Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

SPOJRZENIE KRÓLA CAMARA LAYE (6911037812)

zakończona
3,50 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • List ekonomiczny 1,40 zł
 • List polecony ekonomiczny 4,95 zł
 • List polecony priorytetowy 6,99 zł
Zakupy od 150 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Łódź, Polska

Parametry

 • Stan:
  Używany
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę bez VAT
 • Okładka:
  miękka z obwolutą

Opis

AUTOR: CAMARA LAYE

TYTUŁ: SPOJRZENIE KRÓLA

ROK WYDANIA: 1987

STAN: DOBRY+, STEMPLE BIBLIOTECZNE, KARTKI CZYSTE

NUMER KATALOGOWY: S124

Dostawa i płatność
od 1,40 zł

Lokalizacja: Łódź, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u wise7 za co najmniej 150.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
6,99 zł
kolejna sztuka
1,00 zł
maksymalnie w paczce
10
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
4,95 zł
kolejna sztuka
1,00 zł
maksymalnie w paczce
10
List ekonomiczny
pierwsza sztuka
1,40 zł
kolejna sztuka
1,50 zł
maksymalnie w paczce
5
Pocztex Kurier48
pierwsza sztuka
14,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Pocztex Kurier48 pobraniowy
pierwsza sztuka
19,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę bez VAT
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

1 miesiąc
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Sebastian Wrzesiński
11 Listopada 83
95-070 Aleksandrów Łódzki
Dodatkowe informacje

Opis procedury reklamacyjnej: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem sebastian.wrzesinski@o2.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Sebastian Wrzesiński
11 Listopada 83
95-070 Aleksandrów Łódzki

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, np. pisząc na adres e-mail: sebastian.wrzesinski@o2.pl Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres: Sebastian Wrzesiński 11 Listopada 83, 95-070 Aleksandrów Łódzki Oświadczenie o odstąpieniu od umowy: (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) [DANE SPRZEDAJĄCEGO] ............................................. ............................................. ............................................. Ja.................................................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy .............................................................................................................................................................................., numer oferty............................................................. . Data zawarcia umowy to ............................................................, data odbioru............................................................................... Imię i nazwisko.......................................................................................... Login Allegro.............................................................................................. Adres ........................................................................................................... Data.............................................................................................................. .................................................................................................................. Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej) Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.

O sprzedającym
wise7
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

1642

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 783****** (pokaż)

Informacje o sprzedającym


Dane do przelewu: 

Sebastian Wrzesiński 

ul. 11 Listopada 83 

95-070 Aleksandrów Łódzki 

Numer konta: 67 1020 3408 0000 4702 0220 4709 

W polu "tytułem" proszę wpisać czego dotyczyła aukcja 

Tel: 783668964

Wyświetlenia:4
Numer oferty:6911037812
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry