Sony Vaio SVF152 SVF153 Touch Klapa Matrycy GW FV (6912094308)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
175,00 zł
Dostawa
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • Przesyłka kurierska 14,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
Zakupy od 500 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Bochnia, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • do laptopów: sony
 • waga (z opakowaniem): 0.5 [kg]

opis

  • Wysyłka
  • Kurier za pobraniem - 20

  • Kurier - 14,00

 • Paczkomaty Allegro - 8,60

 • Przy zakupie przed godziną 12:00 oraz płatnością PayU wysyłka tego samego dnia kurierem.

 • Rachunek
 • - Faktura VAT

 • - Paragon

 • Kontakt
 • Pon - Pt. 9:00 - 16:00

 • tel. 791 822 099

 • e-mail: sprzedaz@notemaster.pl

 • Gwarancja
 • 1miesiąc.

 • * Kupując na naszej aukcji akceptujesz regulamin z którym można się zapoznać poniżej.

 • Regulamin

Opis przedmiotu:

Witam, Wystawiona klapa matrycy przeznaczona do Sony Vaio svf15e svf152 svf153 touch ale również pasuje do innych modeli. Przedmiot jest nowy i 100% sprawny. Posiadamy również inny podzespoły do tego modelu. W razie pytań proszę o kontakt e-mail.Gwarancja 1 miesiąc.

Nr katalogowy: 14346 / 53405

Poz. magazynu: / 15036

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 8,60 zł

Lokalizacja: Bochnia, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u MS-czesci za co najmniej 500,00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
2-3 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
14,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
2 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
2 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

Notebook Master Centrum Szkoleń i Serwis
Krzeczowska 20
32-700 Bochnia
Dodatkowe informacje

 

1.Każdy zakupiony w Sklepie produkt objęty jest gwarancją 14 dni poducenta nie wyklucza, nie ogranicza i nie zawiesza uprawnień Kupującego z tytułu rękojmi za wadę fizyczną lub prawną rzeczy sprzedanej. Wada fizyczna polega na niezgodności rzeczy sprzedanej z umową. Wada prawna występuje wtedy gdy rzecz sprzedana stanowi własność osoby trzeciej albo jeśli jest obciążona prawem osoby trzeciej, a także jeżeli ograniczenie w korzystaniu lub rozporządzaniu rzeczą wynika z decyzji lub orzeczenia właściwego organu.  


2. Reklamacje można składać w każdej formie między innymi poprzez: a) przesłanie reklamacji na adres e-mail sprzedaz@notemaster.pl b. przesłanie reklamacji drogą pocztową na adres siedziby Sprzedającego: MS Komputer ul. Krzeczowska 20, 32-700 Bochnia


  3. Reklamacja z tytułu wady fizycznej lub prawnej towaru zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty dostarczenia towaru, na koszt Sprzedającego.

  a) Jeżeli rzecz sprzedana ma wadę, kupujący może żądać obniżenia ceny albo od umowy odstąpić, chyba że Sprzedający niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla kupującego wymieni rzecz wadliwą na wolną od wad albo wadę usunie. Zasada ta nie ma zastosowania, jeżeli rzecz była już wymieniona lub naprawiana przez Sprzedającego lub też Sprzedający nie wymienił rzeczy na wolną od wad lub nie usunął wady. Od umowy nie można odstąpić, gdy wada jest nieistotna. 

 b) Kupujący jeśli jest konsumentem może zamiast zaproponowanego przez Sprzedającego usunięcia wady żądać wymiany rzeczy na wolną od wad albo zamiast wymiany żądać usunięcia wady, chyba że doprowadzenie rzeczy do zgodności z umową w sposób wybrany przez kupującego jest niemożliwe albo wymagałoby nadmiernych kosztów w porównaniu z drugim możliwym sposobem lub sposobem proponowanym przez Sprzedającego. 

 c) Sprzedający jest zwolniony od odpowiedzialności z tytułu rękojmi, jeżeli kupujący wiedział o wadzie w chwili zawarcia umowy.

  d) Sprzedający odpowiada z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem 2 lat od dnia wydania towaru kupującemu. 

 e) Roszczenie o usunięcie wady lub wymianę rzeczy sprzedanej na wolną od wad przedawnia się z upływem 1 roku. Termin przedawnienia nie może zakończyć się przed upływem terminu wskazanego w pkt. 8 niniejszego regulaminu. 

 f) W terminach wskazanych powyżej kupujący może odstąpić od umowy lub złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny z powodu wady rzeczy sprzedanej. Jeśli konsument żądał wymiany rzeczy na wolną od wad lub usunięcia wady, termin do odstąpienia od umowy lub złożenia oświadczenia o obniżeniu ceny, rozpoczyna się z chwilą bezskutecznego upływu terminu do wymiany rzeczy lub usunięcia wady.

  g) Wzór formularza reklamacyjnego można pobrać klikając w stronę „o mnie” w przycisk „Formularz Reklamacyjny”


 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Notebook Master Centrum Szkoleń i Serwis
Krzeczowska 20
32-700 Bochnia

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

sprzedający
Dodatkowe informacje


   
 Konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni od otrzymania towaru odstąpić od niej bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, przy czym gdy konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedającego, Sprzedający nie jest zobowiązany do zwrotu poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.
  1. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie pisemnego oświadczenia przed upływem terminu drogą elektroniczną na adres e-mail : sprzedaz@notemaster.pl lub drogą pocztową na adres: Sprzedającego Ms Komputer ul Krzeczowska 20, 32-700 Bochnia. 


 2. Oświadczenie może być złożone również na formularzu. (Formularz odstąpienia od umowy dostępny jest w zakładce „o mnie” przycisk „Odstąpienie od umowy”.  


3. Jeśli odstąpienie od umowy nastąpiło drogą elektroniczną, Sprzedający niezwłocznie przesyła konsumentowi potwierdzenie otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. 


 4. W przypadku skorzystania przez Konsumenta z prawa odstąpienia od umowy, umowa uważana jest za niezawartą, a Sprzedający niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy, zwraca konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia. 


 5. Sprzedający dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył konsument. 


 6. Konsument ma obowiązek zwrotu towaru Sprzedającemu niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie towaru przed jego upływem. 


 7. Sprzedający może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od konsumenta do chwili otrzymania towaru z powrotem lub dostarczenia przez konsumenta dowodu jego odesłania, pisemnie lub drogą elektroniczną.


  8. Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru do Sprzedającego.


 9. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy, będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonalności rzeczy. 

O sprzedającym
MS-czesci
99,1%
kupujących poleca tego sprzedającego

230

 

2

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,8

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

Informacje o sprzedającym

Notemaster - Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą IT, specjalizującą się w naprawie laptopów.

Nasz zespół cechuje ogromne doświadczenie w branży oraz wytrwałość w dążeniu do celu, poparte szeroką wiedzą techniczna oraz merytoryczną z zakresu wykonywanych przez nas usług. Więcej informacji o Firmie dostępne są na stronie: Notemaster.pl .W Naszej ofercie znadują się również szkolenia z IT informacje dostępne są na stronie: http://centrumszkolen.notemaster.pl/company.php

Części - Prowadzimy sklep internetowy na Allegro - posiadamy bazę kilku tysięcy części.

Jeśli mają państwo pytania prosimy o pisanie wiadomości na adres email:sprzedaz@notemaster.pl

lub dzwonić pod numer telefonu: 791 822 099.

Godziny otwarcia Pon-Pt:Od 8:00-16:00   Zapraszamy do zakupów!

Pozostałe informacje

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem dostępnym na stronie "o mnie" -> przycisk Regulamin i zasady obowiązujące na aukcjach.