SPRZĘGŁO CHRYSLER NEON SEBRING STRATUS 2.0 2.4 (6482964499)

14 dni do końca
cena kup teraz
749,00 zł
z 2 sztuk
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 18,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 26,00 zł
  • lokalizacja: Przyszowice k. Gliwic
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • stan: nowy
  • producent części: sachs
Wysyłka
- paczka priorytetowa --zł
- paczka priorytetowa pobraniowa --zł
- przesyłka kurierska 18zł
- przesyłka kurierska pobraniowa 26zł

Odbiór osobisty
W godzinach pracy, po wcześniejszym uzgodnieniu
AUTO-HUB
Tomasz Wrzeszcz
ul. Gliwicka 34a
44-178 Przyszowice

NIP: 969-150-41-78
REGON: 241564902

nasza siedziba:
Dział sprzedaży:

(+48) 500 329 426
4776938
tomek@auto-hub.pl

Wysyłka:

(+48) 691 691 595

Godziny pracy
Poniedziałek - Piątek
8:00 - 20:00
Sobota
9:00 - 14:00


34 1140 2004 0000 3002 4440 2600


Witamy
Firma AUTO-HUB wita serdecznie i zaprasza do licytacji ZESTAWU KOŁA ZAMACHOWEGO I SPRZĘGŁA renomowanej firmy SACHS który jest przedmiotem tej aukcji!
Numer referencyjny

SACHS 3089 998 801


Dane techniczne
Srednica [mm]228 mm
Profil piasty20,4x23,7-17N
Ilosć zębów17
Specyfikacje asortymentowamontowany wczesniej

Zdjęcia

Numery oryginału
CHRYSLER04593250
CHRYSLER4593250
CHRYSLER4670095
CHRYSLER4670161
CHRYSLER4670850
CHRYSLER4856319

Zamienniki
LUK - 601 0007 00
LUK - 417 0023 00
Zastosowanie
Marka, ModelSeriaRok produkcjiMoc (kW)Poj. (cm3)Typ silnikaNadwozie
CHRYSLER NEON (PL)2.0 16V1994 - 1999981996420Hsedan
CHRYSLER NEON (PL)2.0 16V1994 - 19991071996ECCsedan
CHRYSLER NEON (PL)2.0 16V1996 - 19991091996420Tsedan
CHRYSLER SEBRING (JR)2.02001 - 1041996ECCsedan
CHRYSLER SEBRING kabriolet (JR)2.02001 - 1041996ECCkabriolet
CHRYSLER STRATUS (JA)2.0 LE1995 - 2001961996C00sedan
CHRYSLER STRATUS (JA)2.0 16V1995 - 981996ECBsedan
CHRYSLER STRATUS (JA)2.4 16 V1995 - 20011032429EDZsedan
CHRYSLER STRATUS (JA)2.4 16V1995 - 1122429EDZsedan
CHRYSLER STRATUS (JA)2.5 LX V61995 - 20011202497EEB, H00sedan
CHRYSLER STRATUS (JA)2.5 V61995 - 1252497 sedan
CHRYSLER STRATUS kabriolet (JX)2.0 LE1996 - 2001961996420Xkabriolet
PLYMOUTH NEON2.0 16V1994 - 1999981996ECBsedan
PLYMOUTH NEON2.0 16V1994 - 19991071996ECCsedan


standardowo wystawiamy paragony, faktura VAT na życzenie klienta


wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • BRE BANK SA 34 1140 2004 0000 3002 4440 2600
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 18,00 zł
kolejna sztuka: 18,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 26,00 zł
kolejna sztuka: 26,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua