SPRINTER RAMKA OBUDOWA LICZNIKA (6541301265)

zakończona
99,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
  • lokalizacja: NEKLA
  • stan: używany

Stacja Demontażu Pojazdów

|

NIP: 789-162-57-44

|

REGON: 302741599

E-mail: biuro@maximpol.pl

|

Infolinia: +48 666 666 363

Zapraszamy do naszej firmy: adres CHWAŁSZYCE 4, 62-330 NEKLA

Przedmiotem sprzedaży jest:

Przykładowy tytuł przedmiotu

MERCEDES SPRINTER 95-01 ROK

EUROPA (DUŻA HALA)

RAMKA OBUDOWA LICZNIKA

CENA: 99 ZŁ ZA SZT.

WIĘCEJ CZĘŚCI DO TEGO

MODELU

NA POZOSTAŁYCH NASZYCH

AUKCJACH ALLEGRO

NEKLA WOJ. WIELKOPOLSKIE

TRASA POZNAŃ - WRZEŚNIA (E92, A2)

TEL. 889-802-414

płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
kolejna sztuka: 2,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

Drogi użytkowniku allegro. Miło nam, że zainteresowałeś się naszą ofertą sprzedaży. Jesteśmy profesjonalną Stacją Demontażu Pojazdów wpisaną do rejestru pod nr 137. Wszystkie wystawione części pochodzą z demontażu. Staramy się rzetelnie podchodzić do klienta, jednak aby uniknąć zbędnych rozczarowań radzimy upewnić się dokładnie czy dany przedmiot wystawiony na przedmiotowej aukcji pasuje do Twojego samochodu i w pełni spełnia Twoje oczekiwania. Oczywiście służymy pomocą i długoletnim doświadczeniem w pomocy podczas zakupu.

kontakt

  • biuro@maximpol.pl
    dział zamówień, reklamacji, zwrotów. Odpowiadamy w ciągu 24 godzin

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Uwaga, zakupując towar na fakturę vat jako przedsiębiorca w związku z prowadzona działalnością gospodarczą nie maja zastosowania przepisy ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów i takiej osobie nie przysługuje prawo odstąpienia od zawartej na odległość umowy bez podania przyczyny. W takim przypadku przedsiębiorca nie może oddać towaru i odstąpić od zawartej umowy. Przysługuje tylko roszczenie reklamacyjne lub z tytułu rękojmi. Opis procedury reklamacyjnej w przypadku zakupu towaru jako przedsiębiorca (zakup na fakturę): Kupujący może składać sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej umowy w formie pisemnej (wysyłanej listem poleconym za potwierdzeniem odbioru) na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres poczty tradycyjnej. Natomiast: Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy (zakup towaru na paragon):W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci kwotę zakupionej rzeczy przez Kupującego.Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli wysyłając listownie na adres firmy. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej.Przesyłkę należy nadać na adres firmy podany powyżej. Konsument jest obowiązany dołączyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość, paragon zakupu i oczywiście towar w stanie nienaruszonym. Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu wysyłek Towaru. Kupujący dokonując transakcji oświadcza, iż zapoznał się z opisanymi powyżej procedurami zwrotów i reklamacji, przyjmuje do wiadomości i je uznaje.

reklamacje

Opis procedury reklamacyjnej został szczegółowo opisany w zakładce zwroty.

pozostałe informacje

STACJA DEMONTAŻU POJAZDÓW MAXIMPOL MAKSYMILIAN FISCHER CHWAŁSZYCE 4, 62-330 NEKLA NIP: 789-162-57-44, REGON 302741599, NUMER STACJI W REJESTRZE- 137 ZGODNIE Z DECYZJĄ MARSZAŁKA ZNAK: DSR-II-2.7243.172.2014 DZIĘKUJEMY ZA DOKONANIE ZAKUPU NA NASZEJ AUKCJI ALLEGRO.