SPG PG 80 pompa do styrobetonu i pianobetonu (6482708303)

12 dni do końca
  • stan: nowy© PanelReklamowy
PNEU-MIX

Warszawa
05-091 Ząbki
Ul. Drewnicka 5a
e-mail:
allegro@pneu-mix.com.pl

Telefon:
22 676-66-42
601-537-413

Doradztwo techniczne:
601-537-414

Oddział w Krakowie
30-898 Kraków
Ul. Drożdżowa 5
e-mail:
allegro@pneu-mix.com.pl

Telefon:
12 658-36-74
601-537-681

Doradztwo techniczne:
601-537-538


Kilka spraw formalnych :
1. Nie chcesz kupić nie licytuj.

2. Do aukcji podchodzimy bardzo poważnie.

3. Posiadamy rachunek w PeKaO SA.

4. Przy wpłatach na konto w tytule przelewu proszę napisać: swój nick, nazwa przedmiotu i nr aukcji. Proszę unikać wpisów typu "aukcja allegro" ponieważ musimy szukać od kogo jest wpłata.

5. Po wygraniu aukcji proszę o kontakt na adres e-mail lub tel. w celu potwierdzenia transakcji, rodzaju przesyłki oraz formy płatności.

6. Po sfinalizowaniu transakcji czekamy na komentarz, jako sprzedający komentarz wystawiamy jako „drugi”.

7. Na wpłatę czekamy maksymalnie tydzień . Po tym czasie rozpoczynamy procedurę zwrotu prowizji i wystawiamy komentarz negatywny.

Zapraszamy do licytacji!

Gwarancja najwyższej jakości i rozsądnej ceny!

Kupujesz od bezpośredniego importera!!

Przesyłki pobraniowe zamówione do godz. 12.00 wysyłamy tego samego dnia.

Przesyłki na przedpłatę wysyłamy po zaksięgowaniu środków.

Wszystkie przesyłki wysyłane są firmą kurierską z magazynu centralnego.

Możliwy odbiór osobisty w dowolnym oddziale firmy po wcześniejszym umówieniu.

Konto bankowe:
11 1240 6117 1111 0000 4761 4680

O firmie

Firma PNEU-MIX poprzez wieloletnią działalność na rynku maszyn budowlanych ugruntowała swoją pozycje w dziedzinie sprzedaży i serwisu. Dzięki szybkiemu rozwojowi firmy , otwarciem oddziału w Krakowie, staliśmy się jedną z największych firm w Polsce. Współpracujemy z wieloma wiodącymi producentami maszyn i urządzeń , chemii oraz materiałów budowlanych.

POMPA ŚLIMAKOWA SPG BAUMASCHINEN PG 80

Cena: 95 940 zł brutto

PG 80 to uniwersalne i wydajne urządzenie do przemysłowej produkcji i pompowania styrobetonu oraz pianobetonu.
Urządzenie zostało zabudowane na konstrukcji ramowej i produkowane jest w dwóch wersjach. Podstawowa wersja przystosowana jest do przewozu lawetą płasko podłogową lub na samochodzie dostawczym. Druga wersja wyposażona jest w dwie osie jezdne, zaczep kulowy, cztery wysuwane podpory, które zapewniają stabilne ustawienie i wypoziomowanie maszyny oraz plandekę z uchylną ścian, która po otwarciu tworzy zadaszenie nad operatorem.
Urządzenie zostało zaprojektowane w sposób umożliwiający dobór poszczególnych parametrów takich jak wydajność pompy, moce silników itp. Uniwersalna konstrukcja umożliwia modyfikację urządzenia w każdym momencie użytkowania. W urządzeniu zamontowano mieszarkę bębnową o pojemności 537 litrów napędzaną motoreduktorem elektrycznym z przekładnią ślimakową, to rozwiązanie zapewnia cichą i bezawaryjną pracę. W mieszarce zamontowano mieszadło spiralne wykonane z wysokogatunkowej stali odpornej na ścieranie o twardości 250 HB.
Specjalnie opracowany kształt mieszadła zapewnia szybkie i dokładne mieszanie różnych materiałów od lekkich zapraw napowietrzonych do ciężkich zaczynów cementowych. Napęd mieszarki posiada przełącznik zmiany kierunku obrotów co zapewnia urabianie zapraw lub mieszanie zaczynów. .
Urządzenie wyposażone jest w wydajną pompę ślimakową napędzaną motoreduktorem elektrycznym z współosiową przekładnią walcową. Pompa podczas pracy zasysa z mieszalnika zaprawę przez komorę podajnika i wąż ssawny. Urządzenie wyposażone jest także w płynną elektroniczną regulację wydajności pompy, cyfrowy wyświetlacz z separowanym przetwornikiem ciśnienia zaprawy, oświetlenie wewnętrzne, zabezpieczenie przepięciowe, przeciążeniowe oraz zdalne sterowanie. .
Urządzenie opcjonalnie może być wyposażone w automatycznie lub ręcznie sterowany generator piany oraz automatycznie sterowany dozownik wody. System dozowania sterowany elektronicznie dwukrotnie przyśpiesza czas napełnienia komory mieszalnika gwarantując przy tym jednorodność produkowanej zaprawy.

DANE TECHNICZNE
PG80:
Typ pompy ślimakowej: U355
Natężenie pompowania: 4,8 m3/h
Ciśnienie pompowania: 25 atm.
Odległość / wysokość: 200 / 50 m
Napęd pompy: 5,5 kW / 400 V
Napęd mieszalnika: 2,2 kW / 400 V (alternatywnie 3 kW / 400V)
Ciężar: 560 kg
Napięcie sterowania: 24 V

PG80 plus:
Typ pompy ślimakowej: U355
Natężenie pompowania: 9,0 m3/h
Ciśnienie pompowania: 25 atm.
Odległość / wysokość: 200 / 50 m
Napęd pompy: 7,5 kW / 400V
Napęd mieszalnika: 2,2 kW / 400 V (alternatywnie 3 kW / 400V)
Ciężar: 980 kg
Napięcie sterowania: 24 V

Maszyna objęta jest gwarancją 12 miesięcy.

Aukcja dotyczy urządzenia PG 80plus na ramie jezdnej bez generatora piany.

Poniżej załączamy linki do filmików pokazujących pracę maszyny:
http://www.youtube.c­om/watch?v=1kktxc9LN­w8

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na zakupione u nas maszyny oraz fachowe doradztwo we wszystkich oddziałach Firmy PNEU-MIX na terenie Polski.
wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • Bank Polska Kasa Opieki S.A. 11 1240 6117 1111 0000 4761 4680
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 14 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 14 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci pieniądze za towar, natomiast koszty wysyłki pozostają po stronie Kupującego. Produkt musi być w oryginalnym opakowaniu w stanie nienaruszonym, nie może posiadać śladów użytkowania. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, klient zobowiązany jest złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, np. pisząc na adres e-mail: allegro@pneu-mix.com.pl Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy: (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) [DANE SPRZEDAJĄCEGO] ............................................. ............................................. ............................................. Ja.................................................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy .............................................................................................................................................................................., numer oferty............................................................. . Data zawarcia umowy to ............................................................, data odbioru............................................................................... Imię i nazwisko.......................................................................................... Login Allegro.............................................................................................. Adres ........................................................................................................... Data.............................................................................................................. .................................................................................................................. Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej) Do paczki prosimy dołączyć lub fakturę VAT. Jest to warunek zwrotu, bez którego odstąpienie od umowy nie będzie możliwe. Wszystkie dokonane przez Klienta płatności,z wyjątkiem kosztów dostawy zostaną zwrócone na numer konta podany w formularzu, nie później niż w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przez nas zwracanego towaru. Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.

reklamacje

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zakupu towaru pod adresem allegro@pneu-mix.com.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,dowód zakupu stanowiący podstawę reklamacji(faktura VAT),przedmiot i przyczynę reklamacji. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

Formularz dostawy i płatności Klient zobowiązany jest do wypełnienia "formularza dostawy i płatności" po dokonaniu zakupu, jednakże nie później niż dwa dni od daty złożenia zamówienia. Przy wyborze opcji płatność na konto, Klient zobowiązany jest dokonać płatności w terminie siedmiu dni od daty złożenia zamówienia. W przypadku nie zastosowania się do wyżej wymienionych zasad, zamówienie zostanie anulowane, o czym kupujący zostanie poinformowany mailowo. Realizacja Zamówienia Wszystkie zamówienia realizowane są do 2 dni roboczych od momentu zaksięgowania płatności PayU, wpłaty na konto bankowe lub przy wyborze w formularzu dostawy przesyłki pobraniowej. Kupując na naszych aukcjach jednocześnie kilka przedmiotów za przesyłkę do 30 kg płacisz tylko raz. Przy wpłatach na konto w tytule przelewu proszę napisać: swój nick, nazwę przedmiotu i nr aukcji. Zamówione towary dostarczane są na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej według cennika podanego na aukcjach. Firma PNEU-MIX nie odpowiada za opóźnienia wynikające z przyczyn leżących po stronie firm spedycyjnych. Odbiór osobisty Istnieje możliwość odbioru osobistego, po uprzednim zakupieniu towaru za pośrednictwem serwisu Allegro. Po zakupie należy zaznaczyć w formularzu opcję odbiór osobisty. Zamówienie może zostać odebrane po otrzymaniu przez klienta informacji mailowej ze strony sklepu, że zamówienie jest przygotowane do odbioru. W przypadku odbioru zamówienia opłaconego z góry, odbierający winien jest okazać dokument potwierdzający tożsamość lub upoważnić pisemnie/mailowo inną osobę. Punkt odbioru mieści się w Ząbkach k. Warszawy, przy ul. Drewnickiej 5A oraz w Krakowie przy ul.Drożdżowej 5. Zakupione produkty można odbierać od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. W punkcie odbioru przyjmowane są płatności wyłącznie gotówką.