Sportina 760 czarter TANIO doba 125, tydz. 850 zł (6482402628)

zakończona
125,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: używany

Wynajmij wygodny i obszerny - jacht Sportina 760 SAMBA . Komfortowo wyposażona łódka za niewielkie pieniądze - 850 zł za tygodniowy rejs

w okresie od 4 do 25 maja 2016 roku.

Rozpoczęcie i zakończenie czarteru odbywa się w soboty.


Można ten jacht wynająć także w innych terminach aż do końca października 2016 roku.

Istnieje możliwość pływania na tym jachcie bez masztu i żagli, tylko na silniku, tak jak na jachcie motorowym.
NIE POTRZEBA DO TEGO ŻADNYCH UPRAWNIEŃ.

Licytowana cena dotyczy doby czarteru w wymienionym okresie,
cena kup teraz to cena tygodniowego czarteru /od soboty do soboty /.

Jacht stacjonuje na jeziorze Nidzkim w Ruciane Nida.


Opis jachtu SPORTINA 760 - MALIBU

Sportina 760 jest bardzo wygodnym jachtem pięcioosobowym o przestronnym i wysokim wnętrzu. Preferowany jest do turystyki rodzinnej. Wprost wymarzony dla małżeństw żeglujących z dziećmi. Jest jachtem bezpiecznym i dającym dużo przyjemności z prowadzenia go. Jest on zarejestrowany na sześć osób, ale naprawdę wygodna żegluga na nim jest przy maksymalnie pięcioosobowym stanie załogi. Na jachcie znajdują się dwie koje dwuosobowe i jedna dodatkowa koja rozkładana w mesie, w zasadzie jest to jednoosobowa szeroka koja, która stwarza możliwość spania z dzieckiem .

Wszystkie fały sprowadzone są do kokpitu, co umożliwia jednoosobowe obsługiwanie jachtu. Kokpit szeroki i wygodny, zabezpieczony sztormrelingiem. Jacht wyposażony w stacjonarny silnik diesla marki Yanmar.

Wnętrze jachtu składa się:

  • Kambuz - z szafkami na produkty spożywcze i naczynia kuchenne. Wyposażony jest w dwupalnikową kuchenkę, zlewozmywak z wodą, która jest dostarczana za pomocą pompki elektrycznej ze zbiornika, komplet naczyń, garnków i sztućców dla pięciu osób oraz wiele innych przedmiotów potrzebnych w czasie dwutygodniowego rejsu.

  • Mesa - w której znajduje się rozkładany stół z wygodnymi ławkami dla biesiadników, szafki i obszerne bakisty. W mesie można bytować nawet gdy w kojach, dziobowej i rufowej śpią ludzie. Jest to pomieszczenie w dużym stopniu niezależne od reszty jachtu co stanowi jego wielką zaletę. Koja dziobowa posiada możliwość oddzielenia od reszty jachtu za pomocą przesuwanych drzwi. Na wyposażeniu jachtu radio oraz opcjonalnie mały telewizor LCD lub odtwarzacz DVD. Instalacja świetlna w każdym pomieszczeniu jachtu. Gniazdo zapalniczki do ładowania komórek.

  • Kingston - czyli ubikacja, wyposażona w umywalkę z wodą bieżącą i chemiczne WC ( opcjonalnie). W tym pomieszczeniu jest bardzo dużo miejsca na powieszenie sztormiaków, kamizelek ratunkowych i ulokowanie gumowców.

  • Koja dziobowa - na której może spać dwoje ludzi. Znajdują się tam dwie obszerne i pojemne jaskółki, a pod materacem ogromna bakista. Możliwość zamknięcia się za pomocą drzwi przesuwnych/

  • Koja rufowa - mieszcząca spanie dla dwóch osób. Zaciszna koja z odrębną wentylacją. Sprawia wrażenie ciasnej, ale wbrew pozorom jest w niej dużo miejsca i można w niej robić ....dosłownie wszystko ;).

  • Dodatkowa koja - rozkładana w mesie, pozwalająca bardzo wygodnie spać piątej osobie, a nawet osobie dorosłej z dziesięcioletnim dzieckiem.

Jacht stacjonuje na jeziorze Nidzkim w Ruciane Nida.

Foto jachtu Malibu :

Licytowana cena dotyczy doby czarteru w wymienionym okresie.
Cena kup teraz, to promocyjna cena tygodniowego czarteru
w wymienionym okresie..

płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua