klientów, że w związku z nieustannym postępem technicznym i stałym dalszym rozwojem naszych produktów może okazać się, że produkt w niewielkim stopniu odbiega od informacji zawartych w aukcjach. Najaktualniejsze informacje i dane techniczne otrzymasz po kontakcie telefonicznym lub e-mail. ZNAJDZIESZ U NAS NIESAMOWITE OKAZJE Z ZAKRESU:- AGREGATÓW PRĄDOTWÓRCZYCH - SKRZYNEK - WÓZKÓW NARZĘDZIOWYCH - MYJEK CIŚNIENIOWYCH - MOTOPOMP - KOS I PIŁ SPALINOWYCH - CZĘŚCI DO WYMIENIONEGO SPRZĘTU GODZINY OTWARCIA Poniedziałek - Piątek 9:00 - 17:00 Sobota 10:00 - 16: 00 Wszystkie oferowane przez nas produkty możesz kupić na RATY. PROWADZIMY SPRZEDAŻ DETALICZNĄ I HURTOWĄ. PONADTO NASZA FIRMA PROWADZI SPRZEDAŻ ORAZ SERWIS QUADÓW, BUGGY, ROWERÓW ELEKTRYCZNYCH, SKUTERÓW. Na każdy zakupiony towar wystawiamy fakturę VAT.

Pozostałe informacje

DOKONYWANIE TRANSAKCJI ZAKUPU LUB BRANIE UDZIAŁU W LICYTACJACH NA NASZYCH AUKCJACH, OZNACZA AKCEPTACJĘ NINIEJSZEGO REGULAMINU. REGULAMIN NASZYCH AUKCJI: § 1 Sprzedaż odbywa się za pośrednictwem Internetu w formie umowy zawieranej na odległość, pomiędzy składającym zamówienie, zwanym dalej Kupującym a Naszą Firmą KRAFTWELE POLSKA Jarosław Majerczyk ul. Jasna 42, 57-200 Ząbkowice Śląskie – przyjmującym zamówienie, zwanym dalej Sprzedającym. § 2 W licytacji mogą brać udział osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych. § 3 Kupujący przystępując do licytacji składa ofertę kupna przedmiotu aukcji, która wiąże Kupującego w swych skutkach prawych i nie może być wycofana przez Kupującego. Kupujący powinien zatroszczyć się o to, aby oferty z jego konta nie były składane lekkomyślnie, omyłkowo lub też bez zapoznania się i zrozumienia konsekwencji składania oferty zgodnie z niniejszym regulaminem – Sprzedający nie odwołuje złożonych ofert. W przypadku nie wykupienia przedmiotu (braku zapłaty) kupujący zostanie pociągnięty do odpowiedzialności z tytułu nie wywiązania się z umowy kupna - sprzedaży. § 4 Kupujący składając ofertę kupna przyjmuje do wiadomości, że formą płatności za wygraną aukcję jest płatność z góry przelewem na konto Sprzedającego w terminie 10 dni roboczych od zawarcia umowy opisanej w § 3, bądź poprzez płatność przy odbiorze zgodnie z regulaminem firm kurierskich.Za moment zapłaty uznaje się moment uznania rachunku bankowe Sprzedawcy w pełnej wysokości (koszt zakupionego przedmiotu powiększony o koszty przesyłki). W przypadku nie dokonania wpłaty w powyższym okresie Sprzedający występuje do serwisu allegro.pl o zwrot prowizji od sprzedaży uznając umowę opisaną powyżej za nie zawartą. § 5 Kupujący zobowiązany jest zgłosić Sprzedawcy wolę otrzymania faktury VAT w formie elektronicznej w dniu zakupu przedmiotu. § 6 Wysyłka następuje w terminie 1-14 dni roboczych od chwili zapłaty za towar. Oczywiście staramy się jak najszybciej wysyłać towar. § 7 W przypadku stwierdzenia w trakcie odbioru paczki od kuriera ubytku lub uszkodzenia jej zawartości Kupujący ma obowiązek sporządzenia wraz z kurierem protokołu szkody przez kuriera z oznaczoną datą i godziną, w obecności Kupującego. Kupujący jest zobowiązany poinformować Sprzedającego o uszkodzeniu przesyłki bezzwłocznie. Podstawą reklamacji uszkodzonej przesyłki jest równoczesne: a) sporządzenie protokołu szkody w obecności kuriera w trakcie odbioru przesyłki, b) wysłanie Sprzedającemu protokołu uszkodzenia przesyłki wraz ze zdjęciami uszkodzonego przedmiotu. § 8 Sprzedawca winien rozpatrzyć reklamacje w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania przesyłki zwrotnej. Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych do nas "za pobraniem". § 9 Kupujący może zrezygnować z zakupionego przedmiotu w ustawowym terminie do 10 dni od daty odebrania przesyłki tylko wówczas, gdy dokonał zakupu w opcji „kup teraz”. Przedmiot aukcji winien być jednak: a) nieużywany, b) nieuszkodzony, c) wysłany na koszt Kupującego w oryginalnym opakowaniu za pośrednictwem firmy kurierskiej jako przesyłka ubezpieczona. d) części elektryczne zamontowane poza naszym serwisem nie podlegają zwrotom. § 10 W sprawach nieregulowanych niniejszym regulaminem przyjmuje się za obowiązujące regulacje kodeksu handlowego. § 11 WARUNKI GWARANCJI NA URZĄDZENIA "KRAFTWELE" tj. agregaty, motopompy, myjki ciśnieniowe: 1. Sprzedający gwarantuje sprawne działanie sprzętu w okresie 24 miesięcy od daty zakupu. Ujawnione w tym okresie wady wynikające z wad technicznych lub też przez niedopełnienia sprzedawcy będą usuwane bezpłatnie w terminie 14 dni od dostarczenia towaru do miejsca zakupu. Termin naprawy może się wydłużyć z przyczyn nie zależnych od gwaranta, np. (czas sprowadzenia części z zagranicy) o czym kupujący powinien być poinformowany. 2. W okresie pierwszych 12 miesięcy zapewniamy gwarancję door to door. Reklamowane urządzenie jest odbierane i przesyłane na koszt KRAFTWELE POLSKA. Sprzedawca zastrzega sobie możliwość żądania zwrotu kosztów przesyłek, w przypadku nieuzasadnionej reklamacji. 3. Aby dokonać naprawy gwarancyjnej klient musi: a) dostarczyć urządzenie do miejsca zakupu. b) dostarczyć produkt za pomocą poczty lub też firm transportowych do miejsca zakupu na koszt klienta. W takim przypadku termin naprawy, jeśli nie uzgodniono inaczej, ulegnie przedłużeniu o czas niezbędny do dostarczenia i odbioru sprzętu. Reklamujący powinien dostarczyć produkt do miejsca zakupu w oryginalnym opakowaniu fabrycznym, dodatkowo zabezpieczonym przed uszkodzeniem. Uszkodzenia spowodowane niedostatecznym zabezpieczeniem wysyłki sprzętu nie podlegają naprawą gwarancyjnym. Reklamujący nie może żądać gratyfikacji, jeśli nieodpowiednio oznakuje lub zabezpieczy przesyłkę. c) klient ponosi koszty dostarczenia sprzętu do autoryzowanego punktu serwisowego. 4. Naprawa gwarancyjna nie obejmuje czynności, do których wykonania zobowiązany jest wg instrukcji obsługi użytkownik we własnym zakresie. 5. Ewentualne czyszczenie sprzętu dokonywane jest na koszt użytkownika i nie jest traktowane jako usługa gwarancyjna. 6. GWARANCJĄ NIE SĄ OBJĘTE: - mechaniczne uszkodzenia sprzętu spowodowane przez użytkownika lub pośrednika dostarczającego sprzęt do miejsca zakupu. a) Uszkodzenia i wady wynikłe na skutek: - niewłaściwego lub niezgodnego z instrukcją - niewiedzy lub uszkodzeń powstałych z winy użytkownika - zdarzeń losowych. - używania niewłaściwych materiałów eksploatacyjnych - samowolnych napraw dokonywanych przez użytkownika lub inne nieuprawnione osoby. - przeróbek lub zmian konstrukcyjnych b) świece, filtry, płyny eksploatacyjne, uszczelki. c) właściciel zobowiązuje się do odbioru urządzenia w terminie nie dłuższym niż 10 dni po pisemnym lub ustnym poinformowaniu go o zakończeniu naprawy. 7. Niniejsza gwarancja, aby była ważna, muszą zostać spełnione poniższe warunki: - gwarancja musi być podpisana przez kupującego - karta gwarancyjna musi być kompletnie i prawidłowo wypełniona - kupujący musi posiadać dowód zakupu produktu objętego gwarancją 8. Niniejszy produkt jest przeznaczony do użytku prywatnego/domowego, nie jest sprzętem z Przeznaczeniem przemysłowym czy też usługowym. 