Sprężarka klimatyzacji Fiat Punto II 1.9 JTD Denso (6994377498)

zakończona

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Wystawiam fakturę bez VAT
  • producent części: inny
  • produkt regenerowany: nie

opis

Witam

Do sprzedania sprężarka klimatyzacji do Fiata Punto II 1.9 JTD,
sprężarka sprawna, nieuszkodzona.
SCSC0­6

Na wszystkie części udzielam 14-sto dniowej gwarancji.

Przed kliknięciem kup teraz proszę o kontakt telefoniczny aby sprawdzić dostępność części.

Na każdą kupioną część wystawiam paragon lub na życzenie klienta fakturę.

Tel. 722 265 683 lub 791 265 701

Kamionka woj. Podkarpackie

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 20,00 zł

Lokalizacja: Kamionka, Polska

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-

Punkty odbioru

MB CAR
Kamionka 27A
39-122 KAMIONKA
woj. podkarpackie
tel.: 791265701

  • poniedziałek - sobota 09:00 - 17:00

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Faktura

Wystawiam fakturę bez VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

MB CAR
Kamionka 27 A
39-122 Kamionka
Dodatkowe informacje

 

 Powszechnie przyjmuje się, iż sprzedawca nie odpowiada za wady rzeczy używanej wynikające z normalnego korzystania z niej. W przypadku, gdy wadliwość rzeczy wiąże się z jej nadmierną, czy nieprawidłową eksploatacją, sprzedawca nie odpowiada z tytułu rękojmi tylko, jeżeli kupujący w chwili zawarcia umowy wiedział o stopniu zużycia rzeczy

pamietaj ze towar musi posiadać wszystkie znaki zabezpieczajace .. musi to byc ten sam towar co zostal dostarczony .Na uzywane produkty nie jestesmy w stanie ocenic zuzycia ..  Klient powinien odesłać produkt na nasz adres bądź dostarczyć go osobiście. Gwarancja na sprzedany produkt nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z rękojmi za wady produktu. Sprzedawca odpowiada za wady produktu na podstawie obowiązujących przepisów prawa. W celu odesłania zakupionego produktu Klient powinien wpisać na liście przewozowym, w polu zadeklarowana wartość (bądź równoznacznym), cenę zakupu odsyłanego produktu. Kwota ta stanowi deklarację wartości ubezpieczenia.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

MB CAR
Kamionka 27A
39-122 Kamionka

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

  Zwroty towaru zakupionego z opcją wysyłki kurierskiej:  Każdemu klientowi w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania towaru, przysługuje prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem bezpośrednich kosztów zwrotu towaru w wysokości opłaty kurierskiej za wysyłkę towaru. Klient ma obowiązek zwrócić towar niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 5 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie towaru przed jego upływem.  Jeżeli klient wybrał sposób dostarczenia mu towaru inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez sprzedającego, sprzedający nie jest zobowiązany do zwrotu Użytkownikowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.  Odstąpienie od umowy jest możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Dodatkowe uwagi:  Zwracany towar należy odesłać, na koszt nadawcy, razem z otrzymaną wraz z nim fakturą bądz paragonem oraz wypełnionym formularzem zwrotu towaru który jest do pobrania na internecie.  Należy poinformować Sklep o chęci zwrotu towaru drogą telefoniczną. Pieniądze zostaną zwrócone przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta po odesłaniu po towaru. 

O sprzedającym
mb-car1
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

57

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0