SPYPHONE ON-LINE PRO PODSŁUCH TELEFONU ANDROID (6481911996)

zakończona
1 399,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna


Wszystkie wysyłki realizujemy niezwłocznie po wskazaniu przez kupującego rodzaju i formy wysyłki.

Wysyłki:

POCZTA POLSKA
KURIER POCZTEX
DHL
UWAGA! Należy pamiętać, że podsłuchiwanie innych osób bez ich wiedzy jest niezgodne z Polskim prawem. Oferowane produkty z naszej oferty są przeznaczone na użytek własny, do kontroli rodzicielskiej dzieci, zabezpieczenia telefonu przed kradzieżą, zabezpieczenia własnego mienia.

Niewłaściwe użytkowanie niektórych produktów z naszej oferty może naruszać prawo z Art. 265, 266, 267 i 268 Kodeksu Karnego. Nasza Firma nie bierze żadnej odpowiedzialności za niewłaściwe używanie akcesorii zawartych w ofercie


Szanowni Państwo,
Jesteśmy producentem dostawcą oryginalnego i legalnego oprogramowania spyphone na rynku Polskim służącego do kontroli rodzicielskiej dzieci, zabezpieczenia telefonu przed kradzieżą, zabezpieczenia własnego mienia na użytek własny.

Przedmiotem aukcji jest: Oprogramowanie SPYPHONE On-line PRO 12M Professional Podsłuch Telefonu GSM.
Oprogramowanie obsługuje telefony na platformie ANDROID od wersji 4.4.2 do 5.1.1 i wyżej do najnowszej : SONY, SAMSUNG, HTC, LG I INNE.

Oprogramowanie w wersji SPYPHONE On-Line PRO 12M jest aplikacją z naszej najnowszej produkcji, aplikacja została stworzona głównie z myślą o nowych systemach android od wersji: 4.4.2 - 5.1.1 i wzwyż do najnowszych aby sprostać nowym wymogom bezpieczeństwa i zabezpieczeń po stronie systemu android.
Oprogramowanie posiada wszystkie możliwe funkcje jakie są dostępne w oprogramowaniu SpyPhone, wyróżnia się stabilnością niezawodnością i łatwością obsługi jest bez obsługowe nie wymaga od osoby nadzorującej odrywania się od codziennej pracy aby kontrolować i sterować funkcjami oprogramowania. Aplikacja działa w tle w telefonie i zabezpieczona przed odinstalowaniem. Wszystkie zarejestrowane zdarzenia przez oprogramowanie zostaną automatycznie przesłane do twojego panelu admin On-line do którego otrzymasz hasło i login lub na adres e-mail. Oprogramowanie umożliwia zdalną konfigurację ustawień z pozycji Panelu admin.

Najnowszym innowacyjnym rozwiązaniem tej aplikacji jest możliwość uruchomienia nagrywania otoczenia bez ograniczenia czasowego w sposób niewidoczny za pomocą niewidocznego polecenia z pozycji Panelu admin, komunikacja tego polecenia odbywa się za pomocą połączenia z internetem telefonu i Panelu admin.
Licencja oprogramowania udzielana jest na okres 12 miesiecy. Po wygaśnięciu licencji można odpłatnie przedłużyć działanie oprogramowania na okres 12 lub 24 miesiące bez konieczności ponownej instalacji czy kontaktu z telefonem, gdyż po dokonaniu przedłużenia aplikacja zostaje zdalnie aktywowana i przedłużona.

Na zakupione oprogramowanie udzielamy Państwu gwarancję i wsparcie techniczne telefoniczne w całym okresie użytkowania pod dyżurującym nr telefonu INFO: 889 255 020 Na innych naszych aukcjach Allegro dostępne jest oprogramowanie zainstalowane w różnych modelach telefonów.

FUNKCJE PROGRAMU

NAGRYWANIE ROZMÓW
Funkcja umożliwia automatyczne nagrywanie rozmów wraz z datą , czasem połączenia i numerem telefonu. Nagrania zostaną przesyłane na twoje konto On-line.

