Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

SPÓDNICZKA WIĄZANA ZAMSZOWA SZNUREK KOLORY MINI M (6542131896)

do wyczerpania przedmiotów

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Nie wystawiam faktury
 • Długość:
  Mini
 • Wzór dominujący:
  inny wzór
 • Marka:
  Inna marka
 • Rozmiar:
  38 (M)
 • Płeć:
  Produkt damski
 • Waga (z opakowaniem):
  1 [kg]
 • Dostawa z Polski:
  Nie
 • Kolor:
  Czerń, Odcienie brązu i beżu, Odcienie różu, Odcienie szarości i srebra, Odcienie zieleni

Opis

SPÓDNICZKA WIĄZANA ZAMSZOWA SZNUREK KOLORY MINI M

Przedmiotem aukcji jest:

SPÓDNICZKA Z WIĄZANIEM

kolory do wyboru:

szara, różowa, khaki, czarna, brązowa

rozmiar: M

ROZMIARY NA AUKCJACH

 S, L(do wyboru)

 najnowsze trendy !

Nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie!

Dostawa i płatność
od 15,00 zł

Lokalizacja: Poznań, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
24-25 dni roboczych

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

1 miesiąc
Dodatkowe informacje

  

§1 Postanowienia ogólne

1. Na mocy niniejszej Umowy Dający Zlecenie (Klient) zleca Przyjmującemu Zlecenie (Mi&Molly Zuzanna Juszczak, ul. Złotowska 51b/14, 60-184 Poznań, NIP: 9721204045), dokonanie czynności prawnej dla Klienta, to jest zawarcie Umowy o Zakup wskazanego przez Klienta Towaru, ze Sprzedawcą, w imieniu, na rzecz i na rachunek Klienta.

2. Klient akceptując niniejszy Regulamin udziela Mi&Molly pełnomocnictwa (umocowania) do zawarcia Umowy o Zakup Towaru ze Sprzedawcą w imieniu, na rzecz i na rachunek Klienta, w tym do składania oświadczeń woli wobec Sprzedawcy, jak i odbierania oświadczeń adresowanych do Klienta od Sprzedawcy (w zakresie umowy zakupu Towaru). Wszelkich powyższych czynności Mi&Molly dokonuje wyłącznie w imieniu, na rzecz i na rachunek Klienta i wywołują one skutek bezpośrednio dla Klienta. Odwołanie pełnomocnictwa jest równoznaczne z rozwiązaniem Umowy, w tym zakresie ma zastosowanie art. 746 k.c.

3. Klient pozostawia Mi&Molly swobodę co do wyboru sposobu wykonania zlecenia, w szczególności wyboru Sprzedawcy, z którym zawrze umowę o Zakup Towaru (może to być także Sprzedawca spoza Rzeczypospolitej Polskiej), formy i sposobu zawarcia tej Umowy, zamówienia Towaru – w szczególności poprzez złożenie zamówienia i wprowadzenie danych Klienta do elektronicznego systemu zamówień udostępniane lub wykorzystywanego przez Sprzedawcę.

4. Mi&Molly ma prawo powierzyć wykonanie zlecenia dowolnie wybranej przez siebie osoby trzeciej (zastępca), o czym nie ma obowiązku zawiadamiać Klienta. W przypadku zawiadomienia Klienta o osobie i o miejscu zamieszkania swojego zastępcy jest odpowiedzialny tylko za brak należytej staranności w wyborze zastępcy.

§2 Odpowiedzialność

1. Stronami Umowy o Zakup Towaru są wyłącznie Klient i Sprzedawca. Mi&Molly nie jest stroną tej Umowy i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za działania i zaniechania Klienta jak i Sprzedawcy w wykonywaniu tej Umowy.

2. Stronami niniejszej Umowy Zlecenia są wyłącznie Klient i Mi&Molly. Sprzedawca nie jest stroną tej Umowy.

3. Mi&Molly nie ponosi odpowiedzialności za niewykonanie lub nienależyte wykonanie Umowy o Zakup Towaru prze Sprzedawcę, jak i przez Klienta, a także za jakiekolwiek ich czyny niedozwolone, bezpodstawne wzbogacenia ani za jakiekolwiek zdarzenie mogą skutkować ich odpowiedzialnością. 

4. Mi&Molly nie jest przedstawicielem, agentem, pełnomocnikiem, prokurentem ani reprezentantem, pracownikiem, wykonawcą itp. Sprzedawcy.

5. Względem Klienta Mi&Molly odpowiada tylko za niewykonanie lub nienależyte wykonanie niniejszej Umowy na zasadach określonych w kodeksie cywilnym.

§3 Zawarcie niniejszej Umowy i wskazanie Towaru. 

1. Wszelkie treści znajdujące się na stronach internetowych Sprzedawcy nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i stanowią jedynie zaproszenie do zawarcia Umowy, chyba że co innego wynika z regulaminu platformy aukcyjnej, na której to zamieszczone są treści.

2. Klient wybiera Towar, który ma być przedmiotem Zakupu:

a. W przypadku zawierania niniejszej Umowy przez platformę aukcyjną – zgodnie z regulaminem tej platformy;

b. W przypadku zawarcia niniejszej Umowy w inny sposób – w sposób wskazany przez Sprzedawcę w toku korespondencji między Stronami. 

3. Momentem zawarcia niniejszej Umowy jest:

a. W przypadku zawierania niniejszej Umowy przez platformę aukcyjna - moment określony w regulaminie tej platformy;

b. W przypadku zawierania niniejszej Umowy w inny sposób – moment zaakceptowania Regulaminu przez Klienta.

4. W ogłoszeniu o możliwości zawarcia niniejszej Umowy Sprzedawca może wskazać także szczegółowe warunki Umowy Zakupu Towaru, w tym opis Towaru oraz koszty jego dostawy. 

5. Poprzez „Koszty Dostawy” rozumie się wszelkie koszty związane z dostawą, w tym nie tylko koszty wysyłki (shipping), ale także wszelkie koszty ubezpieczenia, opłaty, podatki, opłaty za licencje i pozwolenia, grzywny, mandaty oraz koszty pakowania, przenoszenia, transportu oraz przechowywania Towarów.

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

MI&MOLLY
Złotowska 51B/14
60-184 Poznań
Dodatkowe informacje

  

§10 Odstąpienie od Umowy o zakup Towaru i reklamacja jej dotycząca

1. Odstąpienie od Umowy o Zakup Towaru, jak i zgłaszanie reklamacji dotyczącej jej wykonania, w szczególności jakości lub wadliwości Towaru („Reklamacja”) wynikają z warunków sprzedaży Towaru Sprzedawcy. W tym zakresie Mi&Miolly nie dokonuje jakichkolwiek czynności ze Sprzedawcą, w szczególności nie ustala dopuszczalności jak i warunków odstąpienia od Umowy jak i reklamacji ze Sprzedawcą.

2. Odstąpienie od Umowy o Zakup Towaru jak i zgłoszenie Reklamacji nie mają wpływu na niniejszą Umowę.

3. Klient chcący odstąpić od Umowy o Zakup Towaru lub zgłosić Reklamację może poprosić Mi&Molly o pomoc w polubownym rozwiązaniu sporu. Mi&Molly nie ma obowiązku pomocy, jednakże może zaproponować formy rozwiązania takiego sporu.

4. Wszelkie inne skargi i reklamacje dotyczące Umowy Zakupu Towaru Klient zgłasza tylko i wyłącznie Sprzedawcy. Mi&Molly nie rozpatruje takich skarg lub reklamacji, może co najwyżej przekazać je Sprzedawcy, jeśli je otrzyma (choć nie ma takiego obowiązku).

5. Wszelkie spory wynikłe z Umowy o Zakup Towarów rozstrzygają między sobą Klient oraz Sprzedawca. 

6. Mi&Molly nie ma obowiązku angażowania się w jakikolwiek sposób w rozstrzyganie sporów wynikłych z Umowy o Zakup Towarów między Klientem a Sprzedawcą.

§11 Odstąpienie od niniejszej Umowy i reklamacje jej dotyczące

1. Klient może odstąpić od niniejszej Umowy w terminie 14 dni od jej zawarcia, zgodnie z ustawą o prawach konsumenta poprzez złożenie oświadczenia na piśmie do Mi&Molly lub poprzez formularz odstąpienia od Umowy wysyłając go na adres elektroniczny Mi&Molly: miandmolly@gmail.com

2. Jednakże Klient nie ma prawa do odstąpienia od niniejszej Umowy, jeżeli Mi&Molly zawarła już Umowę o zakup Towaru ze Sprzedawcą. Klient oświadcza, iż wyraża zgodę na zawarcie Umowy o zakup Towaru w jego imieniu przed upływem 14-dniowego terminu na odstąpienia od niniejszej Umowy ,co skutkuje utratą prawa odstąpienia od umowy z chwilą zawarcia Umowy o zakup Towaru. 

3. Wszelkie inne skargi, reklamacje, dotyczące niniejszej Umowy Klient zgłasza pisemnie na adres Mi&Molly podany w §1 lub też elektronicznie na adres: miandmolly@gmail.com, Mi&Molly dołoży starań, by odpowiedzieć na reklamację / skargę w terminie 14 dni od jej otrzymania, jeśli jest ona kompletna i nie wymaga uzupełnienia. Brak odpowiedzi na reklamację/skargę w tym terminie nie oznacza jej uznania.

4. Mi&Molly może także odmówić odkupienia Towaru w sytuacji rezygnacji z zakupu (§8), jeśli okoliczności wskazują, iż Klient nadużywa prawa rezygnacji z zakupu Towaru, w szczególności rezygnuje on z zakupu dużej ilości Towarów w krótkim czasie.

   

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Mi&Molly
Złotowska 51b/14
60-184 Poznań

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

§9 REZYGNACJA Z ZAKUPU 

W terminie 14 dni od dnia odbioru Towaru Klient może zrezygnować z Towaru w ten sposób, iż wysyła Nam informację mailowo na adres: miandmolly@gmail.com przy czym należy skorzystać z udostępnionego przez Nas formularza rezygnacji. W takim wypadku, o ile Towar nie jest uszkodzony, możemy odkupić go od Klienta za równowartość zapłaconej przez niego kwoty. Klient wówczas obowiązany jest odesłać Towar na swój koszt do Mi&Molly na jej adres Mi&Molly Zuzanna Juszczak, ul. Złotowska 51b/14, 60-184 Poznań, NIP: 9721204045, zapłata kwoty nastąpi po wysłaniu Towaru.

O sprzedającym
miandmolly
95,8%
kupujących poleca tego sprzedającego

117

 

5

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,6

Czas wysyłki

4,2

Koszt wysyłki

4,7

Obsługa kupującego

4,8

Dane firmy

Zuzanna Juszczak
Mi&Molly
Złotowska 51b/14
60-184 Poznań
REGON: 302268772
NIP: 972-120-40-45

Kontakt

 • 694****** (pokaż)

Informacje o sprzedającym

MI&MOLLY - Jeśli są Państwo czegoś nie pewni lub mają wątpliwości - proszę pytać! Odpowiemy na każde pytanie. Preferowaną formą kontaktu jest e-mail. Staramy odpowiadać na maile najszybciej jak tylko możemy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. W korespondencji proszę o podawanie swojej nazwy użytkownika Allegro oraz nr aukcji. W znaczący sposób usprawni nam to pracę i ewentualną identyfikację Kupującego. E-mail: miandmolly@gmail.com

Regulamin: tutaj bit.ly/RegulaminMiandMolly 

Pozostałe informacje

1.  Obowiązkowe jest zapoznanie się z niniejszym Regulaminem. Dokonanie zakupu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, tutaj bit.ly/RegulaminMiandMolly

Wyświetlenia:5297
Numer oferty:6542131896
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Pozostałe przedmioty od tego sprzedawcy

Do góry