Sony PlayStation 3 PS3 - 2 pady; 4 gry (6541036732)

zakończona
499,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • wersja Playstation 3: slim
  • stan: używany
  • pojemność dysku: 250 GB
  • dodatkowe informacje: dwa pady w zestawie, gry w zestawie

Witam,

Mam dzisiaj do zaoferowania konsolę Sony PS3 wraz z dwoma padami bezprzewodowymi Speedlink Strike FX-6 oraz czterema grami na płytach. Konsola, pady, płyty są w bardzo dobrym stanie.

Opis zestawu:

- Konsola Sony PlayStation 3 Slim 250GB

- 2xpad Speedlink Strike FX-6

- 2xkabel USB zasilający do padów o długości 3m

- kabel HDMI

- cztery gry (Injustice, Rayman Legends, Little Big Planet 3, Lego Marvel Super Heros)

Uwagi:

- Towar używany, sprawny.

- Zwrot towaru bez podania przyczyny do 14 dni.

- Warunki licytacji podaję w zakładce "Informacje od sprzedającego" .

- "Nie chcesz? Nie licytuj!".

- Kliknij na "Wszystkie przedmioty sprzedającego" - aby zobaczyć resztę moich aukcji.

W razie jakichkolwiek problemów proszę pisać lub dzwonić. Odpowiem na każde pytanie, rozwieję każdą wątpliwość.

Pozdrawiam i zapraszam ponownie.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka24 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Witam! Cieszę się, że zajrzałeś na moje aukcje. Sprzedaż na aukcjach to dla mnie hobby i sposób na pozbycie się niepotrzebnych mi rzeczy, którymi może akurat właśnie Ty jesteś zainteresowany. Z każdą sprzedażą nabieram coraz większego doświadczenia. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą oraz z zasadami obowiązującymi na moich aukcjach.

kontakt

  • 503 668 228
    Proszę dzwonić w godzinach 18:00-21:00. Na sms-y nie odpisuję.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Na wszystkie oferowane przeze mnie produkty mają Państwo możliwość zwrotu bez podania przyczyny do 14 dni (w razie zwrotu, towar musi być zwrócony w nienaruszonym stanie, nie może nosić śladów użytkowania, nie może być w jakikolwiek sposób zniszczony. Towar musi być kompletny oraz zwracany w oryginalnym opakowaniu, na koszt kupującego). - Klient jest odpowiedzialny za dostarczenie reklamowanego towaru na swój koszt. - Paczek z reklamacjami wysyłanych za pobraniem nie odbieram, ponieważ nie mam wówczas możliwości sprawdzenia towaru. - Ewentualnego zwrotu gotówki dokonam na podane przez Państwa konto bankowe.

pozostałe informacje

Podstawowe zasady obowiązujące na moich aukcjach: Formy płatności: Honoruje jedną formę płatności: - przedpłata (płatność przelewem) Koszty wysyłki: - Koszty wysyłki ustalane według cennika Poczty Polskiej + koszt pakowania: a) Paczka24 do 0,5kg - 12,50 zł + 2,00 zł = 14,50 zł b) Paczka24 do 2kg - 16,00 zł + 3,00 zł = 19,00 zł c) Paczka24 do 5kg - 18,00 zł + 4,00 zł = 22,00 zł d) Paczka24 do 10kg - 22,00 zł + 5,00 zł = 27,00 zł e) Paczka24 do 20kg - 27,00 zł + 6,00 zł = 33,00 zł - Chyba, że aukcja stanowi inaczej np. odbiór osobisty lub kurier. Wysyłka: - Towar wysyłam za pośrednictwem Poczty Polskiej, jako Paczkę 24. - Wszystkie przesyłki pakuję w bezpieczną folię bąbelkową lub zwykłą folię z wypełnieniem wolnej przestrzeni paczki zmiętym papierem w celu zwiększenia amortyzacji i bezpieczeństwa. - Za wysyłkę zawsze płacisz tylko raz - niezależnie od liczby zamówionych produktów. - Możliwy jest również odbiór osobisty towaru po wcześniejszym umówieniu się. - Towar wysyłam na adres kupującego podany na stronie allegro lub inny podany po zakupie. Dostępność towaru: - Od momentu kupna towar zostanie wysłany w ten sam dzień lub w dzień następny po zaksięgowaniu przelewu na koncie. Zasady dodatkowe: - "Nie chcesz? Nie licytuj!" (nie wycofuje ofert i każdy, kto zdecyduje się na licytację lub kupno danego towaru, a następnie się wycofa, może liczyć tylko i wyłącznie na negatywny komentarz). - Na wpłatę czekam do 7 dni (po upływie tego terminu wystawiam negatywny komentarz). Uwagi: - Towar używany, sprawny. - Zwrot towaru bez podania przyczyny do 14 dni. - Warunki licytacji podaję w zakładce "Informacje od sprzedającego". - "Nie chcesz? Nie licytuj!". - Kliknij na "Wszystkie przedmioty sprzedającego" - aby zobaczyć resztę moich aukcji. W razie jakichkolwiek problemów proszę pisać lub dzwonić. Odpowiem na każde pytanie, rozwieję każdą wątpliwość. Pozdrawiam i zapraszam ponownie.