Sony Xperia E4G LCD digitizer naprawa Wrocław (7163410145)

zakończona
269,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Przesyłka kurierska 20,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
 • lokalizacja: Wrocław, Polska

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • marka: Sony Ericsson

Opis

O mnie

Komentarze

Inne aukcje

Oceny

Profesjonalny serwis telefonów

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
10:00 - 18:00
Sobota
10:00 - 15:00

Adres

ul. Dworcowa 28/32
50-456, Wrocław

Kontakt

666-980-980
788-060-060

xmobil@interia.eu

ZAMAWIASZ PRODUKTY

Przed kliknięciem Kup Teraz prosimy o kontakt aby potwierdzić dokładny model telefonu oraz dostępność kolorów.

DOKONUJESZ WPŁATY

Po zakupieniu aukcji należy dokonać płatności według wybranej formy dostawy.

OTRZYMUJESZ ZAMÓWIENIE

Po zakończeniu całej procedury handlowej w przesyłce dostarczamy paragon lub FV oraz gwarancję.

witaj!

Na tej aukcji zakupisz ekran dotykowy+LCD wraz z wymianą w naszym serwisie.

Oferowana część pasuje do Modelu SONY XPERIA e4g e2003 / e2006 / e2033 / e2043 / e2053.

Jeżeli masz wątpliwości dotyczące twojego urządzenia, nie jesteś pewien czy część będzie pasowała. Zadzwoń do nas a chętnie udzielimy wszystkich najważniejszych informacji. Można również kontaktować się z nami poprzez mail'a.

Kupującemu przysługuję prawo zwrotu towaru w ramach odstąpienia umowy kupna-sprzedaży w terminie 14 dni kalendarzowych. Warunkiem zwrotu towaru jest jego odesłanie w stanie nienaruszonym. Od daty oświadczenia o odstąpieniu od umowy jest kolejne 14 dni na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien wypłacić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od otrzymania przez niego towaru.

Jest to fabrycznie nowa część, LCD+szybka+digitizer­. Sprzedajemy ją w komplecie z darmową wymianą w naszym serwisie.

Towar można odebrać osobiście w naszym punkcie przy ulicy Dworcowej 28/32 we Wrocławiu oraz wykonać gratisową wymianę w cenie produktu. Na każdy zakupiony sprzęt u nas wystawiamy gwarancję, paragon lub Fakturę VAT. Prosimy przed odbiorem osobistym o telefon kontaktowy.

Zajmujemy się również naprawą oraz wymianą w telefonach:

 • Ekranów LCD
 • Ekranów dotykowych
 • Szyb przednich oraz tylnych
 • Obudów
 • Gniazd zasilania
 • Głośników rozmów oraz buzzerów
 • Mikrofonów
 • Gniazd HF (jack)
 • Przycisków home oraz głośności
 • Slotów SIM oraz kart pamięci SD
 • Baterii
 • Płyt Głównych
 • Wgrywaniem oprogramowania
 • Wgrywaniem bootloader'a

Kontakt

 • 666-980-980

  788-060-060

 • xmobil@interia.eu

 • GG: 35064715

Metody płatności

 • Przelew Bankowy

  Należy dokonać przelewu na mBank:
  73 1140 2004 0000 3002 4001 7886

 • Płatność gotówką

  dodatkowa opłata: 00 zł

 • Płatność kartą płatniczą

  Możliwość dokonania płatności kartami:
  Visa oraz MasterCard

 • Płatność przez PayU

  Wpłata pieniędzy za pośrednictwem
  PayU

Dostawa

 • Poczta polska

  Paczka pocztowa priorytetowa - 10 zł
  List polecony priorytetowy - 8 zł

 • Przesyłka kurierska

  przedpłata - 20 zł
  pobranie - 25 zł

 • Odbiór osobisty

  Możliwośc odbioru osobistego
  w godzinach od 8:00 do 15:00

Dlaczego powinieneś wybrać nas ?

Nasza firma powstała w roku 2001, od samego początku głównym celem obranym przez xmobil jest dostarczanie jak najlepszej jakości produktów oraz usług na rynku. Zdobyliśmy olbrzymie praktyczne doświadczenie, które umożliwia nam dostaraczanie najwyżej jakości towarów oraz serwisów. Zaufało nam już przeszło kilkanaście tysięcy klientów. Kierujemy się zmieniającymi trendami oraz potrzebami rynku. Służymy rzetelną informacją w zakresie działaności naszej firmy.

multimediazone

Super Kontrahent polecamy!!!!!! Dziękujemy za transakcje i zapraszamy ponownie. Pozdrawiamy multimediazone.

