Spawarka SPEEDTEC 215C Lincoln Electric PAKO W-wa (6541987796)

zakończona
4 500,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska gratis
 • lokalizacja: WARSZAWA
 • czas wysyłki: natychmiast
 • stan: nowy
s
s
s
s
s
s

Adres:
Firma Handlowa Pako
03-652 Warszawa
ul. Lewicpolska 15A

tel: 22 618-09-92
fax: 22 743-96-02
tel kom: 504-775-142
Email: biuro@pako.sklep.pl
www:pako.sklep.pl

Kurier Siódemka

Koszty wysyłki
(wpłata na konto): 0,00

Bank PKO SA

Nr rachunku:
09 1240 1082 1111 0010 2310 0478

Spawarka SPEEDTEC 215C LINCOLN

Źródło wieloprocesowe SPEEDTEC® 215C

SPEEDTEC® 215C

K14146-1

Cechy główne

 • Inteligentna obudowa: możliwość założenia szpuli 15kg, pomocne półki i schowki, waga niższa o 48% w porównaniu do konwencjonalnych urządzeń MIG
 • Wielozadaniowość: MIG synergiczne i manualne, Druty proszkowe, MMA, TIG Lift
 • Korekcja Współczynnika mocy (PFC). Lepsze parametry wyjściowe spawania przy 30% niższej konsumpcji energii (w porównaniu do konwencjonalnych urządzeń MIG) = redukcja kosztów, możliwość pracy z generatorem prądu
 • Intuicyjna obsługa: kolorowy wyświetlacz TFT ułatwiający dobranie prawidłowych parametrów
 • Doskonała jakość łuku. MIG: Płynna regulacja napięcia, prędkości podawania drutu, MMA: Hot Start i Arc Force Control, TIG: Lift TIG pozwala uniknąć zanieczyszczenia wolframem

Zasilanie

 • 115-230/1/50/60

Procesy

MIG manualny, MIG synergiczny, Drut proszkowy, MMA, LIFT TIG
ZASILANIE
 • 115-230/1/50/60
PRĄD SPAWANIA
 • 200A/24V@25%
BEZPIECZNIK
 • 16A
ZAKRES PRĄDU
 • 20-200A
ZAKRES ŚREDNIC DRUTU RDZENIOWEGO (MM)
 • 0.9-1.1 mm
ZAKRES PRĘDKOŚCI PODAWANIA DRUTU
 • 1-15 m/min
WYMIARY ( WXSXD) 780 mm x 400 mm x 750 mm
WAGA NETTO 42 kg

JEDNA, POTEŻNA MASZYNA DO WSZYSTKICH PROCESÓW SPAWALNICZYCH

SPEEDTEC® 215C to niewielkie, ale potężne jednofazowe urządzenie inwertorowe, wieloprocesowe, zaprojektowane do wykonania aplikacji MIG, MMA oraz TIG. Zostało wyposażone w kolorowy wyświetlacz TFT, umożliwiający szybkie i łatwe ustawienia danej aplikacji. Zaprojektowany w module synergicznym, pozwala znaleźć odpowiednie parametry spawania oparte na amperażu, WFS czy grubości spawanego materiału. Dzięki SPEEDTEC® 215C można osiągnąć maksymalną moc z 200A przy 25% cyklu pracy i spawać przy ducie litym od 1,0 mm oraz drucie proszkowym od 1,1mm. Można osiągnąć znakomite rezultaty dla stali, stali wysokostopowych oraz aluminium. Maszyna działa bezproblemowo z osłoną gazów mieszanych, Argonem i 100% CO2, a także z użyciem drutów samoosłonowych (Innershield). Dzięki aktywnemu modułowi PFC, konsumcja energii jest niższa o 30%*.

 • Wielozadaniowe: MIG synergiczny i manualny, Druty proszkowe, MMA, TIG Lift.
 • Inteligentna obudowa: szplua 15kg, pomocne pólki i schowki, przydatne w warsztacie czy na hali produkcyjnej.
 • Przyjazny dla użytkownika panel sterowania: Kolorowy wyświetlacz TFT ułatwia ustawienia parametrów dla ekspertów i początkujących spawaczy.
 • Korekcja Współczynnika Mocy (PFC): Lepsze parametry wyjściowe spawania, konsumpcja 30% mniej energii*, możliwość pracy z wykorzystaniem przedłużacza (100m).

  * W porównaniu do konwencjonalnych źródeł prądu

 • ZASILANIE
  • 115-230/1/50/60
  PRĄD SPAWANIA
  • 200A/24V@25%
  BEZPIECZNIK
  • 16A
  ZAKRES PRĄDU
  • 20-200A
  ZAKRES ŚREDNIC DRUTU RDZENIOWEGO (MM)
  • 0.9-1.1 mm
  ZAKRES PRĘDKOŚCI PODAWANIA DRUTU
  • 1-15 m/min
  WYMIARY ( WXSXD) 780 mm x 400 mm x 750 mm
  WAGA NETTO 42 kg
  W zestawie:
  • Przewód masowy z zaciskiem (3m)
  • Zestaw rolek (0.8-1.0mm)
  • Przewód gazowy (2m)

  Producent: LINCOLN ELECTRIC

  Model: SPEEDTEC 215C

  Waga produktu: 42 kg

  Gwarancja: 3 lata  Postanowienia ogólne
  1. Na e-maile odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17. Jeżeli nie otrzymali Państwo odpowiedzi w ciągu 24h, należy wówczas ponowić zapytanie lub skontaktować się telefonicznie na numer 504-775-142 lub (022) 618-09-92
  2. Należy zachować ciągłość korespondencji, co znacznie ułatwia i przyspiesza udzielenie odpowiedzi na zadawane przez Państwa pytania.
  3. FH PAKO zastrzega sobie prawo do zmian w treści niniejszego regulaminu.

  Kupno
  1. Wszelkie pytania i wątpliwości należy rozwiewać przed kliknięciem opcji „Kup Teraz”.
  2. Po wygraniu aukcji prosimy o jak najszybsze potwierdzenie zawarcia transakcji poprzez wysłanie e-maila na adres: pako.handlowy@gmail.com
  3. Na potwierdzenie i/lub wpłatę czekamy 7 dni od dnia zakupu. Jeżeli nie zdążą Państwo w tym czasie, proszę się skontaktować z nami. Brak kontaktu w przeciągu 7 dni skutkuje wystąpieniem do Allegro o zwrot prowizji za transakcję i wystawieniem komentarza „Negatywnego”.
  4. W e-mailu potwierdzającym należy podać swój Nick na Allegro i numer aukcji, dokładny adres wysyłki wraz z kodem pocztowym, ( jeśli jest inny niż ten z allegro) cechy zakupionego produktu (kolor, wzór – jeśli na aukcji są do wyboru), informacje dotyczące sposobu płatności (przelew, pobranie, odbiór osobisty) .
  5. Informację o zmianie adresu należy przesłać zaraz po zakończeniu aukcji mailem z tytułem "ZMIANA ADRESU WYSYŁKI". Brak takiej informacji traktujemy jako potwierdzenie zgodności danych podanych przez serwis Allegro.
  6. W przypadku niezdefiniowania cech produktu (wzoru i/lub koloru, itp.) wysyłamy e-mail z zapytaniem, na odpowiedź czekamy jeden dzień. W przypadku braku odpowiedzi wysyłamy wylicytowany towar o cechach przez nas wybranych.
  7. Po dokonaniu transakcji należy się kontaktować przy użyciu formularza „Zadaj pytanie Sprzedającemu” lub poprzez odpowiedź na wysłanego przez serwis Allegro.pl e-maila potwierdzającego. Można tez w tym celu wykorzystać dostępny w Allegro „Formularz opcji dostawy”.
  8. W przypadku przelewu na konto bankowe w tytule operacji proszę koniecznie wpisać nick z Allegro oraz nr aukcji, w której brali Państwo udział (ułatwi to i przyspieszy zaksięgowanie wpłaty). Wpłata pieniędzy w placówkach Poczty Polskiej może zostać zaksięgowana na naszym koncie nawet po 7 dniach.
  9. Do ceny zakupionego towaru należy doliczyć koszty wysyłki (zawsze podane w treści aukcji). Przy zakupie dwóch lub większej ilości produktów na naszych aukcjach prosimy o kontakt celem indywidualnego ustalenia kosztów wysyłki.
  10. Przelewy księgowane są raz dziennie. W przypadku nie odnotowania wpłaty, towar zostanie wysłany po jej zaksięgowaniu.
  11. Przesyłki za pobraniem wysyłamy osobom z pełną aktywacją konta oraz posiadających powyżej 15 pozytywnych komentarzy.
  12. Istnieje możliwość odbioru osobistego w Warszawie ul. Łodygowa 23. Po wcześniejszym uzgodnieniu dnia i godzin odbioru.
  13. Do każdej przesyłki dołączony jest paragon. W przypadku chęci otrzymania faktury VAT, w e-mailu potwierdzającym należy napisać pełne dane do FV.
  14. Złożonych ofert nie odwołujemy, więc prosimy o rozważną licytację !!!!!!

