SREBRNE ŁÓŻKO rokoko tapicerowane barok 160x200 cm (7113033284)

zakończona

parametry

  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • typ mebla: stylizowany (na wzór oryginalnych)
  • rodzaj drewna: egzotyczne
  • waga (z opakowaniem): 100 [kg]
  • oryginalność: przedmiot stylizowany (replika)

opis

Stylowe łóżko tapicerowane
Chesterfield
Zdjęcia produktu (kliknij, żeby powiększyć):

Przedmiotem aukcji jest nowe, stylowe, tapicerowane łóżko ze stelażem

o szerokości 160 cm .

Mebel zrobiony jest z wyselekcjonowanego litego drewna mahoniowego najwyższej jakości pomalowanego srebrną farbą. Model ten charakteryzuje się starannymi, pracochłonnymi rzeźbieniami, wykonanymi z maksymalną dbałością o detale przez najlepszych rzemieślników.

Drewno najwyższej jakości o zwiększonej odporności na wilgoć.

Wszystkie nasze łóżka są ręcznie polerowane, dzięki czemu każdy egzemplarz to prawdziwe dzieło sztuki meblarskiej. W naszym przypadku cena zawsze idzie w parze z jakością.


Łóżko "dopieszczone" jest w każdym szczególe (najwyższa, światowa jakość) i będzie ozdobą każdego wnętrza - tak stylowego, jak i nowoczesnego.

Kolor drewna: antyczne srebro.

Materiał tapicerski: najwyższej jakości welur do wyboru z kolorów widocznych na zdjęciach w aukcji. Na życzenie łóżko możemy obić każdym materiałem z naszej oferty (za wzory spoza aukcji możliwa dopłata) lub dostarczonym przez klienta. Po zakupie bardzo prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów.

Produkt wykonywany jest na zamówienie, dlatego czas oczekiwania na dostawę to ok. 21 dni.

Komódki widoczne na zdjęciach do nabycia na naszej innej aukcji.


Wymiary:

- wysokość "za głową": 144 cm
- wysokość "w nogach": 59 cm
- wysokość użytkowa z materacem o grubości 18 cm: 52-54 cm
- szerokość całkowita: 175 cm
- szerokość części użytkowej: 160 cm
- długość całkowita: 225 cm
długość części użytkowej: 205 cm
Wymiary mogą się bardzo nieznacznie różnić od podanych, gdyż każde łóżko to ręczna robota.
Istnieje też możliwość wykonania takiego łóżka o szerokości części użytkowej 140 cm, 180 cm lub 200 cm. Prosimy o kontakt w sprawie zamówienia.


Do łóżka polecamy materac Sembella o wysokości 19 cm, widoczny na poniższym zdjęciu (ceny materaców: 140 cm - 790 zł, 160 cm - 890zł, 180cm - 990zł, w przypadku zakupu łóżka wysyłka materaca gratis). Wkład o 7 strefach twardości ze sprężynami kieszeniowymi (ponad 270 sprężyn/m2) o wysokości 12 cm, zapewniającymi dobre dopasowanie materaca do kształtu ciała. Obustronne obłożenie sprężyn matami kokosowymi utwardza materac, poprawia wentylację i wydłuża jego trwałość. Elastyczna pianka poliuretanowa czyni materac bardziej komfortowym. Pokrowiec z trwałej dzianiny materacowej grubo pikowanej z poliestrową włókniną klimatyzującą. Dzięki rozdzielczemu zamkowi błyskawicznemu istnieje możliwość rozpięcia i wyprania osobno każdej połowy pokrowca.

Na

POLECAMY
Dostawa i płatność
od 250,00 zł

Lokalizacja: Września, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
250,00 zł
kolejna sztuka
200,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
22 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
21 dni roboczych
Dodatkowe informacje

Uwaga! Z uwagi na duże gabaryty przedmiotu dostarczamy go do domu klienta transportem własnym.

Punkty odbioru

LIVETIME
Przemysłowa 4
62-300 Września
woj. wielkopolskie

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

24 miesiące
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

LIVETIME Dorota Świerczyńska
ul. Przemysłowa 4
62-300 Września
Dodatkowe informacje

 