Senvius

Świetna robota! Profesjonalny serwis ! Telefon wygląda jak nowy ! POLECAM !

A-PRESS

Wszystko co najlepsze! Esencja solidności i wzorowe partnerstwo w aukcjach! Człowiek solidny, rzetelny i uczciwy! Bardzo profesjonalne podejście do transakcji oraz komunikatywność najwyższego formatu! Gorąco POLECAMY >>> ZAPRASZAMY PONOWNIE =aPRESS=

Dostawa i płatność
od 20,00 zł

Lokalizacja: Wrocław, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
25,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-

Punkty odbioru

Serwis Xmobil
Dworcowa 28-32
50-456 Wrocław
woj. dolnośląskie
email: xmobil@interia.eu
tel.: 788 060 060

 • poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00

płatność kartą i gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Serwis Xmobil
Dworcowa 28-32
50-456 Wrocław
Dodatkowe informacje

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem xmobil@interia.eu lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Warunki Gwarancji § 1 Gwarancja Sprzedawca gwarantuje nabywcy, że produkty objęte gwarancją będą wolne od defektów i wad w materiale i w wykonaniu przez cały czas ich użytkowania określony na dowodzie sprzedaży lub o odrębnym dokumencie gwarancyjnym. Produkty (używane części komputerowe i inne podzespoły używane-z demontażu ) okres gwarancji -30 dni (w niektórych przypadkach czas zmieniony -opis aukcji) Reklamacji/zwrotowi nie podlegają towary sprzedawane jako uszkodzone. § 2 Tryb zgłaszania reklamacji. Warunki serwisowe. Gwarancja udzielana jest bezpośredniemu nabywcy i nie podlega przeniesieniu. Wszelkie roszczenia dotyczące produktów nie spełniających warunków niniejszej gwarancji mogą być składane jedynie przez klienta, który nabył dany produkt bezpośrednio u Sprzedawcy. Jednocześnie zwracamy uwagę, że odpowiedzialność Sprzedawcy za wady z tytułu rękojmi i gwarancji powstaje jedynie w przypadku dokonania zapłaty za zakupiony towar. Opis procedury reklamacyjnej: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem xmobil@interia.eu , lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, dostarczenie oryginału lub kopii dowodu zakupu, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Utrata praw gwarancyjnych 1. Utrata gwarancji następuje w przypadku stwierdzenia: 1.1. zerwania lub uszkodzenia plomb gwarancyjnych lub etykiet identyfikacyjnych produktu, 1.2. samodzielnych napraw lub modyfikacji fizycznych, 1.3 samodzielnych zmian w oprogramowaniu zapisanym na stałe w modułach pamięci, 1.3. uszkodzeń mechanicznych, chemicznych, termicznych lub elektrycznych, w tym również powstałych w wyniku awarii komputera lub sieci energetycznej, celowego bądź przypadkowego uszkodzenia modułu, 1.4. uszkodzeń wynikłych na skutek niewłaściwego lub niezgodnego z przeznaczeniem użytkowania, przechowywania bądź instalacji.

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Xmobil
Dworcowa 28/32
50-456 Wrocław

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: xmobil@interia.eu Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres ; Xmobil 50-456 Wrocław Dworcowa 28/32 W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Brak odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: 1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; 2) w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; 3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; 4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; 5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 6) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; 7) w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli; 8) w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy; 9) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 10) o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; 11) zawartej w drodze aukcji publicznej; 12) o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi; 13) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy. Informujemy, że w przypadku zawarcia Umowy sprzedaży jako firma/przedsiębiorca prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość w ramach tzw. 14 dniowego zwrotu nie przysługuje. Ustawa z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827

O sprzedającym
Xmobil__pl
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

13

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Marcin Worożewicz
Marcom Marcin Worożewicz
Ul. Poświęcka 17D/45
51-128 Wrocław
REGON: 932817159
NIP: 895-160-04-42

Kontakt

 • 666****** (pokaż)
 • 788****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
10:00 - 18:00
sobota
10:00 - 15:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Prowadzimy serwis laptopów, telefonów, tabletów oraz konsol do gier. Posiadamy również akcesoria elektroniczne.

Pozostałe informacje

Przed zakupem części serwisowych, prosimy o telefon kontaktowy aby potwierdzić dostępność koloru części. 

Nie wysyłamy za granicę.

Aukcje ,które dotyczą części z demontazu ( używane ) moga posiadac delikatne slady świadczące o użyciu.

Wyświetlenia:3
Numer oferty:7163410145
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?

Do góry