  Wysyłka
  1. Wysyłkę realizujemy wyłącznie za pośrednictwem firmy kurierskiej Siódemka.
  2. Towar wysyłamy najdalej w ciągu 3 dni roboczych od dnia otrzymania przelewu lub informacji o wysyłce pobraniowej (jeśli transakcja została zawarta przed godziną 13.00 zazwyczaj przesyłka wychodzi tego samego dnia).
  3. Podczas odbioru klient zobowiązany jest do sprawdzenia stanu przesyłki w obecności pracownika Siódemki
  4. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń opakowania oraz towaru przy kurierze należy spisać protokół reklamacyjny !!!!!!!!!!!!! Jeśli nie sporządzą Państwo takiego protokołu nie uznamy reklamacji !!!!!!!!!!!!!
  5. Odebranie przesyłki jest równoznaczne z zaakceptowaniem jej stanu.
  6. Za transport przesyłek odpowiada firma kurierska Siódemka. Nie ponosimy odpowiedzialności za paczki zniszczone i/lub zagubione.

  Zwroty/Wymiana
  Klient ma prawo zwrotu/wymiany towaru w ciągu 10 dni od daty zawarcia transakcji bez podania przyczyny.
  Zwrot/wymiana towaru odbywa się całkowicie na koszt klienta (w przypadku wymiany klient zostanie obciążony kosztami ponownej przesyłki).
  Zwrot/wymiana rozpatrywana jest wyłącznie z dołączonym dowodem zakupu (paragon, faktura).
  Przy wymianie towaru na inny wzór/kolor do przesyłki zwrotnej należy dołączyć informację, na jaki kolor/wzór Państwo się zdecydowaliście.
  Kupujący jest zobowiązany dostarczyć do siedziby firmy: nieużywany, oryginalnie zapakowany, kompletny towar wraz z wszelkimi metkami i dodatkami, które znajdowały się w opakowaniu. Do zwracanego towaru należy dołączyć wystawiony przez nas dowód zakupu i kartę gwarancję.
  Towar należy odpowiednio zapakować, aby wykluczyć jego uszkodzenie podczas transportu. W przypadku uszkodzenia towaru, stwierdzenia jego użycia, bądź braków w opakowaniu zwrot/wymiana nie będą możliwe..
  Nie przyjmujemy zwrotów „za pobraniem” !!!!!!!!!.
  Pieniądze zwracamy przelewem bankowym w przeciągu 3 dni roboczych od dnia otrzymania nieuszkodzonej, kompletnej przesyłki na podane przez Państwa konto. Zwrotowi podlega wyłącznie kwota zakupionego towaru bez kosztów przesyłki.
  W przypadku rezygnacji z zakupu już wysłanego towaru (równoznaczne z nieodebraniem przesyłki), klient zostanie obciążony kosztami wysyłki w obie strony. Informacja o koszcie podawana jest po otrzymaniu przez nas rozliczenia z firmą kurierską Siódemka

  KOMENTARZE
  Komentarze wystawiamy raz w tygodniu.
  Komentarz jako pierwszy wystawia „Kupujący”.
  Wystawiony komentarz traktowany jest jako potwierdzenie otrzymania przesyłki, jej zgodności z ustaleniami zawartymi w treści aukcji oraz akceptacji przez Kupującego.

  wysyłka gratis
  metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
   • 09124010821111001023100478
  płatność z góry
  maksymalnie w paczce
  Przesyłka kurierska gratis
  kolejna sztuka: gratis
  maksymalnie w paczce: 1
  przybliżony czas realizacji: 1 dzień roboczy
  płatność przy odbiorze
  maksymalnie w paczce
  Odbiór osobisty 0,00 zł
  kolejna sztuka: 0,00 zł
  maksymalnie w paczce: -
  przybliżony czas realizacji: natychmiast
  zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
  Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

  Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
  dodatkowe informacje
  Wystawiam faktury VAT

  kontakt