Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Spyphone MAX Podsłuch Telefonu w Telefonie (6692944554)

zakończona
499,00 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
  • Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 19,00 zł
  • lokalizacja: Spyphone, Polska

Parametry

  • Faktura:
    Nie wystawiam faktury

Opis

Oferowane produkty służące do kontroli rodzicielskiej dzieci, zabezpieczenia telefonu przed kradzieżą, zabezpieczenia własnego mienia na użytek własny.

Przedmiotem aukcji jest: Oprogramowanie SPYPHONE 1M Professional Podsłuch Telefonu GSM - NOWOŚĆ
Wersja 1 miesięczna bez ograniczenia limitu danych w okresie trwania licencji!


Chciałbyś posiadać najlepszą na rynku aplikację Spyphone ?
Teraz możesz zamówić 1 miesięczną wersję z pełnym aktywnym zestawem funkcji, następnie możesz zainstalować ją w telefonie i sprawdzić olbrzymie możliwości aplikacji Spyphone. Po wygaśnięciu można odpłatnie przedłużyć
licencję oprogramowania na naszych aukcjach allegro bez konieczności ponownej instalacji czy kontaktu z telefonem, gdyż po dokonaniu przedłużenia aplikacja zostaje zdalnie aktywowana i przedłużona.

W przeciwieństwie do innych tego typu ofert, nasze oprogramowanie jest niewidoczne, nie powoduje zapychania pamięci w telefonie gromadzonymi danymi, oprogramowanie jest zabezpieczone przed odinstalowaniem, posiada dodatkową funkcję zdalnego uruchamiania nagrywania otoczenia za pomocą niewidocznych zdalnie wysyłanych poleceń z Panelu admin! Oprogramowanie wysyłamy do Państwa elektronicznie więc otrzymacie Państwo go w tym samym dniu po dokonaniu płatności. Oprogramowanie obsługuje telefony na platformie ANDROID od wersji 4.4.2 do 7.1.1 i wyżej do najnowszej : SONY, SAMSUNG, HTC, LG I INNE.

Oprogramowanie SPYPHONE jest aplikacją z najnowszej produkcji, aplikacja została stworzona głównie z myślą o nowych systemach android od wersji: 4.4.2 - 7.1.1 i wzwyż do najnowszych aby sprostać nowym wymogom bezpieczeństwa i zabezpieczeń po stronie systemu android.
Oprogramowanie posiada wszystkie możliwe funkcje jakie są dostępne w oprogramowaniu SpyPhone, wyróżnia się stabilnością niezawodnością i łatwością obsługi jest bez obsługowe nie wymaga od osoby nadzorującej odrywania się od codziennej pracy aby kontrolować i sterować funkcjami oprogramowania. Aplikacja działa w tle w telefonie i zabezpieczona przed odinstalowaniem. Wszystkie zarejestrowane zdarzenia przez oprogramowanie zostaną automatycznie przesłane za pomocą internetu do twojego panelu admin On-line do którego otrzymasz hasło i login lub na adres e-mail. Oprogramowanie umożliwia zdalną konfigurację ustawień z pozycji Panelu admin.

Najnowszym innowacyjnym rozwiązaniem tej aplikacji jest możliwość uruchomienia nagrywania otoczenia w sposób niewidoczny za pomocą niewidocznego polecenia wysyłanego z pozycji Panelu admin, komunikacja tego polecenia odbywa się za pomocą połączenia z internetem telefonu i Panelu admin.
Licencja oprogramowania udzielana jest na okres 1 miesiąca, aktywna jest od chwili wysłania do Państwa. Po wygaśnięciu licencji można na naszych innych aukcjach odpłatnie przedłużyć działanie oprogramowania na okres 1 miesiąca lub 12 miesięcy bez konieczności ponownej instalacji czy kontaktu z telefonem, gdyż po dokonaniu przedłużenia aplikacja zostaje zdalnie aktywowana i przedłużona.

Na zakupione oprogramowanie udzielamy Państwu gwarancję i wsparcie techniczne telefoniczne w całym okresie użytkowania.

FUNKCJE PROGRAMU

NAGRYWANIE ROZMÓW
Funkcja umożliwia automatyczne nagrywanie rozmów wraz z datą , czasem połączenia i numerem telefonu. Nagrania zostaną przesyłane na twoje konto On-line.
NAGRYWANIE OTOCZENIA
Funkcja umożliwia nagranie otoczenia telefonu czyli wszystkiego, co dzieje się w otoczeniu telefonu. Najnowszym rozwiązaniem tej aplikacji jest możliwość uruchomienia nagrywania otoczenia bez ograniczenia czasowego w sposób niewidoczny dla telefonu za pomocą niewidocznego polecenia z pozycji Panelu admin. nagrania. Nagrania zostaną przesyłane na twoje konto On-line.
HISTORIA POŁĄCZEŃ
Funkcja ta umożliwia otrzymanie informacji o wszystkich połączeniach odebranych i wykonanych z datą, czasem, numerem telefonu, oraz długością rozmowy.
REJESTROWANIE ZDJEĆ
Funkcja umożliwia zapis zdjęć wykonanych telefonem. Zarejestrowane zdjęcia zostaną przesyłane na twoje konto On-line.
KSIĄŻKA KONTAKTÓW
Funkcja umożliwia otrzymanie listy kontaktów w rejestrze polączeń na twoje konto On-line.
LOKALIZACJA TELEFONU GPS
Funkcja umożliwia cykliczną lokalizację telefonu SpyPhone za pośrednictwem pozycji GPS z dokładnością ok 4 - 5m. Informacje o lokalizacji zostaną przesyłane na twoje konto On-line.
POWIADOMIENIE O AKTUALNEJ KARCIE SIM I NR TELEFONU
Funkcja umożliwia otrzymanie informacji w Panelu admin ta temat aktualnej karty sim i nr telefonu.
INFORMACJE O TYPIE POŁACZENIA
Funkcja umożliwia wyświetlanie informacji w Panelu admin na temat typu połączenia telefonu z internetem, adresu ip.
NIEZAWODSĆ ŁATWOSĆ OBSŁUGI ZDALNE STEROWANIE
Oprogramowanie zostało stworzone z myślą o najnowszych systemach android wyróżnia się prostotą i łatwością instalacji, stabilnością, niezawodnością i łatwością obsługi jest bez obsługowe, umożliwia zdalna konfigurację ustawień i jego sterowanie z Pozycji Panelu admin.
OBSŁUGUJE NAJNOWSZE TELEFONY Z SYSTEMEM ANDROID OD 4.4.2 - 7.1.1 I WYŻEJ
Jest to nasze najnowsze oprogramowanie obsługujące najnowsze wersje systemu android od ver. 4.4.2 - 7.1.1. i do najnowszej.
DZIAŁA W TLE W TELEFONIE
Oprogramowanie działa niewidocznie w tle w telefonie, nie obciąża systemu telefonu, oraz umożliwia zabezpieczenie przed odinstalowaniem.
POWIADOMIENIA I INNE FUNKCJE


KUPUJĄC U NAS :
Możesz liczyć na pełną dyskrecję i profesjonalną miłą obsługę
Otrzymasz oryginalny niezawodny najnowocześniejszy stabilny produkt
Otrzymasz gwarancję oraz pełne wsparcie techniczne w całym okresie trwania licencji
Otrzymasz szczegółową instrukcję w języku Polskim.
Otrzymasz oprogramowanie które objęte jest 1 miesięczną licencją bez ograniczenia limitu danych, z licencją aktywną przez 1 miesiąci od chwili wysłania go do Państwa emailem.

Jesteśmy legalnie działającą firmą zajmującą się dostarczaniu i wdrażaniu najnowszych technologii i produktów dla branży detektywistycznej, oraz dla sektora prywatnego. Do każdego z Państwa podchodzimy zawsze indywidualnie, więc jeżeli macie Państwo pytania prosimy o kontakt telefoniczny INFO


Masz pytania zadzwoń! tel 733 948 082

Szanowni Państwo oferujemy 2 metody dostawy i płatności:

1. Szybka płatność i dostawa, przelew na konto Polecana! natychmiastowa wysyłka po dokonaniu płatności i przesłaniu potwierdzenia wpłaty brak kosztów wysyłki PREFEROWANA i POLECANA METODA

2. Płatność przy odbiorze dochodzi koszt wysyłki 19 zł Czas oczekiwania ok 2-3 dni NIE ZALECANA METODA WYDŁUŻONY CZAS DOSTAWY UZALEŻNIONY OD POCZTY POLSKIEJ.


