SS TOP BODY CZARNE SIATKA HAFT KWIAT HAFTOWANE (6931084839)

zakończona
139,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Allegro MiniPaczka InPost 4,90 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • Allegro Kurier InPost 12,18 zł
Zakupy od 450 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Polska, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • rozmiar: XS/S
 • marka: Inna marka
 • wzór dominujący: inny wzór
 • fason: klasyczny
 • dostawa z Polski: tak
 • kolor: czerń, inny kolor

Body-top.

 

Rozmiar wg producenta S/36 ale powinno być dobre również na Panie noszące rozmiar XS. Dla pewności proszę sprawdzić wymiary i nimi się sugerować. Każdy producent szyje wg własnych standardów. Wymiary podane są przed i po rozciągnięciu materiału. 

długość całkowita ok 69-71 cm ( 3 stopniowa regulacja )

obwód pod pachami ok 74- max 82 cm

obwód w talii ok 64-max 68 cm

obwód w biodrach ok 74- max 84 cm

95% poliester

5% spandex

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u _nowystyl_ za co najmniej 450 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 54114020040000310252996876
  • 58114020170000490209938368
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro MiniPaczka InPost 4,90 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 5 dni roboczych
Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 8
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni robocze
Allegro Kurier InPost 12,18 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
List polecony priorytetowy 15,01 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
Pocztex Kurier48 15,01 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Pocztex Kurier48 pobraniowy 18,01 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
Wysyłamy Pocztą Polską.

Koszty przesyłki podane na aukcji obowiązują tylko na terenie Polski.

Wszystkie ceny (również koszty przesyłki) są cenami brutto - zawierają 23% podatku vat.

Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Firma Handlowa MONI
Os. Na Skarpie 6/8
34-400 Nowy Targ
NIP: 7352464819
REGON: 120694082

Firma Handlowa MONI Os. Na Skarpie 6/8 34-400 Nowy Targ NIP: 735-246-48-19 REGON: 120694082 Nasza działalność gospodarcza jest wpisana do: ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Burmistrza Miasta Nowy Targ pod numerem DG10379/2008. Konto bankowe: mBank 54 1140 2004 0000 3102 5299 6876 Kod BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

pozostałe informacje

ZAPŁATA CENY

Klient zobowiązany jest do zapłaty ceny za zamówiony w Sklepie towar/usługę, w tym za koszty dostawy, nie później niż w terminie 7 dni od dnia dokonania zakupu, z zastrzeżeniem, gdy płatność  następuje przy odbiorze.

Płatności za nabyte w Sklepie przez Nabywcę towary lub zamówione usługi (cena oraz koszty dostawy) dokonywane są za pomocą narzędzi płatniczych udostępnianych w Sklepie oraz na zasadach określonych przez Sprzedawcę. Dostępne formy płatności określone są w zakładce - Dostawa i płatności.

Wszystkie ceny w Sklepie są cenami brutto zawierającymi podatek od towarów i usług (VAT) w wysokości wynikającej z odrębnych przepisów.

OBOWIĄZEK DOSTARCZENIA RZECZY BEZ WAD

Sprzedający zobowiązuje się dostarczyć Kupującemu rzecz bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży.

POZASĄDOWA DROGA ROZSTRZYGNIĘCIA SPORU

Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej.

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
F.H. MONI
Os. Na Skarpie 6/8
34-400 Nowy Targ
PL
Dodatkowe informacje

 Na podstawie Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, Nabywca będący konsumentem może odstąpić od Umowy bez podania przyczyn w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru (ważne od dnia 25.12.2014 r.). Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli na piśmie w terminie nie przekraczającym 14 dni. Sprzedawca niezwłocznie po otrzymaniu oświadczenia wyśle do Nabywcy na trwałym nośniku potwierdzenie jego otrzymania. W razie odstąpienia od Umowy, Umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego       zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie czternastu dni od dnia odstąpienie od Umowy. Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będącego przedmiotem Umowy. Pamiętaj, że prawo do odstąpienia od umowy nie daje możliwości bezpłatnego używania produktu. Zgodnie z przepisami, jeśli zwracany produkt był użyty w większym zakresie niż konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy, Sprzedający ma prawo do obciążenia kupującego kosztami umniejszenia jej wartości.  


 Sprzedający niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy zwróci Kupującemu wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia Towaru, a jeżeli Kupujący wybrał sposób dostawy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedającego, Sprzedający nie zwróci Kupującemu dodatkowych kosztów. 


 WAŻNE! W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztów odesłania Towaru.  


 FORMULARZ ZWROTU TOWARU. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Na życzenie gotowy formularz wyślemy mailem. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy: (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)  


 [ADRES I DANE SPRZEDAJĄCEGO] Ja [IMIĘ I NAZWISKO KUPUJĄCEGO] odstępuję od umowy sprzedaży przedmiotu zakupionego poprzez Allegro [NUMER OFERTY ALLEGRO] o nazwie [NAZWA ZAKUPIONEGO I ZWRACANEGO PRZEDMIOTU]. Data zawarcia umowy: [DATA ZAKUPU], data odbioru zakupionego towaru [DATA ODEBRANIA PRZESYŁKI] . Imię i nazwisko: [IMIĘ I NAZWISKO KUPUJĄCEGO] Nick z Allegro: [NICK KUPUJĄCEGO] Adres: [ADRES KUPUJĄCEGO] Data: [DATA ODSTĄPIENIA OD UMOWY] Podpis: [PODPIS]  


 Brak odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: 1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; 2) w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; 3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; 4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; 5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 6) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; 7) w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli; 8) w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy; 9) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 10) o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; 11) zawartej w drodze aukcji publicznej; 12) o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi; 13) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy. 

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 2 lata

Adres do reklamacji:
F.H. MONI
Os. Na Skarpie 6/8
34-400 Nowy Targ
PL
Dodatkowe informacje

Kupujący może składać Sprzedającemu reklamacje dotyczące zawartej Umowy drogą elektroniczną lub w formie pisemnej na adres siedziby firmy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Na życzenie Kupującego gotowy protokół reklamacyjny wyślemy mailem.