SPEEDO KĄPIELÓWKI CHŁOPIĘCE 8-09312B842 140cm (6912192074)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
59,00 zł

kolor/wzór:

Koszty dostawy
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • Przesyłka kurierska 15,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
Zakupy od 350 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Wieliczka, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • płeć: chłopiec
 • rodzaj: dziecięce
 • rozmiar: XS

SPEEDO KĄPIELÓWKI CHŁOPIĘCE 8-09312B842 140cm

W promocyjnej cenie: 59,00 zł. !!!

 • Kąpielówki chłopięce renomowanej marki
 • Sznurek w pasie dla optymalnego dopasowania
 • Wykonane z tkaniny Endurance 10 odpornej na działanie chloru i promieni słonecznych
 • kolor czerwony
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u sportplaneta za co najmniej 350 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 84 1050 1445 1000 0091 4863 3655
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni robocze
Przesyłka kurierska 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Planeta sportu
ul. Kościuszki 15
32-020 Wieliczka
NIP: 683-168-52-80
REGON: 120307168

Nasza firma to przedsiębiorstwo, którego celem nadrzędnym jest zadowolenie Klienta.

Firma bazuje na zespole doświadczonych pracowników i ekspertów. 


Nasz wewnętrzny kodeks wartości: 

Innowacyjność - wiemy, że innowacyjność to siła tworzenia coraz lepszych produktów i rozwiązań. 

Zaufanie i partnerskie podejście - tylko dzięki wzajemnemu zrozumieniu można budować długotrwałe, dobre kontakty biznesowe z wzajemną korzyścią dla obu stron. Szczególnie preferujemy otwarty model współpracy z ukierunkowaniem na potrzeby Klienta. 

Użyteczność - każdego dnia skupiamy się nad tym aby nasze produkty były jak najbardziej użytecznym i przyjaznym narzędziem. Dzięki temu nasi Klienci mogą podejmować coraz to nowe wyzwania biznesowe. 

Komfortowa obsługa Klienta - to główny cel naszych codziennych działań bo zadowolony Klient to źródło naszej wewnętrznej satysfakcji. 

Radość tworzenia - dbamy o naszych Klientów i pracowników, bo wierzymy że zadowolony pracownik tworzy najlepsze rozwiązania a najlepsze rozwiązania dają radość naszym Klientom. 


Zapraszamy do Współpracy

kontakt

 • poniedziałek - niedziela 11:00 - 20:00

pozostałe informacje

Jesteśmy do Państwa dyspozycji telefonicznie jak i mailowo, 7 dni w tygodniu w godzinach od 11:00 - 20:00. 

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
Planeta Sportu
ul. T. Kościuszki 15
32-020 Wieliczka
PL
Dodatkowe informacje

   

Zasady zwrotu produktu


 1. Zgodnie z  art. 27 Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014  poz. 827) Klient będący Konsumentem ma prawo bez podawania przyczyny i  bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w ustępie 5  poniżej, odstąpić od zawartej umowy, składając firmie PLANETASPORTU oświadczenie o  odstąpieniu od umowy w terminie 14 dni od daty wejścia Klienta w  posiadanie zamówionego towaru lub w którym osoba trzecia inna niż  przewoźnik i wskazana przez Klienta weszła w posiadanie towaru. Po  upływie tego terminu uprawnienie do odstąpienia wygasa. Do zachowania  terminu na odstąpienie wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego  upływem. Oświadczenie o odstąpieniu należy kierować na adres siedziby  firmy: ul. T. Kościuszki 15, 32-020 Wieliczka, lub na adres mailowy:  sklep@planetasportu.com . Klient może sformułować oświadczenie samodzielnie bądź skorzystać ze wzoru oświadczenia o odstąpieniu od umowy. 
 2. W  przypadku odstąpienia od umowy Klient powinien poinformować firmę PLANETASPORTU o  zamiarze odstąpienia, przesyłając oświadczenie i wskazując jednocześnie  numer rachunku bankowego, na jaki, po złożeniu oświadczenia, winna być  zwrócona cena zakupu. Brak przekazania takiej informacji nie wpływa  jednak na skuteczność oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a ma na celu  jedynie przyspieszenie realizacji zwrotu. 
 3. PLANETASPORTU niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia  otrzymania oświadczenia Klienta o odstąpieniu od umowy, zwróci  konsumentowi koszty: towaru i pierwszej przesyłki.
 4. Klient,  korzystając z prawa odstąpienia od umowy, ponosi bezpośrednie koszty  zwrotu towaru (poczta, kurier). Przesyłki wysyłane za pobraniem oraz  przez paczkomat nie będą przez PLANETASPORTU przyjmowane. 
 5. Klient  powinien niezwłocznie po złożeniu oświadczenia o odstąpieniu odesłać  doręczony mu produkt wraz z dowodem zakupu (paragon), jednak nie później  niż w terminie 14 dni od dnia złożenia tego oświadczenia. Do zachowania  terminu wystarczy nadanie przesyłki z produktem przed jego upływem.  Jeżeli oświadczenie o odstąpieniu nie zostało złożone wcześniej Klient  powinien przesłać pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy wraz z  produktem.
 6. W przypadku skorzystania przez Kupującego z prawa  odstąpienia od umowy, Klient jest obowiązany odesłać towar w stanie  niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna do stwierdzenia  charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Klient ponosi odpowiedzialność  za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w  sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i  funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 2 lata (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji:
Planeta Sportu
ul. T. Kościuszki 15
32-020 Wieliczka
PL
Dodatkowe informacje

Warunki zgłaszania reklamacji:

   


 1. Firma PLANETASPORTU zobowiązana jest dostarczać produkty bez wad. 
 2. Towar zakupiony w PLANETASPORTU jest objęty 2-letnią rękojmią. 
 3. W  przypadku, gdy dostarczony produkt ma wadę, podstawą rozpatrywania  wszelkich reklamacji są przepisy ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku  Kodeks cywilny (Dz.U. 1964 Nr 16 poz. 93 z późniejszymi zmianami). 
 4. Reklamacje należy zgłaszać firmie PLANETASPORTU pisemnie na adres siedziby firmy: ul. T.Kościuszki 15, 32-020 Wieliczka lub za pomocą poczty elektronicznej na adres: sklep@planetasportu.com 
 5. Poprawnie  złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres,  adres e-mail Klienta, datę zawarcia umowy stanowiącej podstawę  reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania kupującego,  dowód zakupu, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 
 6. Jeżeli  podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed  rozpatrzeniem reklamacji PLANETASPORTU zwraca się do składającego reklamację  o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 
 7. PLANETASPORTU rozpatruje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 
 8. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. 
 9. W  przypadku sporów dotyczących rozpatrywania reklamacji Klient będący  konsumentem może zwrócić się o pomoc w kwestii pozasądowego sposobu  rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym  Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w  Krakowie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur  rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem:  http://www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów  konsumenckich”. 
 10. Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr  dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów  pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma  ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę  internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i  przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu  dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy  sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.

gwarancja

Rodzaj Gwarancji: sprzedającego

Okres gwarancji: 12 miesięcy

Dodatkowe informacje

 

Wszystkie towary sprzedawane przez PLANETASPORTU zwaną w dalszej części SPRZEDAWCĄ objęte są gwarancją zgodnie z OGÓLNYMI WARUNKAMI GWARANCJI.


Firma PLANETASPORTU udziela gwarancji na okres 12 (dwunastu) miesięcy od daty sprzedaży, nie dłużej jednak niż do dnia skorzystania przez Klienta z przysługujących mu uprawnień z tytułu rękojmi za wady o ile nie zostały one skutecznie wyłączone, na cały oferowany asortyment  z wyłączeniem: bielizny, strojów kąpielowych oraz suplementów diety.