UWAGA! OPROGRAMOWANIE JEST PRZEZNACZONE DO KONTROLI RODZICIELSKIEJ DZIECI, ZABEZPIECZENIA TELEFONU PRZED KRADZIEŻĄ, ZABEZPIECZENIA WŁASNEGO MIENIA NA UŻYTEK WŁASNY. Należy pamiętać, że podsłuchiwania innych osób bez ich wiedzy jest niezgodne z polskim prawem. Niewłaściwe użytkowanie niektórych produktów z naszej oferty może naruszać prawo z Art. 265, 266, 267 i 268 Kodeksu Karnego. Nasza Firma nie bierze żadnej odpowiedzialności za nieodpowiednie używanie akcesorii czy produktów zawartych w ofercie.

Zawarte treści publikacje opisy grafiki są naszego autorstwa kopiowanie części lub całości zabronione!! Posługiwanie się bez naszej pisemnej zgody nazwą produktu i zawartą treścią grafiką narazi na odpowiedzialność cywilną z tytułu naruszenia praw autorskich i dóbr osobistych.

Dostawa i płatność
od 19,00 zł

Lokalizacja: Spyphone, Polska

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie
pierwsza sztuka
19,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
Dodatkowe informacje

Szanowni Państwo oferujemy 2 metody dostawy i płatności: 1. Płatność przy odbiorze dochodzi koszt wysyłki 19 zł Czas oczekiwania ok 2-3 dni 2. Szybka płatność i dostawa, przelew na konto Polecana! natychmiastowa wysyłka po dokonaniu płatności i przesłaniu potwierdzenia wpłaty brak kosztów wysyłki Dane do szybkiej wpłaty: mBank 32-434 Skomielna Biała Nr konta: 56 1140 2004 0000 3002 7606 3974 Kwota wpłaty: podajemy kwotę zakupionego przedmiotu Tytuł wpłaty: podajemy nick Allegro i nr aukcji

Faktura

Nie wystawiam faktury
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Edward
Skomielna Biała
32-434 Skomielna Biała
Dodatkowe informacje

 Oferowane produkty są objęte gwarancją do 12 miesięcy  w zależności  od zakupionego produktu i czasu trwania jego licencji,  informacje o  czasie gwarancji  znajdują się w opisie każdego produktu. W przypadku  gdy zakupiony produkt nie działania macie Państwo możliwość zgłoszenia  reklamacyjnego w czasie trwania gwarancji.  


W tym celu należy najpierw przesłać zgłoszenie reklamacyjne  na nasz   adres email według poniższego schematu:  

1.  imię, nazwisko, adres, adres e-mail nr telefonu   kupującego,  

2.  datę zawarcia umowy stanowiącej podstawę reklamacji,  

3.  przedmiot reklamacji,  

4.  wszelkie okoliczności uzasadniające zgłoszenie  reklamacyjne.  


Po otrzymaniu na nasz adres e-mail  zgłoszenia reklamacyjnego  otrzymacie Państwo w odpowiedzi instrukcje i dane adresowe do odesłania  produktu reklamowanego. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje  wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji sprzedający zwraca  się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym  zakresie.  Po dopełnieniu formalności  kupujący wyśle na wskazany adres na swój  koszt  zakupiony produkt, jeżeli jest to oprogramowanie wówczas należy  go wysłać  wraz z telefonem do którego oprogramowanie  zostało zakupione   z pełnym opisem usterki, oraz z  wydrukowanym lub  napisanym zgłoszeniem reklamacyjnym, danymi  adresowymi  do odesłania reklamacji,  wówczas tylko wtedy taka  reklamacja zostanie rozpatrzona!  w celu potwierdzenia lub wykluczenia  wadliwości zakupionego produktu.  W przypadku gdy produkt jest wadliwy  nie z winy kupującego zostanie naprawiony lub wymieniony na sprawny i  odesłany na wskazany adres.  Koszt wysyłki reklamacyjnej ponosi klient, nie przyjmujemy przesyłek  pobraniowych!  Czas trwania reklamacji  wynosi zazwyczaj od 7- 14 dni  roboczych w przypadku produktów pochodzenia z zagranicy czas może się  wydłużyć.  W przypadku nieuzasadnionego zgłoszenia reklamacyjnego gdy po  weryfikacji reklamacyjnej okaże się że przesłany produkt jest sprawny  lub uszkodzony lub niesprawny z winy kupującego reklamujący zostanie  obciążony kosztami nieuzasadnionej reklamacji w kwocie 100 zł netto! +  koszt wysyłki  Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego  adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej  po czym złożona  reklamacja zostanie odesłana na adres kupującego. 

Czas na odstąpienie od umowy

-

Adres do zwrotu

-

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy oferowana usługa została już wykonana w całości, za wyraźną zgodą kupującego poinformowanego uprzednio przez sprzedającego o utracie prawa odstąpienia od umowy (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje

Kupujący ma prawo do zwrotu  towaru zakupionego w ciągu 14 dni od dnia 

otrzymania towaru bez podania przyczyny zwrotu, pod warunkiem że produkt

lub usługa nie występują na liście towarów nie objętych prawem do 

zwrotu! 

UWAGA:

Nie podlegają zwrotowi oprogramowanie i usługi typu Spyphone! oraz 

oprogramowanie Spyphone zakupione wraz z telefonem ! gdyż są to produkty

i usługi  wykonane na specjalne zamówienie klienta!! UWAGA! 

NIE WSZYSTKIE TOWARY I USŁUGI OBJĘTE SĄ PRAWEM DO ZWROTU! 

Nie podlegają zwrotowi oprogramowanie i usługi typu Spyphone! oraz 

oprogramowanie Spyphone zakupione wraz z telefonem ! gdyż są to produkty

i usługi  wykonane na specjalne zamówienie klienta!! 


W przypadku pozostałych towarów  towar nie może być rozpakowany czy 

używany, czy 

aktywowany przez aktywowanie licencji dla danego urządzenia,  musi być 

oryginalnie zapakowany,  nie może być uszkodzony,  musi posiadać 

oryginalne opakowanie, metki, dokumentację w takim stanie nienaruszonym 

nie zniszczonym jak otrzymał po zakupie, koszt odesłania produktu 

ponosi klient.  nie odbieramy przesyłek pobraniowych!


 


Towary i usługi nie podlegające prawu do zwrotu odstąpienia od umowy.

Prawo odstąpienia od umowy zawartej nie przysługuje Kupującemu 

(konsumentowi) w odniesieniu do umów:


1.  Nie podlegają zwrotowi oprogramowanie i usługi  typu Spyphone!  

oraz oprogramowanie Spyphone zakupione wraz z telefonem do którego 

zostało zainstalowane ! gdyż są to produkty i usługi  wykonane na 

specjalne zamówienie klienta więc  należy przed zakupem dobrze się 

zastanowić jeżeli nie jesteś przekonany do zakupu to nie kupuj bo nie 

będzie możliwości zwrotu!.


2.  O świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę

 za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed 

rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez 

przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy;


3.  W której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku 

finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które 

mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy;


4.  W której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, 

wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu 

jego zindywidualizowanych potrzeb;


5.  W której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu 

zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;


6.   W której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w 

zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można 

zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, 

jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;


7.   W której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po 

dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie 

połączone z innymi rzeczami;


8.   W której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których 

cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których 

dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość 

zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli;


9.  W której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego 

przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli 

przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania 

konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne

do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy 

przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy;


10.  W której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub 

wizualne, oprogramowanie do telefonu, i inne oprogramowanie  wysyłane 

elektronicznie,  programy komputerowe


11.  O dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem 

umowy o prenumeratę;


12.  Zawartej w drodze aukcji publicznej;


13.  O świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do 

celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, 

usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi 

lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia 

usługi;


14.  O dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na 

nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za 

wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i

po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia 

od umowy. 

Aby odstąpić od umowy, należy najpierw  złożyć sprzedającemu 

oświadczenie woli, na adres e-mail: 

sd1@onet.eu  według  wzoru poniżej.
Oświadczenie o odstąpieniu od umowy:


(Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci 

odstąpienia od umowy na adres email)


Dane SprzedającegoJa niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży 

następującej/ych rzeczy


numer oferty


Data zawarcia umowy to data odbioru


Dane do zwrotu  przelewu Nr konta Bankowego i pełne dane do wpłaty 


Imię i nazwisko


Adres 


Data


Telefon i adres email 


 


Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej)


Po otrzymaniu oświadczenia otrzymacie Państwo dalsze instrukcje na adres

 email dotyczace odesłania zakupionego przedmiotu


 


Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy:


1.            W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi 

kosztu odesłania Towaru


2.            Zwrot kosztów nastąpi po weryfikacji czy produkt  spełnia 

 wszystkie warunki prawa do  odstąpienia od umowy w terminie do 15 dni 

roboczych na wskazane konto bankowe.


 


W sprawach nieuregulowanych powyższym Regulaminem stosuje się 

odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.


Sprzedający zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w treści 

niniejszego Regulaminu. Każdy Klient przed wysłaniem zamówienia proszony

jest o zapoznanie się z treścią Regulaminu i jest każdorazowo związany z

jego postanowieniami w chwili dokonywania zamówienia

O sprzedającym
unimet1
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

2

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

  • 733 *** *** (pokaż)
poniedziałek - sobota
09:00 - 17:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00. Wszystkie zamówienia złożone w dni wolne od pracy oraz weekendy są realizowane pierwszego dnia roboczego po dniu/dniach wolnych.

Pozostałe informacje

Zamówienia

Po złożeniu zamówienia  na Państwa adres e-mail zostanie wysłany

e-mail z   potwierdzeniem złożenia zamówienia. Złożenie zamówienia przez

kupującego oznacza akceptację   niniejszego regulaminu.

Płatność

Szanowni Państwo oferujemy 2 metody dostawy i płatności: 1. Płatność przy odbiorze dochodzi koszt wysyłki 19 zł Czas oczekiwania ok 2-3 dni 

2. Szybka płatność i dostawa,  przelew na konto Polecana! natychmiastowa wysyłka elektroniczna na email po dokonaniu płatności i przesłaniu potwierdzenia wpłaty brak kosztów wysyłki.  

Dane do szybkiej płatności Przelew Bankowy:   

mBank  32-434 Skomielna Biała 

Nr konta: 56 1140 2004 0000 3002 7606 3974 

Kwota wpłaty: Należy podać kwotę zakupionego produktu 

Tytuł wpłaty: Należy podać Nick Allegro i nr aukcji 

W celu sfinalizowania   transakcji prosimy o dokonanie wpłaty przelew na konto, które otrzymacie Państwo po złożeniu zamówienia. Na wpłatę czekamy do 7 dni od daty dokonania transakcji. W przypadku braku wpłaty w terminie 7 dni, transakcja zostaje anulowana.

Wysyłka

Zamówienia staramy się realizować w terminie do 2 dni roboczych,  jednak

jeśli towar nie znajduje  się aktualnie w magazynie sklepu to termin

realizacji zamówienia może wynosić do 7 dni. Do terminu   realizacji

nie wlicza się czasu przesyłki, a sklep nie ponosi  odpowiedzialności za

opóźnienia w   dostarczeniu towaru przez przewoźnika.

Oprogramowanie Spyphone  wysyłamy do Klienta drogą e-mail i pozostałe

produkty za pośrednictwem   Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej na

życzenie Klienta.  Koszty przesyłki doliczane są do wartości każdego

zamówienia które ponosi klient. Koszt dostawy jest każdorazowo  

potwierdzany przy  składaniu zamówienia, przed przejściem do płatności.

Oferta wiąże do momentu przejęcia przesyłki przez Klienta.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-18.00. Wszystkie

zamówienia złożone w dni wolne od pracy oraz weekendy są realizowane

pierwszego dnia roboczego po dniu/dniach wolnych.

Wyświetlenia:1120
Numer oferty:6692944554
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?

Do góry