SPRZĘGŁO STATIM RENAULT MEGANE I 1.9 D 47 kW (6482195644)

14 dni do końca
cena kup teraz
246,00 zł
Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 23,00 zł
  • Paczka pocztowa priorytetowa 23,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 28,00 zł
  • lokalizacja: Przyszowice k. Gliwic
  • stan: nowy
  • producent części: inny

Firma


AUTO-HUB
Tomasz Wrzeszcz
ul. Gliwicka 34a
44-178 Przyszowice

NIP: 969-150-41-78
REGON: 241564902

Kontakt


Dział sprzedaży:

(+48) 500 329 426

4776938
tomek @ auto-hub.pl

(+48) 691 691 595



Wysyłka:

(+48) 791 863 680



Godziny pracy


Poniedziałek - Piątek
8:00 - 20:00

Sobota
9:00 - 14:00


Wysyłka
- paczka priorytetowa 23zł - paczka priorytetowapobraniowa 28zł - przesyłka kurierska 23zł - przesyłka kurierska pobraniowa 28zł

Odbiór osobisty
W godzinach pracy, po wcześniejszym uzgodnieniu.




kliknij aby powiększyć

» WITAMY SERDECZNIE NA NASZEJ AUKCJI

Firma AUTO-HUB wita serdecznie i zaprasza do licytacji ZESTAWU SPRZĘGŁA renomowanej firmy STATIM który jest przedmiotem tej aukcji!

» NUMER REFERENCYJNY

STATIM 100.713
3-ELEMENTOWY ZESTAW SPRZĘGŁA




» DANE TECHNICZNE

żrednica 1 [mm] 200 mm
Czężć nowa
Wersja CPOV
żrednica 2 [mm] 200 mm
Ilosć zębów 26
Profil piasty 26x20x21,9
Ciężar [kg] 4,46 kg

» ZAMIENNIKI

LUK - 620 1083 00
SACHS - 3000 823 101
VALEO - 821074


» NUMERY ORYGINAŁU

OPEL4403734
OPEL4404093
RENAULT7701468830
RENAULT7701469338
RENAULT7701470246
RENAULT7701470690
RENAULT7701471019
RENAULT7701474304
RENAULT7701477090
RENAULT7701478116
RENAULT7711134857
VAUXHALL9111734
VAUXHALLR1520025

» PASUJE DO MODELI

Producent, modelSeriaRok produkcjikW/HPPojemnnośćTyp silnikaTyp
RENAULT MEGANE I (BA0/1_)1.9 D Eco (B/SA0U, BA0A)01/96 - 47/641870F8Q 620, F8Q 624hatchback
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_)1.9 D (LA0A, LA0U)09/96 - 47/641870F8Q 620, F8Q 624sedan
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_)1.9 D (KA0J, KA0R)04/99 - 47/641870F8Q 622, F8Q 790kombi
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_)1.9 D (JA0J)03/97 - 09/9947/641870F8Q 790nadwozie wielkopojemne (MPV)


Biorąc udział w aukcji akceptujesz nasz regulamin.

DZIEKUJEMY ZA UDZIAŁ W AUKCJI I ZAPRASZAMY PONOWNIE ZESPÓŁ AUTO-HUB

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • BRE BANK SA 34 1140 2004 0000 3002 4440 2600
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 23,00 zł
kolejna sztuka: 23,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Paczka pocztowa priorytetowa 23,00 zł
kolejna sztuka: 23,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 28,00 zł
kolejna sztuka: 28,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 28,00 zł
kolejna sztuka: 28,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua