Solidus Szeląg Poniatowski 1765 Gdańsk PIĘKNY (6542450771)

zakończona
146,50 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • List polecony priorytetowy 7,00 zł
  • Przesyłka kurierska 14,00 zł
  • lokalizacja: Viersen
  • czas wysyłki: do 7 dni
  • rok: 1765
  • mennica: gdańska

allegro.numizmaty@gm­ail.com

+48 512 73 73 92

+49 177 765 09 11

Biorąc udział w moich aukcjach akceptujesz wszystkie moje zasady.

Proszę o rozważne podejście do zakupów i poważne traktowanie swoich poczynań. Uwzględniam tylko w pełni uzasadnione reklamacje. Na życzenie wysyłam zdjęcia przedmiotów aukcji w lepszej rozdzielczości, odpowiadam na wszelkie pytania. Jako sprzedający wystawiam komentarz jako drugi. Na wpłatę czekam do 7-miu dni od daty zakończenia aukcji.

Raiffeisen Bank

25 1750 0012 0000 0000 2116 5247

List polecony do 350g - 7zł
List polecony do 1kg - 11zł
List polecony do 2kg - 15zł

Paczka 1-2kg - 15zł
Paczka 2-5kg - 16zł
Paczka 5-10kg - 22zł

Przesyłki kurierskie lub pobraniowe - na zapytanie

Listy i paczki wartościowe powyżej 100zł wartości - za każde 50zl wartości dodajemy 1zł do podanych kosztów przesyłki

Witam na mojej aukcji!

Przedmiotem aukcji jest moneta obiegowa polska Szeląg Gdańsk Poniatwoskiego z roku 1765.


Szeląg Poniatowski
Gdańsk 1765

Stan monety widoczny poniżej, pięknie zachowany egzemplarz, stara patyna, wszystkie detale bardzo wyraźne i ostre.

Zapraszam do zakupu oraz do odwiedzenia innych moich aukcji. Znajdziesz tam sporo innych ciekawych pozycji.
Kupujesz wiecej monet, tylko raz placisz koszty przesylki, wszystkie mnety wysylam w jednej przesylce.Dodano 2016-10-07 20:10
UWAGA!!! Bardzo proszę nie wpłacać należności za wylicytowane przedmioty ani na podany rachunek bankowy ani przez PAYU, gdyż przelewy te nie zostaną zrealizowane, z powodu przejściowych problemów z rachunkiem bankowym, jedyna droga do zapłaty to przesyłka za pobraniem. Po zakończeniu aukcji zostaną ustalone szczegóły dotyczące realizacji wysyłki, proszę oczekiwać maila od nas.
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 6
List polecony priorytetowy 7,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
użytkownik
cena
z...a
146,50 zł wtorek 11 października, 21:50:05
w...1
144,00 zł czwartek 6 października, 01:05:31
k...1
95,00 zł wtorek 11 października, 21:00:02
d...b
68,00 zł środa 5 października, 16:04:38
m...1
16,00 zł środa 5 października, 16:12:43
s...1
15,00 zł środa 5 października, 07:53:18
j...8
1,50 zł środa 5 października, 12:46:14

dane sprzedawcy

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 7 dni

adres do zwrotu:
 
Zwrot towaru może nastąpić wyłącznie po uprzednim wdrożeniu procedury reklamacyjnej lub jeżeli towar został zakupiony wyłącznie w drodze KUP TERAZ. W celu odesłania towaru proszę KONIECZNIE o wcześniejsze ustalenie z firmą miejsca dostarczenia-wysyłki towaru.

reklamacje

Opis procedury reklamacji: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem allegro.numizmaty@gmail.com, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Zgodnie z art. 34 ust. 11 ustawy, jeśli umowa jest zawarta w drodze aukcji publicznej, to nie stosuje się do niej prawa do odstąpienia w ciągu 14 dni. Zgodnie z art. 34 ust. 11 ustawy, jeśli umowa jest zawarta w drodze aukcji publicznej, to nie stosuje się do niej prawa do odstąpienia w ciągu 14 dni. Prawo odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności z wyłączeniem kosztów przesyłki. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: allegro.numizmaty@gmail.com. Mależy przy tym pamiętać, iż termin ten dotyczy tylko przedmiotów kupionych w drodze KUP TERAZ, a nie w drodze licytacji towaru, o czym mowa w punkcie powyżej. Koszt zwrotu rzeczy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Brak możliwości odstąpienia od umowy: Jezeli towar rażąco odbiega stanem od stanu sprzedanego towaru bądź kupujący zasłania się brakiem dokładnego zapoznania się z zasadami i opisem aukcji. Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad: Sprzedający oświadcza, że zobowiązuje się dostarczyć rzeczy bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży.

pozostałe informacje

UWAGA! W celu dokonania zapłaty za wylicytowane przedmioty, proszę o kontakt w celu ustalenia sposobu wysyłki i ich kosztów, jeśli te są dla kogoś niejasne. Preferowana płatność to PAYU, następna to przesyłka bobraniowa, innych form sfinalizowania transakcji nie ma. W celu unikania bądź wyjaśniania nieporozumień, mile widziany kontakt mailowy. Wszelkie zapytania dotyczące aukcji oraz sfinalizowania jej zakończenia prosimy również kierować do nas drogą mailową.