Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Srebrna nausznica z cyrk i łańcuszkiem lewa kt455 (6541998314)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
45,50 zł
Dostawa
 • List ekonomiczny 3,00 zł
 • List priorytetowy 3,60 zł
 • List polecony ekonomiczny 5,60 zł
Zakupy od 140 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Lusówko, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Rodzaj bigla:
  Sztyft
 • Materiał:
  Srebro
 • Kamień :
  Cyrkonia
 • Dostawa z Polski:
  Tak
 • Rodzaj:
  Wyrób jubilerski, Klasyczne

Opis

srebrna nausznica z cyrkoniami i łańcuszkiami ankier - lewa

Elegancki kolczyk w całości wykonany ze srebra próby 925.

Szerokość - od 2 do 7 mm

Długość - 27 mm

Waga - 1,5 g

Kolczyk w całości wykonany jest ze srebra próby 925, dzięki temu będzie Ci służyć długie lata. Solidne wykonanie pozwoli Ci długo cieszyć się z zakupionego przedmiotu. Uniwersalny, zawsze modny wzór. Pasuje zarówno do stroju oficjalnego, jak i luźnego.

Oferowana biżuteria opatrzona jest metką jubilerską dzięki, której mają Państwo pewność, że do jej produkcji wykorzystano oryginalne srebro próby 925.

Zapraszam Państwa na moje pozostałe aukcje gdzie oferuję łańcuszki, kolczyki, bransoletki, zawieszki i komplety biżuterii.

Podaruj sobie odrobinę luksusu!!!!!! Z okazji i bez okazji!!!!

Do zakupionej biżuterii dołączam gratis ozdobne opakowanie.

Towar bezpośrednio bez pośredników!! Jakość i wykonanie najwyższej klasy! Żadna chińszczyzna!!

Kupując biżuterię na kilku moich aukcjach płacisz za przesyłkę tylko raz.

Wysyłam również za pobraniem!!

Dostawa i płatność
od 3,00 zł

Lokalizacja: Lusówko, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u akoso za co najmniej 140.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro MiniPaczka InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
7,20 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
4 dni robocze
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2-3 dni robocze
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
7,20 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2-3 dni robocze
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
5,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
4-5 dni roboczych
List ekonomiczny
pierwsza sztuka
3,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
4-5 dni roboczych
List priorytetowy
pierwsza sztuka
3,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2-3 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy

Punkty odbioru

akoso Adam Nowiński
Dopiewska 12b/4
62-080 Lusówko
woj. wielkopolskie
email: akoso@tlen.pl
tel.: 601431245

 • poniedziałek - piątek 16:00 - 19:00

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy
Dodatkowe informacje

 Nie przyjmuję reklamacji spowodowanych przez mechaniczne  uszkodzenia przedmiotów przez kupującego: zmiażdżenie, przeróbki,  uszkodzenia chemiczne, uszkodzenia termiczne itd. 


Gwarancji podlegają wszystkie zakupione u mnie towary tylko i wyłącznie  posiadającego wady wynikające z produkcji towaru. Reklamacje dotyczące  innych sytuacji rozpatruję indywidualnie. Wszystkie nowe produkty  wysyłam za pośrednictwem Poczty Polskiej, starannie zabezpieczone w  kopertach bąbelkowych. Zgodnie z przepisami odpowiedzialność za towar  przechodzi na kupującego w momencie nadania przeze mnie przesyłki w  firmie wysyłkowej.  Reklamację należy zgłosić bezzwłocznie od momentu  wykrycia uszkodzenia towaru. Szczegóły ewentualnej wymiany i zwrotu  uszkodzonego towaru należy uzgodnić mailowo. Towar należy odesłać na mój  adres podany w allegro na własny koszt. Towar należy starannie  zapakować. W przypadku stwierdzonych wad opakowania lub samego produktu  innego niż zgłoszone wymiana nie będzie możliwa.  

W  chwili odbioru Kupujący zobowiązany jest sprawdzić stan przesyłki. W  przypadku stwierdzenia jej uszkodzenia Kupujący zobowiązany jest zgłosić  ten fakt dostawcy i niezwłocznie skontaktować się ze Sprzedającym.  Zgodnie z art. 75 ust. 3 pkt 2 Ustawy Prawo przewozowe roszczenia  przeciwko przewoźnikowi z tytułu umowy przewozu przesyłek towarowych,  inne niż roszczenie o zwrot przewoźnego, a zatem również o naprawienie  szkody, przysługują nadawcy lub odbiorcy, zależnie od tego, któremu z  nich przysługuje prawo rozporządzania przesyłką. Zgodnie z art. 53 ust. 4  uprawnienie nadawcy do rozporządzenia przesyłką wygasa, gdy odbiorca  wprowadził zmianę umowy przewozu, przyjął list przewozowy albo odebrał  przesyłkę. Konkludując zatem, od chwili odbioru przesyłki wszelkie  roszczenia o naprawienie szkody wyrządzonej w niej z winy przewoźnika  przysługują odbiorcy.

 

Reklamacje  dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki powstałych podczas  transportu będą rozpatrywane tylko wyłącznie po sporządzeniu protokołu  szkodowego podpisanego przez odbiorcę i dostawcę przesyłki. 

W  przypadkach uzasadnionych reklamacji lub zwrotów spełniających ww.  warunki, gwarantuję zwrot wartości produktu drogą przelewu bankowego na  wskazane przez zamawiającego w terminie do 7 dni roboczych. Naliczone koszty  transportu nie podlegają zwrotowi.

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

akoso Adam Nowiński
Dopiewska 12b/4
62-080 Lusówko
Dodatkowe informacje

Opis procedury reklamacyjnej: 1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem akoso@tlen.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. 4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. 5. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko wyłącznie po sporządzeniu protokołu szkodowego podpisanego przez odbiorcę i dostawcę przesyłki. Zgodnie z art. 75 ust. 3 pkt 2 Ustawy Prawo przewozowe roszczenia przeciwko przewoźnikowi z tytułu umowy przewozu przesyłek towarowych, inne niż roszczenie o zwrot przewoźnego, a zatem również o naprawienie szkody, przysługują nadawcy lub odbiorcy, zależnie od tego, któremu z nich przysługuje prawo rozporządzania przesyłką. Zgodnie z art. 53 ust. 4 uprawnienie nadawcy do rozporządzenia przesyłką wygasa, gdy odbiorca wprowadził zmianę umowy przewozu, przyjął list przewozowy albo odebrał przesyłkę. Konkludując zatem, od chwili odbioru przesyłki wszelkie roszczenia o naprawienie szkody wyrządzonej w niej z winy przewoźnika przysługują odbiorcy. W chwili odbioru Kupujący zobowiązany jest sprawdzić stan przesyłki. W przypadku stwierdzenia jej uszkodzenia Kupujący zobowiązany jest zgłosić ten fakt dostawcy i niezwłocznie skontaktować się ze Sprzedającym 6. W przypadkach uzasadnionych reklamacji lub zwrotów spełniających ww. warunki, gwarantuję zwrot wartości produktu drogą przelewu bankowego na wskazane przez zamawiającego konto w terminie do 7 dni roboczych. Naliczone koszty transportu nie podlegają zwrotowi

 Wymianie lub zwrotom podlegają nieużywane wyroby bez śladów użytkowania zamówione w sklepie akoso. Indywidualne zamówienia lub wyroby dopasowane na życzenie może obejmować wymiana. Prosimy o dokładne zabezpieczenie biżuterii przed wysłaniem, aby dotarła bezpiecznie i w całości. 

Czas na odstąpienie od umowy

-

Adres do zwrotu

ustalany indywidualnie
ustalany indywidualnie
62-080 Lusówko

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

-
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupuje rzecz nieprefabrykowaną, wyprodukowaną według jego specyfikacji lub służącą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje

 W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług –  zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez  podawania jakiejkolwiek przyczyny z pewnymi wyjątkami(Podane powyżej ograniczenia-  wyroby modyfikowane ( zmniejszenie/powiekszenie wyrobu oraz  grawerowanie lub wykonanie na specjalne zamowienie) nie podlegają  zwrotowi. ).

Aby  odstąpić od umowy zawartej w sklepie akoso, należy złożyć Sprzedającemu  stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: akoso@tlen.pl.  Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego  poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres ustalony mailowo.

