Ssak medyczny sieciowy ATMOS C161 (79) (6999616443)

zakończona

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury

opis

Ssak medyczny sieciowy C161 ATMOS

 Rekondycjowany   ssak medyczny renomowanej (żadna „chińszczyzna”)  niemieckiej firmy ATMOS MEDIZINTECHNIK . Lider swiatowy w produkcji pomp medycznych.  Prosty i łatwy w obsłudze. Solidny niewielki ssak medyczny  zasilany sieciowo 230V z bezobslugowym kompressorem po przeglądzie (tłoczki wymienione). Szczególnie przydatny na oddziałach szpitalnych, klinikach weterynaryjnych  oraz do zastosowań domowych. Urządzenie służy do odsysania wydzielin i płynów ustrojowych od pacjenta podczas medycznych zabiegów.  Siła ssania może być regulowana za pomocą obrotowego pokrętła umieszczonego na  panelu ssaka i może być monitorowana dzięki manometrowi wbudowanemu w panelu. W zestawie fabryczny 1000ml  pojemnik  i  pokrywka pojemnika z zabezpieczeniem  ( pływakiem)    chroniącym pompę przed penetracją przez płyny lub wydzieliny. Pojemnik i pokrywka nadają się do dezynfekcji.  Urządzenie zostało zweryfikowane i kilkukrotnie przetestowane pod względem technicznym. Wszystkie części, które tego wymagały zostały wymienione. Dla pewności urządzenie będzie testowane ponownie po sprzedaży przed  wysyłką .

Opis funkcji:

Maksymalne  podciśnienie: -0,80 bar (-80kPa, -800mbar, -600mmHg)

Maksymalna prędkość odsysania: 16L/mn (pomiar bezpośrednio przy złączu)

Zasilanie: 230V AC 50Hz

Silnik: pompa rotacyjna / bezobsługowy kompressor

Waga: 3,5kg

Wymiary: 250x256x180mm

Kolor: biały

Klasa ochrony: 2

 

Akcesoria:

- instrukcja obslugi (po angielsku)

-  kabel sieciowy

- przewód wąż silikonowy (1,30m)

- złącze przewodów

- pojemnik 1000ml z pokrywka

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 20,00 zł

Lokalizacja: Pleszew, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa ekonomiczna
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
O sprzedającym
KROKWKROK
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

19

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,8

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Pozostałe informacje

Prosiłabym o wpłatę maksymalnie do 7 dni. Proszę wpłacić koszty przesyłki podane w aukcji. Przy wpłacie prosiłbym o podanie nicka używanego w Allegro , numer aukcji oraz pełnego adresu do wysyłki przy przelewie jeżeli jest inny niż podany w Allegro. Przy każdej próbie kontaktu ze mną proszę o podanie swojego nicka z Allegro w celu łatwej identyfikacji użytkownika