Sosjerka 400 Akcent Ćmielów i Chodzież (6912171851)

1 osoba kupiła 2 sztuki
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
10,99 zł
z 8 sztuk
Koszty dostawy
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost 12,10 zł
 • Przesyłka kurierska 15,00 zł
Zakupy od 1 000 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Banino, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni
Usługi
 • Zapakuj na prezent 10,00 zł

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • kolor: biały
 • materiał wykonania : porcelana

opis

Szablon allegro

Kontakt
Sklep Piękny Dom
ul. Borowiecka 3
80-297 Banino
tel. 58 727 05 02
email: kontakt@skleppieknydom.pl
Koszty przesyŁki
Przesyłka kurierska

przedpłata koszt 15 zł

Przesyłka kurierska

pobranie

koszt 19 zł

Paczkomaty Inpost

przedpłata koszt 8,60 zł

Paczkomaty Inpost

pobranie koszt 12,10 zł

Odbiór osobisty

Piękny Dom

Banino, Borowiecka 3

Pon-Pt 8-19

Sob 8-15

bez opłat

O Nas

Właścicielem sklepu jest
Aleksandra Bobkowska prowadząca

działalność gospodarczą
U.F. ALEXANDRA A.Bobkowska
z siedzibą w Baninie

ul. Pszenna 58 wpisaną do Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej

pod numerem NIP 589-181-64-66, Regon 220096969.

Kupując na kilku aukcjach,

z opcją dostawy firmą kurierską

za przesyłkę płacisz

tylko raz!

Sosjerka Akcent Ćmielów
cena: 10.99ZŁ

Sosjerka z serii Akcent, niebanalny kształt, biała, niedekorowana, producent Ćmielów.

Pojemność 400ml.

Gatunek III

Można myć w zmywarce oraz używać w mikrofalówce.

Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u piekny_dom_ za co najmniej 1 000 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost
pierwsza sztuka:
8,60 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
12
przybliżony czas realizacji:
3-4 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka:
15,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
100
przybliżony czas realizacji:
3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost
pierwsza sztuka:
12,10 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
12
przybliżony czas realizacji:
3-4 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-
przybliżony czas realizacji:
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka:
19,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
100
przybliżony czas realizacji:
3 dni robocze

Punkty odbioru

Sklep Piękny Dom
Borowiecka, 3
80-297 BANINO
email: kontakt@skleppieknydom.pl
tel.: 587270502

 • Poniedziałek - Piątek 08:00 - 19:00
 • Sobota 08:00 - 15:00
 • Niedziela zamknięte

Płatność kartą i gotówką
Prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT

Reklamacja

2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji

Sklep Piękny Dom
Borowiecka 3
80-297 Banino
Dodatkowe informacje

 

1. Produkty posiadają gwarancję  producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski.  Czas gwarancji każdego produktu widnieje w jego opisie na stronach  sklepu. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku  gwarancji wystawionej przez gwaranta. Większość produktów posiada  gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe  producentów. Dokładne adresy punktów serwisowych znajdują się na kartach  gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych  producentów. Kupującymoże także przeprowadzić procedurę reklamacyjną z  tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego.

2. W przypadku gdy gwarancji udziela Sprzedający, produkt należy odesłać na koszt Sprzedającego, na adres Usługodawcy.

3. Naprawiony produkt odsyłany jest do Klienta na koszt Sprzedającego.

4. W przypadku niezgodności towaru z umową  reklamowany towar wraz z pismem określającym rodzaj niezgodności oraz  oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy  odesłać na koszt Sprzedającego (podstawa prawna – ustawa z dnia 30 maja  2014 roku o prawach konsumenta Dz.U poz 827.)

5. W szczególności rzecz sprzedana jest niezgodna z umową, jeżeli:

1) nie ma właściwości, które rzecz tego  rodzaju powinna mieć ze względu na cel w umowie oznaczony albo  wynikający z okoliczności lub przeznaczenia;

2) nie ma właściwości, o których istnieniu sprzedawca zapewnił kupującego, w tym przedstawiając próbkę lub wzór;

3) nie nadaje się do celu, o którym  kupujący poinformował sprzedawcę przy zawarciu umowy, a sprzedawca  nie zgłosił zastrzeżenia co do takiego jej przeznaczenia;

4) została kupującemu wydana w stanie niezupełnym.

Zwroty

14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Sklep Piękny Dom
Borowiecka 3
80-297 Banino

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres Nasz e-mail. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres Sklep Piękny Dom ul. Borowiecka 3 80-297 Banino. Przesyłkę należy zabezpieczyć tak aby nie doszło do uszkodzenia zwracanych przedmiotów. w przypadku wystąpienia uszkodzeń w zwracanym towarze zwrot będzie pomniejszony o uszkodzone przedmioty. Uszkodzenie będzie udokumentowane zdjęciami lub protokołem z firmy kurierskiej. Zwracane przedmioty nie mogą nosić śladów użytkowania! W przypadku stwierdzenia otrzymania używanego przedmiotu Sprzedający odeśle przedmiot po uiszczeniu opłaty za ponowną wysyłkę przez Kupującego.  W przypadku odstąpienia od umowy prosimy o przesłanie danych z niniejszego wzoru: 

 Oświadczenie o odstąpieniu od umowy: 

 Do:                                                                    

U.F. Alexandra A.Bobkowska  ul. Pszenna 58 80-297 Banino                                                                     Sklep Piękny Dom ul. Borowiecka 3 80-297 Banino  

Ja Jan Kowalski niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży  następującej/ych rzeczy ........... numer oferty ................ Data zawarcia umowy to  ..............,  data odbioru .............

Imię i nazwisko ............ Login Allegro .................. Adres ...........  Data .................

 Podpis - tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej.

 Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.

 W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedawca zwraca Kupującemu koszt odesłania Towaru do wysokości najtańszej opcji dostawy dostępnej na aukcji, czyli do wysokości 8,60 zł.  Wraz ze zwracanym przedmiotem Kupujący powinien odesłać paragon fiskalny oraz protokół zwrotu otrzymany emailem od Sprzedającego. Prawo do zwrotu posiadają TYLKO osoby fizyczne. dokonujące zakupu na paragon fiskalny.

 Brak prawa do odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: 1. o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy, 2. w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy,3. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb,4. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia,5. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu,6. w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami,7. w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli,8. w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy,9. w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 10. o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; 11. zawartej w drodze aukcji publicznej,12. o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi,13. o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy. 

Usługi dodatkowe

Zapakuj na prezent

10,00 zł

Zapakowanie produktu w kartonik, który jest zawinięty w kolorowy ozdobny papier i obwiązany kokardką atłasową (kolorystyka papieru i wstążki - losowa). ! Przy tej opcji może nie być dostępna opcja wysyłki do paczkomatu, jeżeli ze względu na opakowanie prezentowe, paczka przekroczy wymiary skrytki. ! Zamówienie zapakowane w opakowanie prezentowe - jest dodatkowo wkładane do kartonu na czas transportu i zawijany w strecz. ! Przy pakowaniu prezentowym paragon umieszczany jest w kartonie na czas transportu. Jeżeli paragon ma być wysłany tylko na maila, należy taką informację umieścić w uwagach - wiadomości do sprzedającego. ! Warto dodać informację na jaką okazję jest prezent. Ułatwia nam to dobór papieru. (czy dla kobiety, mężczyzny, osoby starszej czy młodszej)

Odstąpienie od umowy

Sprzedający nie jest zobowiązany do zwrotu kosztów za usługi dodatkowe, jeśli doszło do ich całkowitej realizacji (przepis z ustawy)