Wzór  oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i  odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy):

Ja [imię,  nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy  sprzedaży bez podania przyczyny następujących rzeczy: [nazwy kupionych  przedmiotów], numery oferty [numery] .
Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] .
Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego]
Adres: [adres kupującego]
Data: [data odstąpienia od umowy]
Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej]

Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy
1. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.

Brak odstąpienia od umowy:

Prawo odstąpienia od umowy zawartej w sklepie akoso nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów:
o  świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za  wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem  świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci  prawo odstąpienia od umowy;
w której cena lub wynagrodzenie zależy  od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje  kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od  umowy;
w której przedmiotem świadczenia jest rzecz  nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub  służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;
w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;
w  której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym  opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu  na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie  zostało otwarte po dostarczeniu;
w której przedmiotem świadczenia są  rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają  nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;
w której przedmiotem  świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy  zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero  po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad  którymi przedsiębiorca nie ma kontroli;
w której konsument wyraźnie  żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej  naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne  usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy  inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji,  prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do  dodatkowych usług lub rzeczy;
w której przedmiotem świadczenia są  nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w  zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po  dostarczeniu;
o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę;
zawartej w drodze aukcji publicznej;
o  świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów  mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług  związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub  kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia  usługi;
o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na  nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za  wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i  po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia  od umowy.

 Wymianie lub zwrotom podlegają nieużywane wyroby bez śladów użytkowania zamówione w sklepie akoso. Indywidualne zamówienia lub wyroby dopasowane na życzenie może obejmować wymiana. Prosimy o dokładne zabezpieczenie biżuterii przed wysłaniem, aby dotarła bezpiecznie i w całości.

 

O sprzedającym
akoso
99,7%
kupujących poleca tego sprzedającego

370

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Adam Nowiński
akoso - Adam Nowiński
Dopiewska 12B/4
62-080 Lusówko
REGON: 302656468
NIP: 557-149-70-31

Kontakt

 • 601****** (pokaż)

Informacje o sprzedającym

 akoso - Adam Nowiński Dopiewska 12B/4, 62-080 Lusówko NIP: 557-149-70-31 REGON: 302656468 

Pozostałe informacje

Sprzedającym jest firma akoso – Adam Nowiński Lusówko Ul. Dopiewska 12b/4 62-080 Tarnowo Podgórne działająca na podstawie wpisu do CEIDG NIP: 5571497031 Regon: 302656468 Tel: 601431245 BZWBK 35 1500 1621 1016 2015 3847 0000 

Wszystkie oferowane produkty są fabrycznie nowe, wolne od wad, posiadają

oryginalną metkę jubilerską i zostały wprowadzone na rynek w całkowicie

legalny sposób. Wszystkie ceny są podane w PLN, są cenami ostatecznymi i

zawierają podatek VAT.

Do każdego zakupu dołączam paragon lub fakturę VAT na życzenie klienta- w tym celu proszę o informację mailową.

Dokładam wszelkich starań aby czas przygotowania zamówienia do

wysyłki był jak najkrótszy- maksymalny czas to 2 dni robocze - po

zaksięgowaniu wpłaty na koncie lub koncie PayU. Zazwyczaj wysyłam towary

w dniu zaksięgowania wpłaty lub w dniu następnym.

O fakcie zaksięgowania wpłaty i wysłaniu przesyłki informuję mailowo

Na wpłatę lub informację o ewentualnym opóźnieniu czekam 7 dni- po

tym czasie wysyłamy przypomnienie i w przypadku braku odpowiedzi przez

kolejne 7 dni- informuję o fakcie portal oraz występuję o zwrot

prowizji do allegro (Do wiadomości allegro wystawia kupującemu

upomnienie a po 3 zawiesza konto).

Preferowaną formą wysyłki są wysyłki rejestrowane.

Kupując na kilku moich aukcjach za przesyłkę płaci się tylko raz

Wysyłam towary również za pobraniem. Kwota wysyłki zgodna z cennikiem poczty polskiej. W celu wysyłki za pobraniem proszę o informację mailową.

Wszystkie treści oraz zdjęcia umieszczone w moim sklepie są moją własnością i podlegają ustawie o ochronie własności intelektualnej pod odpowiednimi karami.

Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Poznaniu. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów,  znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.

Wyświetlenia:244
Numer oferty:6541998314
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry