SPAWN 3 kolekcjonerski HC wydanie kolekcjonerskie (6542418388)

zakończona
85,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 11,00 zł
  • List polecony priorytetowy 13,00 zł
  • lokalizacja: Warszawa
  • stan: używany
  • rok wydania (xxxx): 2007
  • cechy: twarda okładka, kredowy papier

Postanowiłem wystawić na sprzedaż kilka komiksów z mojej kolekcji. Część z nich to duble, które z różnych powodów pojawiły się u mnie, część to pozycje unikatowe w mojej kolekcji. Zapraszam do zapoznania się z moimi ofertami ;).

Na samym początku zaznaczę, że jako kolekcjoner staram się dokładnie opisywać i fotografować ewentualne wady komiksów (nawet te tak małe, że pewnie część kupujących by ich nie zauważyła, a wystawiających – nie opisała :) ).

Na tej aukcji oferuję 3 tom kolekcjonerskiego wydania Spawna z Mandragory.

Komiksiarze znają serię Spawn jeszcze z czasów TM-Semica. Po porzuceniu tego tytułu przez tę firmę, tytuł został przejęty przez Mandragorę. Oprócz standardowych zeszytówek Mandrogora zebrała wydawane przez siebie Spawny w 3 tomy limitowanych wydań kolekcjonerskich w twardej oprawie.

Na całą Polskę zostało wydanych zaledwie 500 sztuk 3 tomu (to o połowę niższy nakład niż nakład bardzo poszukiwanych komiksów z egmontowej kolekcji Mistrzów Komiksu!).

Ze względu na mikro-nakład zdecydowana większość z tych komiksów wylądowała już w rękach kolekcjonerów, którzy rzadko wystawiają komisy ze swoich zbiorów na sprzedaż. W połączeniu z faktem, że nie ma praktycznie szans na wznowienie tego tytułu (nie słyszałem nawet najmniejszej plotki by któreś z wydawnictw chciało wrócić do Spawna… a co dopiero ponownie wydawać już wydane numery) szansa na kupienie tego tytułu może się bardzo długo nie powtórzyć. Co więcej – biorąc pod uwagę ich unikatowść myślę, że ich wartość będzie powoli rosła.

Stan komiksu oceniam na BDB. Leciutki przetarcia na okładce i 1 mikroryska - obie możliwe do wykrycia w zasadzie tylko przy dokładnym przyglądaniu się okładce pod odpowiednim kątem pod światło :)

Więcej zdjęć można zobaczyć pod linkiem: https://www.aukcjone­r.pl/gallery-demo/24­080558.html Oczywiście, w razie zainteresowania mogę dosłać te i więcej dokładnych zdjęć na maila. Można też obejrzeć komiks przez zakupem :-)

Po wygraniu aukcji możliwy bezpłatny odbiór osobisty w Warszawie, a także być może w Gliwicach (w razie chęci odbioru w Gliwicach proszę o wcześniejszy kontakt by ustalić czy będzie to możliwe).

Komiksy wysyłam bezpiecznie, pancernie opakowane i zabezpieczone (sam jestem kolekcjonerem i wiem, że dla wielu to ważne, więc robię to naprawdę starannie; w razie wątpliwości proszę o przeszukanie komentarzy :))!

Zapraszam na pozostałe aukcje

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 13,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
List polecony ekonomiczny 11,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje