SPRĘŻYNA TYLNIA - TWO (FORD FIESTA MK V, FUSION) (6542435015)

zakończona
11,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Paczka pocztowa ekonomiczna 18,00 zł
 • Paczka pocztowa priorytetowa 19,00 zł
 • lokalizacja: Ożarów Mazowiecki
 • stan: używany
 • producent części: ford (oryginalne OEM)
 • typ samochodu: samochody osobowe
 • marka samochodu: ford
 • waga (z opakowaniem): 2.10 [kg]Sp ży na tylni a ( TW O)

Do sprzedania jest oryginalna fordowska sprężyna zawieszenia tylnego dla pojazdów Ford Fiesta MK V oraz Ford Fusion. Sprężyna używana była w naszym samochodzie od nowości do przebiegu około 200 tys. km., dodatkowo, na sprężynie widoczne są dwa zielone oznaczenia, nie mam pojęcia, co to jest.

Nie przyjmuję zwrotów. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem tego przedmiotu, to kupuj. Jeśli nie, to nie kupuj. Oszczędzisz mi i sobie nerwów.wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Bank Polska Kasa Opieki S.A. 43 1240 2164 1111 0010 5261 4193
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa 19,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Paczka pocztowa ekonomiczna 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Serwis Transakcyjny Pabola (STP) 05-850 Ożarów Mazowiecki pow. Warszawa Zachód woj. Mazowieckie

kontakt

pozostałe informacje

§ 1. Serwis Transakcyjny Pabola (STP) wykonuję sprzedaż na terenie Polski. § 2. Sprzedaż tylko i wyłącznie internetowa. Dla odbioru osobistego obowiązuje zwykły Regulamin znajdujący się na stronie internetowej Serwis'u Transakcyjny'ego Pabola (STP). § 3. Nie przyjmuję zwrotów i nie udzielam żadnych gwarancji na dany przedmiot, za wyjątkiem takich sytuacji, gdy produkt posiada niewypełnioną kartę gwarancyjną. W takim przypadku udzielana jest reklamacja na okres 14 dni kalendarzowych a karta jest wypełniona i ostemplowana z podpisem przez ze mnie. § 4. Gdy w okresie rękojmi, jak opisano w § 3, zostaną ujawnione wady bądź usterki towaru, sprzedający zwróci kupującemu należną część pieniędzy po okazaniu oryginalnej karty gwarancyjnej, która jest ostemplowana z podpisem przez sprzedającego, czyli mnie. § 5. Gwarancja nie zostanie uznana, jeśli kupujący samowolnie podjął się próby rozkręcenia, zniszczenia oraz naprawy przedmiotu. § 6. Koszt za wysyłkę produktu nie zostanie zwrócony. A dodatkowo, jeśli kupujący chciałby odesłać towar w ramach reklamacji, musi samodzielnie płacić za wysyłkę, niezależnie jakiej firmy, byleby nie była pobraniową. Przesyłki pobraniowe nie będą przyjmowane. § 7. Przedmioty wysyłam za pośrednictwem Poczta'y Polska'iej. § 8. Kupujący ma obowiązek wystawić komentarz jako pierwszy. § 9. Regulamin od czasu do czasu może być modyfikowany.