9. Do reklamacji sprzętu zniszczonego podczas wysyłki kurierskiej niezbędny jest oryginalny protokół szkody wystawiony odbiorcy. 10. Gwarancja obejmuje swoim zasięgiem terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. 11. Jeżeli towar jest niezgodny z umową, Kupujący może żądać doprowadzenia go do stanu zgodnego z umową poprzez nieodpłatną naprawę, a w przypadku, gdy naprawa nie jest możliwa lub nieopłacalna, ma prawo zażądać wymiany towaru na zgodny z umową. Kupującemu przysługuje prawo wymianu urządzenia lub zwrot gotówki, jedynie w przypadku stwierdzenia wady fabrycznej niemożliwej do usunięcia. Kupujący nie może odstąpić od umowy, gdy niezgodność towaru z umową jest nieistotna. 12. Kupujący traci w/w uprawnienia, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi o tym Gwaranta. 13. Realizacja uprawnień i obowiązków gwarancyjnych, w tym zgłaszanie i przyjmowanie urządzeń do naprawy, dokonywana jest w punkcie napraw Gwaranta/Sprzedawcy wskazanym przez niego w karcie gwarancyjnej wydanej Kupującemu. Kupujący powinien dostarczyć produkt za pomocą firmy transportowej lub osobiście na własny koszt. Kupujący powinien dostarczyć produkt o ile jest to możliwe w oryginalnym opakowaniu, dodatkowo zabezpieczonym przed uszkodzeniem. Uszkodzenia spowodowane niedostatecznym zabezpieczeniem wysyłki nie podlegają pod zasady gwarancji. Reklamujący nie może żądać gratyfikacji jeśli nieodpowiednio oznakuje lub zabezpieczy przesyłkę. 14. Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni, liczonym od daty otrzymania towaru. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. 15. W razie odstąpienia od umowy umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie czternastu dni. 16. Niniejsze warunki nie wyłączają, nie ograniczają ani nie zawieszają uprawnień Kupującego, wynikających z Ustawy z dnia 27.02.2002r. o szczególnych zasadach sprzedaży konsumenckiej oraz zmiana Kodeksu Cywilnego Dz.U. 141 poz. 1176. * Naprawa gwarancyjna wykonywana jest w terminie maksymalnie 14 dni od przyjęcia towaru w punkcie serwisowym. Ten czas może ulec wydłużeniu z przyczyn od serwisu niezależnych (zdarzenia losowe, sprowadzenie części zamiennych). O takim fakcie gwarant bądź serwis powinien poinformować właściciela sprzętu. Serwis zastrzega, iż w przypadku nieodebrania oddanego do serwisu sprzętu w wyznaczonym terminie ( 2 tygodnie od informacji o zakończeniu naprawy), zostanie naliczana należność w wysokości 50 zł za każdy dzień zwłoki, tytułem pokrycia kosztów związanych z przechowaniem sprzętu.W sytuacji, gdy wartość zaległości przekroczy wartość oddanego do serwisu sprzętu, oddający wyraża zgodę na jego sprzedaż przez serwis oraz zatrzymanie otrzymanej ze sprzedaży kwoty do wysokości istniejącej w dacie sprzedaży zaległości z tytułu pozostawania sprzętu na terenie serwisu DOKONYWANIE TRANSAKCJI NA NASZYCH AUKCJACH, OZNACZA AKCEPTACJĘ NINIEJSZEGO REGULAMINU. Nasze pozostałe sklepy allegro: Użytkownik: IMPORT_EKSPORT_K Użytkownik: KRAFTW_BOSSMAYER Użytkownik: Kipor_Polska Użytkownik: majer772 Użytkownik: KRAFTWELE-POLSKA Użytkownik: TourDE-PL - POJAZDY ELEKTRYCZNE Użytkownik: leather_clinic - POJAZDY TERENOWE SERWISY ONLINE: http://quadcenter.otomoto.pl/ http://kraftwele.eu/ http://www.kraftwele.pl/ http://www.quadcenter.com.pl/ http://www.tourde.pl
Numer oferty:7062303126
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?