Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

ST STATYW FOTOGRAFICZNY DO APARATU STOJAK 102cm (6556832366)

Od 31-05-2018 do 03-06-2018 sprzedający ma urlop

Możesz w tym czasie robić u niego zakupy, jednak wysyłka towaru może się opóźnić.
2 osoby kupiły 2 sztuki
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
19,90 zł
z 376 sztuk
Dostawa
 • Paczka48 Odbiór w Punkcie 7,00 zł
 • Przesyłka kurierska 14,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 19,00 zł
 • lokalizacja: internet, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT

Opis

STATYW  FOTOGRAFICZNY

TRIPOD

wysuwana kolumna + poziomica

Fabrycznie nowy statyw wykonany z wysokiej klasy aluminium zapewniającego dużą sztywność konstrukcji oraz estetyczny wygląd.

Statyw posiada wygodny uchwyt ułatwiający przenoszenie. Wygodne wysuwane nogi pozwalają szybko ustawić statyw na odpowiedniej wysokości.

Głowica ruchoma w 3 kierunkach - umożliwia wykonywanie zdjęć w różnych płaszczyznach

Poziomica podłużna w głowicy umożliwia dokładne wypoziomowanie znajdującego się na niej aparatu

Uniwersalny gwint 1 / 4 pasuje do wszystkich modeli kamer oraz aparatów

Łatwo odpinalna góra głowicy umożliwia szybkie montowanie aparatu na statywie

Trój-segmentowe, niezależnie regulowane nogi posiadające łatwe w użyciu zatrzaski blokujące

Statyw zapakowany jest w czarny pokrowiec z regulowanym paskiem

Parametry:

 • Maksymalna długość: 102cm
 • Długość po złożeniu: 35cm
 • Max. obciążenie: około 0,5 kg
 • Kolor: srebrny

PRODUKT FABRYCZNIE NOWY

Dostawa i płatność
od 7,00 zł

Lokalizacja: internet, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
14,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
2
czas realizacji
3-4 dni robocze
Paczka48 Odbiór w Punkcie
pierwsza sztuka
7,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
4 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
19,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
2
czas realizacji
3-4 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

F.H. Euromix
Zwycięstwa 1B
32-600 Oświęcim
Dodatkowe informacje

1. Kupujący może składać reklamacje firmie EUROMIX dotyczące zawartej Umowy pod adresem euromix.2@wp.pl lub w formie pisemnej na adres EUROMIX. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, nr aukcji i login kupującego, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji EUROMIX zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3. EUROMIX rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. 5. Nasz asortyment objęty jest 14-dniową gwarancją rozruchową i podlega zwrotowi w razie nie działania na koszt kupującego,gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych nie wynikłych podczas transportu.Chyba, że została zawarta inna informacja na stronie przedmiotu.

 6. Wszelkie niezgodności lub braki w przesyłce mają być zgłoszone w dniu odbioru paczki, zgłoszenia w późniejszym terminie nie będą rozpatrywane. 7. Nie przyjmujemy przesyłek zwrotnych "za pobraniem" 

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

F.H. EUROMIX
ZWYCIĘSTWA 1B
32-600 OŚWIĘCIM

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

NIE PRZYJMUJEMY PRZESYŁEK ZWROTNYCH ZA POBRANIEM ! NIE UDOSTĘPNIAMY ODBIORU OSOBISTEGO ! W przesyłce powinien znajdować się kompletny przedmiot wraz z akcesoriami, należy ją odesłać na adres firmy w ciągu 5 dni od dnia zgłoszenia wady. W przesyłce powinien znajdować się także: oryginalny paragon zakupu lub Faktura Vat 1. Login kupującego 2. Nr aukcji allegro 3. Adres zamieszkania, na który mamy odesłać towar lub numer konta w przypadku zwrotu pieniędzy za towar. 4. Informację z jakiego powodu towar został odesłany.


O sprzedającym
euromix_1
97,8%
kupujących poleca tego sprzedającego

3592

 

79

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

PAULINA WYCISK
FIRMA HANDLOWA EUROMIX
ZWYCIĘSTWA 1B
32-600 OŚWIĘCIM
REGON: 122948687
NIP: 549-228-55-01

Kontakt

 • 510****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 14:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

18 1240 4155 1111 0010 6579 9601

Pozostałe informacje

Ogólne zasady dotyczące zakupu:  

*każdy zakupiony przedmiot jest traktowany jako osobna sztuka W przypadku chęci zakupienia większej ilości przedmiotów prosimy o wcześniejszy kontakt.   Po zaksięgowaniu wpłaty nie ma możliwości zmiany kosztów wysyłki; *po zakupie prosimy o wybór koloru, modelu, wzoru, rozmiar produktu poprzez formularz opcji dostawy inaczej reklamację ze względu na nieprawidłowy kolor czy rozmiar nie będą uwzględnianie. *Na wpłatę czekamy 14 dni, po tym czasie wysyłamy przypomnienie, następnie ubiegamy się o zwrot prowizji od serwisu Allegro, a kupujący otrzymuje ostrzeżenie od serwisu. *Wszystkie dane do przelewu oraz nr konta znajdują się w wiadomości wysyłanej do kupującego po dokonaniu zakupu. *Po wygraniu aukcji proszę o potwierdzenie wyboru formy płatności i dostawy w formularzu allegro *Jeśli paczka ma być wysłana na inny adres niż podany w allegro proszę o podanie go niezwłocznie po zakupie poprzez Formularz Opcji Dostawy \\\"Adres do wysyłki\\\" *Jeżeli wypełnili Państwo formularz opcji dostawy, a dane zmienionego adresu do wysyłki nie zapisały się nie odpowiadamy za błędy powstałe z winy allegro bądź kupującego. *Zakupiony u nas towar wysyłamy zazwyczaj w ciągu 48h od momentu zaksięgowania przelewu na naszym koncie, lub potwierdzenia zakupu (dotyczy przesyłek za pobraniem) jednak w przypadku zaistnienia przyczyn niezależnych od nas zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia czasu wysyłki. *Czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia następnego od złożenia zamówienia/zaksięgowania wpłaty do dnia nadania przesyłki. Po nadaniu za czas dostarczenia paczki odpowiada firma kurierska lub poczta. *Nr przesyłek kurierskich otrzymują Państwo automatycznie, jeśli tak się nie stało możemy na prośbę kupującego je wysłać. *Nr przesyłek pocztowych (listów poleconych oraz paczek) najwcześniej możemy podać po 72h od dnia wysyłki, na maile z prośbą o nr nadania przed upływem tego czasu nie odpowiadamy.

Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy:  

W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku EUROMIX zwróci pieniądze Kupującemu.   Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć EUROMIX stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: euromix.2@wp.pl Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres firmy.

Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko   w przypadku chęci odstąpienia od umowy):

[adres EUROMIX]   Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej]

W przypadku odstąpienia od Umowy EUROMIX nie ponosi kosztu odesłania Towaru.  

Brak odstąpienia od umowy:  

Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów:   *o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; *w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; *w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; *w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; *w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; *w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; *w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli; *w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy; *w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; *o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; zawartej w drodze aukcji publicznej; *o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi; *o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

Wszystkie produkty dostępne w EUROMIX są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych   i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur:  

Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Krakowie.

Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów,  znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.

Wzór formularza odstąpienia od umowy do pobrania:

https://bezprawnik.pl/wzor-odstapienia-od-umowy-zawartej-na-odleglosc/

Informujemy, że instrukcja obsługi wysyłana na życzenie klienta w formie PDF.

Informujemy, że zdjęcia przedstawione na aukcjach są zdjęciami podglądowymi. Kolorystyka może się różnić w zależności od dostawy. Przed zakupem należy mailowo zapytać o dostępność o wybrany model, kolor.

OTRZYMANĄ PRZESYŁKĘ NALEŻY SPRAWDZIĆ W OBECNOŚCI KURIERA, JEŚLI PRZESYŁKA JEST USZKODZONA WYMAGANE JEST SPISANIE PROTOKOŁU SZKODY Z KURIEREM BĄDŹ POINFORMOWAĆ O TYM FAKCIE FIRMĘ KURIERSKĄ DO 7 DNI. PO SPISANIU PROTOKOŁU SZKODY NALEŻY SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z NAMI MAILOWO W CELU UZYSKANIA DALSZYCH INFORMACJI.

Wyświetlenia:4604
Numer oferty:6556832366
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Pozostałe przedmioty od tego sprzedawcy

Do góry