Odpowiedzialność za Towar i reklamacje


1. Sprzedawca jest odpowiedzialny względem Klienta, jeżeli sprzedany towar ma wadę fizyczną (rękojmia).
2.  Wada fizyczna polega na niezgodności rzeczy sprzedanej z umową. W  szczególności rzecz sprzedana jest niezgodna z umową, jeżeli:
1)  nie ma właściwości, które rzecz tego rodzaju powinna mieć ze względu na  cel w umowie oznaczony albo wynikający z okoliczności lub z  przeznaczenia;
2) nie ma właściwości, o których istnieniu sprzedawca zapewnił kupującego, w tym przedstawiając próbkę lub wzór;
3)  nie nadaje się do celu, o którym kupujący poinformował sprzedawcę przy  zawarciu umowy, a sprzedawca nie zgłosił zastrzeżenia co do takiego jej  przeznaczenia;
4) została kupującemu wydana w stanie niezupełnym.
3.  Sprzedawca odpowiada za niezgodność towaru z umową jedynie w przypadku  jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru Klientowi. Termin ten biegnie na nowo w razie wymiany produktu.
4.  W razie niezgodności towaru z umową Klient najpóźniej w terminie roku  od dnia stwierdzenia tej niezgodności jest zobowiązany wysłać  zawiadomienie (oświadczenie) o stwierdzonej niezgodności na adres  Sprzedawcy, tj. LIVETIME Dorota Świerczyńska, ul. Przemysłowa 4, 62-300  Września. Dla zachowania terminu wystarczy wysłanie zawiadomienia  (oświadczenia) przed jego upływem. Klient zobowiązany jest sporządzić na  piśmie opis stwierdzonej niezgodności Towaru z umową oraz wskazać  zakres roszczenia (patrz pkt 5).
5. Jeżeli rzecz sprzedana ma wadę, Klient może:
a) żądać wymiany rzeczy na wolną od wad,
b) żądać usunięcia wady,
c) żądać obniżenia ceny,
d)  odstąpić od umowy, chyba że Sprzedawca niezwłocznie i bez nadmiernych  niedogodności dla Klienta wymieni rzecz wadliwą na wolną od wad albo  wadę usunie.
6. Sprzedawca jest  obowiązany - na swój koszt - wymienić rzecz wadliwą na wolną od wad albo  usunąć wadę w rozsądnym czasie bez nadmiernych niedogodności dla  Klienta. Przyjmuje się, iż termin ten wynosi do 14 dni.
5.  W przypadku stwierdzenia wad lub niezgodności Towaru z umową Klient  może złożyć reklamację faksem na numer (61) 4367890 lub na adres e-mail  livetime1@wp.pl. Po złożeniu reklamacji Sprzedawca niezwłocznie  poinformuje Klienta o sposobie odbioru reklamowanego Towaru.
6.  Klient odsyłający reklamowany Towar do Sprzedawcy jest zobowiązany do  załączenia pisemnego oświadczenia zawierającego następujące dane: dane reklamującego - imię i nazwisko, dokładny adres zamieszkania oraz adres  e-mail, datę nabycia Towaru, nazwę towaru, cenę nabycia, dokładnie  opisaną wadę oraz okoliczności jej powstania, żądania reklamującego.  Składając reklamację, Klient zobowiązany jest również do załączenia  dowodu sprzedaży - najlepiej oryginału lub kopii paragonu lub faktury  VAT lub innego niebudzącego wątpliwości dowodu zakupu. Gotowy formularz  reklamacyjny stanowi Załącznik nr 1 do niniejszego Regulaminu.
7.  W przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z procedurą składania  reklamacji Klient może uzyskać wskazówki, dzwoniąc pod numer telefonu  (61) 4367 890 (koszt połączenia jak za połączenia lokalne) lub wysyłając  e-mail na adres livetime1@wp.pl.


Gwarancja przy sprzedaży

Sprzedawca  do towaru nie dołącza karty gwarancyjnej i stosuje się do przepisów  ustawy kodeks cywilny z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz.U. nr 16, poz. 93  ze zm.).

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

LIVETIME Dorota Świerczyńska
ul. Przemysłowa 4
62-300 Września

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
O sprzedającym
live-time
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

135

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

  • (61) 4367 890
  • 793 878 741
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Uwaga! W wyjątkowych sytuacjach czas dostawy może się wydłużyć do 21dni.

Pozostałe informacje

§ 1 W przypadku wysyłki kurierskiej, Kupujący jest zobowiązany do sprawdzenia przy kurierze towaru w momencie odbioru przesyłki. Należy dokładnie obejrzeć karton, czy nie jest wgnieciony lub rozdarty. § 2 W przypadku uszkodzeń kartonu Kupujący powinien w obecności kuriera niezwłocznie spisać protokół uszkodzeń i dołączyć go do zwracanego towaru. Złożenie podpisu na liście przewozowym bez sprawdzenia towaru potwierdza jego przyjęcie bez zastrzeżeń. §3 Kupujący zobowiązany jest do przesłania Sprzedającemu kopii protokołu szkody faksem na nr (61) 4367 890 lub e-mailem na adres livetime1@wp.pl. §4 Przesyłki "za pobraniem" wysyłamy użytkownikom, którzy mają minimum 10 pozytywnych komentarzy. § 5 Ręcznie produkowane przedmioty znajdujące się w ofercie Sprzedającego mogą różnić się od siebie, co wynika z technologii. Fakt ten Kupujący przyjmuje do wiadomości, jednocześnie akceptując ewentualne odstępstwa otrzymanego towaru od tego przedstawionego na fotografiach zamieszczonych w aukcji. Elementy tylnych ścian mebli mogą posiadać większe odstępstwa, rysy, przebarwienia, co nie obniża jakościowej i wizualnej wartości przedmiotu. Kolory przedmiotu obserwowanego na monitorze mogą różnić się od rzeczywistych. Wynika to z indywidualnych ustawień monitora, za które Sprzedający odpowiedzialności nie ponosi. § 6 Wymiary mebli podane w aukcji mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych w związku z tym, że nasze produkty są wykonywane ręcznie i niemożliwym jest wyprodukowanie dwóch identycznych sztuk. Produkty o dużych gabarytach i ciężarze ze względu na bezpieczny transport dostarczamy zazwyczaj w kilku paczkach. W siedzibie naszej firmy produkty skręcamy, a następnie w celu wysyłki ponownie rozkręcamy. Kupujący dokonując zakupu na naszych aukcjach fakt ten akceptuje i potwierdza, że nie będzie sobie z tego tytułu rościć prawa do reklamacji.
Numer oferty:7113033284
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?