NAGRYWANIE OTOCZENIA
Funkcja umożliwia nagranie otoczenia telefonu czyli wszystkiego, co dzieje się w otoczeniu telefonu. Najnowszym rozwiązaniem tej aplikacji jest możliwość uruchomienia nagrywania otoczenia bez ograniczenia czasowego w sposób niewidoczny dla telefonu za pomocą niewidocznego polecenia z pozycji Panelu admin. nagrania. Nagrania zostaną przesyłane na twoje konto On-line.

HISTORIA POŁĄCZEŃ
Funkcja ta umożliwia otrzymanie informacji o wszystkich połączeniach odebranych i wykonanych z datą, czasem, numerem telefonu, oraz długością rozmowy.

REJESTROWANIE ZDJEĆ
Funkcja umożliwia zapis zdjęć wykonanych telefonem. Zarejestrowane zdjęcia zostaną przesyłane na twoje konto On-line.

KSIĄŻKA KONTAKTÓW
Funkcja umożliwia otrzymanie listy kontaktów w rejestrze polączeń na twoje konto On-line.

LOKALIZACJA TELEFONU GPS
Funkcja umożliwia cykliczną lokalizację telefonu SpyPhone za pośrednictwem pozycji GPS z dokładnością ok 4 - 5m. Informacje o lokalizacji zostaną przesyłane na twoje konto On-line.

POWIADOMIENIE O AKTUALNEJ KARCIE SIM I NR TELEFONU
Funkcja umożliwia otrzymanie informacji w Panelu admin ta temat aktualnej karty sim i nr telefonu.

INFORMACJE O TYPIE POŁACZENIA
Funkcja umożliwia wyświetlanie informacji w Panelu admin na temat typu połączenia telefonu z internetem, adresu ip.

NIEZAWODSĆ ŁATWOSĆ OBSŁUGI ZDALNE STEROWANIE
Oprogramowanie zostało stworzone z myślą o najnowszych systemach android wyróżnia się prostotą i łatwością instalacji, stabilnością, niezawodnością i łatwością obsługi jest bez obsługowe, umożliwia zdalna konfigurację ustawień i jego sterowanie z Pozycji Panelu admin.

OBSŁUGUJE NAJNOWSZE TELEFONY Z SYSTEMEM ANDROID OD 4.4.2 - 5.1.1 I WYŻEJ
Jest to nasze najnowsze oprogramowanie obsługujace najnowsze wersje systemu android od ver. 4.4.2 - 5.1.1. i do najnowszej.

DZIAŁA W TLE W TELEFONIE
Oprogramowanie działa niewidocznie w tle w telefonie, nie obciąża systemu telefonu, oraz umożliwia zabezpieczenie przed odinstalowaniem.


KUPUJĄC U NAS :
Możesz liczyć na pełną dyskrecję i profesjonalną miłą obsługę
Otrzymasz oryginalny niezawodny najnowocześniejszy stabilny produkt
Otrzymasz gwarancję oraz pełne wsparcie techniczne w całym okresie użytkowania INFO: 889 255 020
Otrzymasz szczegółową instrukcję w języku Polskim.
Otrzymasz oprogramowanie które objęte jest 12 miesięczna licencją.

Jesteśmy legalnie działającą firmą zajmującą się dostarczaniu i wdrażaniu najnowszych technologii i produktów dla branży detektywistycznej, oraz dla sektora prywatnego. Do każdego z Państwa podchodzimy zawsze indywidualnie, więc jeżeli macie Państwo pytania prosimy o kontakt telefoniczny INFO: 889 255 020

ZOBACZ NASZE POZOSTAŁE AUKCJE


UWAGA! OPROGRAMOWANIE JEST PRZEZNACZONE DO KONTROLI RODZICIELSKIEJ DZIECI, ZABEZPIECZENIA TELEFONU PRZED KRADZIEŻĄ, ZABEZPIECZENIA WŁASNEGO MIENIA NA UŻYTEK WŁASNY. Należy pamiętać, że podsłuchiwania innych osób bez ich wiedzy jest niezgodne z polskim prawem. Niewłaściwe użytkowanie niektórych produktów z naszej oferty może naruszać prawo z Art. 265, 266, 267 i 268 Kodeksu Karnego. Nasza Firma nie bierze żadnej odpowiedzialności za nieodpowiednie używanie akcesorii czy produktów zawartych w ofercie.

Zawarte treści publikacje opisy grafiki są naszego autorstwa kopiowanie części lub całości zabronione!! Posługiwanie się bez naszej pisemnej zgody nazwą produktu i zawartą treścią grafiką narazi na odpowiedzialność cywilną z tytułu naruszenia praw autorskich i dóbr osobistych.

Copyright 2011 aceo wszystkie prawa zastrzeżone
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List ekonomiczny 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje
FORMA PŁATNOŚCI WPŁATA NA KONTO NIE WYSYŁAMY ZA POBRANIEM!
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

SPYDRONE

kontakt

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Kupujący ma prawo do zwrotu towaru zakupionego w ciągu 14 dni od dnia otrzymania towaru bez podania przyczyny zwrotu, pod warunkiem że produkt lub usługa nie występują na liście towarów nie objętych prawem do zwrotu! UWAGA! NIE WSZYSTKIE TOWARY I USŁUGI OBJĘTE SĄ PRAWEM DO ZWROTU! Nie podlegają zwrotowi oprogramowanie i usługi typu Spyphone! oraz oprogramowanie Spyphone zakupione wraz z telefonem ! gdyż są to produkty i usługi wykonane na specjalne zamówienie klienta!! W przypadku pozostałych towarów towar nie może być rozpakowany czy używany, czy aktywowany przez aktywowanie licencji dla danego urządzenia, musi być oryginalnie zapakowany, nie może być uszkodzony, musi posiadać oryginalne opakowanie, metki, dokumentację w takim stanie nienaruszonym nie zniszczonym jak otrzymał po zakupie, koszt odesłania produktu ponosi klient. nie odbieramy przesyłek pobraniowych! Towary i usługi nie podlegające prawu do zwrotu odstąpienia od umowy. Prawo odstąpienia od umowy zawartej nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: 1. Nie podlegają zwrotowi oprogramowanie i usługi typu Spyphone! oraz oprogramowanie Spyphone zakupione wraz z telefonem do którego zostało zainstalowane ! gdyż są to produkty i usługi wykonane na specjalne zamówienie klienta więc należy przed zakupem dobrze się zastanowić jeżeli nie jesteś przekonany do zakupu to nie kupuj bo nie będzie możliwości zwrotu!. 2. O świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; 3. W której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; 4. W której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; 5. W której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; 6. W której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 7. W której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; 8. W której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli; 9. W której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy; 10. W której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne, oprogramowanie do telefonu, i inne oprogramowanie wysyłane elektronicznie, programy komputerowe 11. O dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; 12. Zawartej w drodze aukcji publicznej; 13. O świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi; 14. O dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy. Aby odstąpić od umowy, należy najpierw złożyć sprzedającemu oświadczenie woli, na adres e-mail: sd1@onet.eu według wzoru poniżej. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy: (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy na adres email) Dane Sprzedającego Ja niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy numer oferty Data zawarcia umowy to data odbioru Dane do zwrotu przelewu Nr konta Bankowego i pełne dane do wpłaty Imię i nazwisko Adres Data Telefon i adres email Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej) Po otrzymaniu oświadczenia otrzymacie Państwo dalsze instrukcje na adres email dotyczace odesłania zakupionego przedmiotu Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: 1. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru 2. Zwrot kosztów nastąpi po weryfikacji czy produkt spełnia wszystkie warunki prawa do odstąpienia od umowy w terminie do 15 dni roboczych na wskazane konto bankowe. W sprawach nieuregulowanych powyższym Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego. Sprzedający zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w treści niniejszego Regulaminu. Każdy Klient przed wysłaniem zamówienia proszony jest o zapoznanie się z treścią Regulaminu i jest każdorazowo związany z jego postanowieniami w chwili dokonywania zamówienia

reklamacje

Gwarancje reklamacje Oferowane produkty są objęte gwarancją do 12 miesięcy w zależności od zakupionego produktu i czasu trwania jego licencji, informacje o czasie gwarancji znajdują się w opisie każdego produktu. W przypadku gdy zakupiony produkt nie działania macie Państwo możliwość zgłoszenia reklamacyjnego w czasie trwania gwarancji. W tym celu należy najpierw przesłać zgłoszenie reklamacyjne na nasz adres email: aceo@onet.eu według poniższego schematu: 1. imię, nazwisko, adres, adres e-mail nr telefonu kupującego, 2. datę zawarcia umowy stanowiącej podstawę reklamacji, 3. przedmiot reklamacji, 4. wszelkie okoliczności uzasadniające zgłoszenie reklamacyjne. Po otrzymaniu na nasz adres e-mail zgłoszenia reklamacyjnego otrzymacie Państwo w odpowiedzi instrukcje i dane adresowe do odesłania produktu reklamowanego. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Po dopełnieniu formalności kupujący wyśle na wskazany adres na swój koszt zakupiony produkt, jeżeli jest to oprogramowanie wówczas należy go wysłać wraz z telefonem do którego oprogramowanie zostało zakupione z pełnym opisem usterki, oraz z wydrukowanym lub napisanym zgłoszeniem reklamacyjnym, danymi adresowymi do odesłania reklamacji, wówczas tylko wtedy taka reklamacja zostanie rozpatrzona! w celu potwierdzenia lub wykluczenia wadliwości zakupionego produktu. W przypadku gdy produkt jest wadliwy nie z winy kupującego zostanie naprawiony lub wymieniony na sprawny i odesłany na wskazany adres. Koszt wysyłki reklamacyjnej ponosi klient, nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych! Czas trwania reklamacji wynosi zazwyczaj od 7- 14 dni roboczych w przypadku produktów pochodzenia z zagranicy czas może się wydłużyć. W przypadku nieuzasadnionego zgłoszenia reklamacyjnego gdy po weryfikacji reklamacyjnej okaże się że przesłany produkt jest sprawny lub uszkodzony lub niesprawny z winy kupującego reklamujący zostanie obciążony kosztami nieuzasadnionej reklamacji w kwocie 100 zł netto! + koszt wysyłki Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej po czym złożona reklamacja zostanie odesłana na adres kupującego.

pozostałe informacje

Zamówienia Po złożeniu zamówienia na Państwa adres e-mail zostanie wysłany e-mail z potwierdzeniem złożenia zamówienia. Złożenie zamówienia przez kupującego oznacza akceptację niniejszego regulaminu. Płatność Wszystkie wysyłki realizujemy po dokonaniu przelewu bankowego przedpłata na nasze konto bankowe. NIE WYSYŁAMY ZA POBRANIEM! W celu sfinalizowania transakcji prosimy o dokonanie wpłaty przelew na konto, które otrzymacie Państwo po złożeniu zamówienia. Na wpłatę czekamy do 7 dni od daty dokonania transakcji. W przypadku braku wpłaty w terminie 7 dni, transakcja zostaje anulowana. W przypadku chęci otrzymania fa-ry Vat konieczne jest podanie przez kupującego wszystkich niezbędnych danych do wystawienia faktury, w tym numer NIP, do ceny produktu należy doliczyć koszt podatku VAT. Wysyłka Zamówienia staramy się realizować w terminie do 2 dni roboczych, jednak jeśli towar nie znajduje się aktualnie w magazynie sklepu to termin realizacji zamówienia może wynosić do 7 dni. Do terminu realizacji nie wlicza się czasu przesyłki, a sklep nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w dostarczeniu towaru przez przewoźnika. Oprogramowanie Spyphone wysyłamy do Klienta drogą e-mail i pozostałe produkty za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej na życzenie Klienta. Koszty przesyłki doliczane są do wartości każdego zamówienia które ponosi klient. Koszt dostawy jest każdorazowo potwierdzany przy składaniu zamówienia, przed przejściem do płatności. Oferta wiąże do momentu przejęcia przesyłki przez Klienta. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-18.00. Wszystkie zamówienia złożone w dni wolne od pracy oraz weekendy są realizowane pierwszego dnia roboczego po dniu/dniach wolnych. Email: sd1@onet.eu Tel: 889 255 020