SOUNDTRACK - They call it an accident - USA (6542164056)

zakończona
25,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: używany
  • rozmiar płyty: 12 cali
  • obroty: 33 rpm


Witam.

Najwyższą oceną jest 5.

Płyty są oceniane wizualnie , chyba że obok oceny wizualnej pojawia się też informacja o odsłuchu. Wszelkie ważne inf. są na stronie o mnie ,z którymi proponuję się zapoznać w celu uniknięcia nieporozumień.

Stan płyty : 5- / U2 , Steve Winwood , Marianne Faithfull , Peter Wood
Okładka : 5-
Koperta wewnętrzna : foliowa
Tłocznia : ISLAND
Kraj : USA
Rok : 1982
Nr. kat. : ILPS 9757

Wszelkie dane do przelewu są na stronie " o mnie "
126-001
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny 9,00 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 30
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Witam. Na moich aukcjach znajdziesz muzykę rozrywkową, jazzową , oraz okresowo klasyczną. Sam interesuję się muzyką klasyczną zwłaszcza operą i w tej dziedzinie służę ewentualną pomocą. Płyty nie są myte, więc potencjalni klienci sami powinni zadbać o należytą kosmetykę.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 7 dni

adres do zwrotu:
Janusz Kalsz
al.Przyjaciół 32/1a
10-148 olsztyn
Polska
 
Zakupiony towar można zwrócić po telefonicznym, lub mailowym ustaleniu szczegółów.

reklamacje

Uwzględniam reklamacje do 30 dni od dnia zakupu i po odsłuchaniu zwróconej płyty i dokonuję przelewu zwrotnego bez kosztu przesyłki zwrotnej. Płyt przeze mnie odsłuchanych , których ocena odsłuchowa zawarta jest w opisie aukcji nie uwzględniam w reklamacjach.

pozostałe informacje

Witam. Na moich aukcjach znajdziesz muzykę rozrywkową, jazzową , oraz okresowo klasyczną. Sam interesuję się muzyką klasyczną zwłaszcza operą i w tej dziedzinie służę ewentualną pomocą. Płyty nie są myte, więc potencjalni klienci sami powinni zadbać o należytą kosmetykę. Kilka podstawowych zasad obowiązujących na moich aukcjach: 1. Nie sprzedaję poza allegro 2. Przed przystąpieniem do licytacji 2 razy się zastanów - bo nie odwołuję ofert 3. Nie wysyłam za pobraniem 4. Na dokonanie przelewu oczekuję 14 dni - po tym terminie uniemożliwiam dalszą licytację a po trzech tygodniach występuję o zwrot prowizji, a po zwrocie proszę nie wysyłać pieniędzy, bo płyta ponownie staje się moją własnością. W przypadku dalszych licytacji wymagam rozliczenia za same płyty bez kosztów przesyłki. 5. Możliwy jest odbiór osobisty po uprzednim kontakcie telefonicznym 6. Jako sprzedający wystawiam komentarz drugi, jako kupujący pierwszy 7. W tytule przelewu proszę o podanie tylko swojego nicku z allegro 8. Nie kończę aukcji przed czasem Dla uniknięcia nieporozumień swoją ocenę płyt staram się zawsze obniżać ale mylić się jest rzeczą ludzką, więc w razie rażącego błędu proszę skontaktować się ze mną, ponieważ płyty oceniam wyłącznie wizualnie. Skala ocen płyt: 5 - płyta mogąca posiadać "kopertówki " nie powinno mieć wpływu na jakość dźwięku 4 - płyta może posiadać większe rysy mogące mieć wpływ na jakość dźwięku 3 - płyta z licznymi rysami mogąca przeskakiwać / nie wystawiam / Koszt wysyłki : 1 płyta - 9 złotych 2 - 4 płyty - 10 złotych 5 - 8 płyt - 14 złotych 9 - 20 płyt - 20 złotych 21 - 30 płyt - 26 złotych Biorąc udział w licytacji rozumiem, że akceptujesz powyższe warunki. Dane do przelewu : Janusz Kalisz Al. Przyjaciół 32/1a 10-148 Olsztyn nr. konta - ING 82 1050 1807 1000 0092 1806 4799 tel.512324447