SPREZYNY SZCZEKI PAJERO CHALLENGER MONTERO SHOGUN (6950710818)

zakończona
39,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • List polecony priorytetowy 9,00 zł
  • Paczkomaty 24/7 13,00 zł
  • E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 15,00 zł
Zakupy od 1 500 zł darmowa dostawa
  • lokalizacja: LUBLIN, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • producent części: inny

opis

I. NASZA OFERTA:

KOMPLET SPRĘŻYN MONTAŻOWYCH DO SZCZĘK NA CAŁĄ TYLNĄ OŚ [OBA KOŁA]

system hamulcowy: akebono [105-0821]

pod rozmiar szczęk: 197x40

hamulec ręczny

MITSUBISHI – CHALLENGER – [1998-00]

MITSUBISHI – MONTERO – [1991-00]

MITSUBISHI – PAJERO – [1987-]

MITSUBISHI – SHOGUN - [1991-00]

JEŚLI NIE JESTEŚ PEWNY, ŻE DANA CZĘŚĆ PASUJE DO TWOJEGO SAMOCHODU, PROSIMY O KONTAKT W CELU SPRAWDZENIA Z KATALOGIEM!!!

II. DLACZEGO MY:
1. Wszystkie nasze produkty są nowe, objęte gwarancją.
2. Towar pochodzi bezpośrednio od producentów z pominięciem pośredników.
3. Zawsze podajemy na aukcji producenta danej części.
4. Od ponad 10 lat specjalizujemy się w układzie hamulcowym do wszystkich aut i dlatego możemy zaproponować naszym klientom doskonały produkt i profesjonalne doradztwo.
5. Nie sprzedajemy części, które konkurują tylko ceną i nazwą, a nie mają nic wspólnego z bezpieczeństwem i jakością!
6. Na naszych pozostałych aukcjach znajdują się wszystkie inne części hamulcowe, zapraszamy!!!
WAŻNE! Jeśli dzwonią Państwo do nas w celu potwierdzenia czy dana część pasuję do Waszego modelu, bardzo prosimy o podawanie nr oferty [znajduje się on na górze aukcji, kilka cm. poniżej nazwy sprzedającego, małe czarne cyferki].
III. KONTAKT:
E-MAIL: benedykt@freno.pl
info@freno.pl
TEL.: 503-153-902
lub 515-295-600
OSOBISTY ODBIÓR TOWARU W LUBLINIE NA UL. KUNICKIEGO 67, PO WCZEŚNIEJSZYM KONTAKCIE TELEFONICZNYM

Zapraszamy także na nasze pozostałe aukcje, mamy wszystko do hamulców!

PaneleAllegro.pl

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Freno Hamulce
Kunickiego 67
20-422 Lublin
Dodatkowe informacje

Na wszystkie nasze produkty oferujemy rok gwarancji. W przypadku reklamacji prosimy o kontakt aby jak najszybciej pomóc klientowi.

W przypadku zwrotu lub reklamacji, koszta dostarczenia przedmiotu do sprzedawcy ponosi kupujący.

Odsyłany przedmiot musi być właściwie zabezpieczony. Za wszelkie wady powstałe na skutek złego zabezpieczenia towaru podczas transportu odpowiada kupujący. Wady powyższe mogą mieć negatywny wpływ na rozpatrywanie reklamacji lub przyjęcie zwracanego przedmiotu.

 

KOMENTARZ

Bardzo prosimy aby wystawiany komentarz nie był formą kontaktu z nami. Staramy się aby obsługiwać klientów najlepiej jak to możliwe. Czasami może nie zawsze wszystko wychodzi celująco, ale nie myli się ten kto nic nie robi. My też jesteśmy tylko ludźmi i podlegamy także nastrojom, zmęczeniu, niezamierzonym pomyłkom itp...Jeśli masz problem to daj nam znać a na pewno pomożemy i rozwiążemy wspólnie wszystkie niejasności. Pamiętaj, że wystawiony maxymalnie pozytywny komentarz daje nam znać, że dobrze wykonujemy swoją pracę i powoduje nasze stałe zaangażowanie aby tak było zawsze. Negatywny wprost przeciwnie. 

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Freno Hamulce
Kunickiego 67
20-422 Lublin

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Przed zwrotem prosimy o kontakt mailowy w celu wysłania formularza zwrotu.

 

Klient  będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14  dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny. Bieg terminu na  odstąpienie od Umowy sprzedaży rozpoczyna się od chwili objęcia Towaru w  posiadanie przez Konsumenta. Klient może odstąpić od Umowy sprzedaży,  składając Sprzedawcy pisemne oświadczenie o odstąpieniu. Do zachowania terminu  wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. W przypadku  odstąpienia od Umowy sprzedaży, jest ona uważana za niezawartą. Jeśli  Konsument złożył oświadczenie o odstąpieniu od Umowy sprzedaży zanim  Sprzedawca przyjął jego ofertę, oferta przestaje wiązać. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem  płatności otrzymanych od Konsumenta do chwili otrzymania z powrotem towaru. Jeżeli  Konsument korzystający z prawa do odstąpienia wybrał sposób dostarczenia  Towaru inny niż najtańszy zwykły sposób Dostawy oferowany przez  Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Konsumentowi  poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. Konsument ma obowiązek  zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, na własny koszt, jednak nie później niż w terminie  14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Konsument ponosi odpowiedzialność za  zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w  sposób wykraczający poza sposób konieczny do stwierdzenia charakteru,  cech i funkcjonowania Towaru.


Odsyłany przedmiot musi być właściwie zabezpieczony i kompletny. Za wszelkie wady i braki powstałe na skutek złego zabezpieczenia towaru podczas transportu odpowiada kupujący. Wady powyższe mogą mieć negatywny wpływ na przyjęcie zwracanego przedmiotu. Sprzedający w powyższym przypadku ma prawo do potrącenia ze zwracanej kwoty wartości wady i braków w towarze.


Kupujący nie ma obowiązku dołączania do zwrotu towaru paragonu, jednak ze względu na konieczność udokumentowania zwrotu bardzo prosimy o dołączanie go do wysyłki.


Prawo dotyczące odstąpienia od zawartej umowy, ma  zastosowanie w przypadku zakupu o charakterze konsumenckim. Jeżeli  Kupujący kupił towar na potrzeby prowadzonej działalności [zakup na fakturę], przyjęcie  zwrotu jest dobrowolne i zależy wyłącznie od woli sprzedawcy.

*

 

KOMENTARZ

Bardzo prosimy aby wystawiany komentarz nie był formą kontaktu z nami. Staramy się aby obsługiwać klientów najlepiej jak to możliwe. Czasami może nie zawsze wszystko wychodzi celująco, ale nie myli się ten kto nic nie robi. My też jesteśmy tylko ludźmi i podlegamy także nastrojom, zmęczeniu, niezamierzonym pomyłkom itp...Jeśli masz problem to daj nam znać a na pewno pomożemy i rozwiążemy wspólnie wszystkie niejasności. Pamiętaj, że wystawiony maxymalnie pozytywny komentarz daje nam znać, że dobrze wykonujemy swoją pracę i powoduje nasze stałe zaangażowanie aby tak było zawsze. Negatywny wprost przeciwnie. 

O sprzedającym
bgazi

Dane firmy

Kontakt

  • 515 295 600
  • 503 825 950
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota
09:00 - 12:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

UWAGA! W związku ze zmianą wymagań co do miniaturek przez allegro, prezentowane zdjęcia, w zakresie kształtu mogą odbiegać od sprzedawanego towaru, prosimy nie do końca sugerować się miniaturką, a najlepiej dzwonić do nas przed zakupem. 

ZAPRASZAMY DO NASZEJ SIEDZIBY: 

Freno Hamulce 

ul. Kunickiego 67 

20-422 Lublin 

tel. 503 825 950

tel. 515 295 600

tel. 503 153 902

Firma Freno Hamulce istnieje na rynku od wielu lat. Od początku swojej działalności oferuje klientom części układu hamulcowego do samochodów osobowych i bus. Dzięki wąskiej specjalizacji i współpracy bezpośrednio z producentami możemy zaoferować swoim klientom towar bardzo dobrej jakości w atrakcyjnej cenie. Zdecydowana większość naszych produktów pochodzi od polskich i hiszpańskich producentów. 

W ofercie posiadamy: klocki, tarcze, szczęki, bębny hamulcowe, reperaturki zacisków, tłoczki, zestawy montażowe, sprężyny do szczęk, czujniki klocków i abs, przewody elastyczne, pompy hamulcowe, cylinderki, linki hamulcowe, zaciski, rozpieraki i samoregulacje... 

Odbiór osobisty towaru tylko i wyłącznie po podaniu nr aukcji i wcześniejszym kontakcie telefonicznym. 

W celu weryfikacji czy dana pozycja pasuje do konkretnego modelu bardzo prosimy podawać nr aukcji. 

Zdjęcia na aukcjach przedstawiają wzór sprzedawanego produktu. Natomiast mogą wystąpić nieznaczne różnice w kolorze, oznaczeniach części czy wykończeniu; co nie ma absolutnie wpływu na jakość towaru. Decydujący w aukcji jest opis a nie zdjęcie. 

Wszystkie podane numery w ogłoszeniu występują jedynie w celach porównawczych. 

Tarcze i bębny sprzedajemy tylko w kompletach, czyli minimum 2 szt. 

Dodatkowy kontakt do nas: info@freno.pl 

Oferta nasza składa się z bardzo wielu referencji, które nie są wystawione na aukcjach. Dlatego prosimy o pisanie zapytań o części będące w Państwa zainteresowaniu a wtedy możemy wstawić je do sprzedaży. 

Naszym celem jest nie tylko sprzedaż, ale przede wszystkim zadowolenie i bezpieczeństwo naszych klientów.

*

KOMENTARZ 

Bardzo prosimy aby wystawiany komentarz nie był formą kontaktu z nami. Staramy się aby obsługiwać klientów najlepiej jak to możliwe. Czasami może nie zawsze wszystko wychodzi celująco, ale nie myli się ten kto nic nie robi. My też jesteśmy tylko ludźmi i podlegamy także nastrojom, zmęczeniu, niezamierzonym pomyłkom itp... Jeśli masz problem to daj nam znać a na pewno pomożemy i rozwiążemy wspólnie wszystkie niejasności. Pamiętaj, że wystawiony maxymalnie pozytywny komentarz daje nam znać, że dobrze wykonujemy swoją pracę i powoduje nasze stałe zaangażowanie aby tak było zawsze. Negatywny wprost przeciwnie. Bardzo dziękujemy tym klientom, którzy wystawili nam maksymalną ocenę.

Pozostałe informacje

Zgodnie z ustawą z 1997 r., "O ochronie danych osobowych", klient dobrowolnie podaje swoje dane osobowe, potrzebne do zrealizowania transakcji. Nasza firma przechowuje i przetwarza dane osobowe wyłącznie w celu realizacji transakcji i powiadomieniu o ofercie sklepu. Dane te nie są udostępniane osobom trzecim, ale mogą być ujawione na żądanie uprawnionych organów. Użytkownik portalu posiada prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania ich usunięcia z bazy firmy.